רוצה לקבל טיפים חינם?
מאמרים חדשים
כל שבוע למייל שלך 
 

כל השאלות, כל מה שרצית לדעת, קטעי וידאו - ערוץ /, ערוץ 2, ערוץ 10. כתבות בעיתונים: "ידיעות אחרונות", "מעריב", "את", "לאשה", "בלייזר",..כולל תמונות.אולי תרצי לקרוא עוד -

מה ניתן לקבל מאימון אישי (קואוצ’ינג)?

הרצאות בנושא דייטים

הרצאות בנושא משיכה ותשוקה
בזוגיות קיימת


הרצאה בנושא נשיות -
איך להיות הפרינסס שגברים כל
כך רוצים? 


ייעוץ אישי לזוגיות ודייטיםזוגיות - גברים לא מנתחים

זוגיות - יש לך אקס שאת עדיין רוצה?

זוגיות - לנהל מריבות עם חוכמה נשית

אחרי הדייט - למה הוא לא מתקשר?

קואוצ’ינג לנשים המכורות לאהבה ממבט ראשון...

לצאת עם בחור שצעיר ממני?

למה אנחנו נפגעות אחרי סטוץ? 

האם את חשדנית? מה עושה חשדנות יתר לקשרים שלך...

זוגיות או לעשות ילד עם ידיד?!

זוגיות לא מספקת

למצוא את האחד שלך!

בוגרות -  נושאים
קישורים ולינקים

תאריכי סמינרים והשתלמויות

 איך לאתגר אותו? 

ביטחון והערכה עצמית

למה הוא בורח אחרי הסקס?

למצוא את האחד...

איך למשוך אותו? 

להחזיר את האקס

למה הוא נעלם?

הרווק המקצועי

מה גברים רוצים?

מה גברים צריכים?

איך להתחיל איתו?

 

פרינסס בתקשורת

עיתון "את" דצמבר 2008 
כתבה בעיתון "את" על פרויקט פרינסס
טוענת לכתר / חן דגן "את"
צילום: ראובן קסטרו 


.


שרון רובינשטיין מובילה סמינר גברים
"את" גיליון דצמבר 2008

אם הייתי גבר שרואה את שרון רובינשטיין, 35, ברחוב, לא הייתי מסובבת אחריה את הראש. הייתי מסובבת את כל הגוף. היא בלונדינית גבוהה ומסנוורת וכמאמנת אישית עם התמחות בתחום הדייטים, היא גם יודעת ללמד אותך איך לסובב גברים בכזאת אלגנטיות, שעד שהם יבינו מה קורה, הטבעת כבר תסתובב להן על האצבע. ולא, היא לא חושבת שצריך להיות ביץ’ לשם כך, היא יותר בכיוון שתהיי נסיכה מחוזרת ואצילית. רובינשטיין שקלה בתחילה לקרוא לספרה החדש "למה היא ולא את", דווקא "האמזונה והפרינסס", כי זוהי תמצית תורתה על רגל אחת.

"אני פונה לנשים מסוג מאוד מסוים", היא מבהירה, "שהן לדעתי 50% מהאוכלוסייה: נשים מאוד חזקות, דעתניות, אסרטיביות, קרייריסטיות. יש להן קושי בזוגיות, ואני טוענת שזה בגלל שהן לא מחוברות מספיק לצד הנשי והרך שלהן, איפה שהעוצמה הנשית האמיתית שלהן נמצאת".
- בתכלס, מה זה דורש מאיתנו?
"להיות פריננס זה אומר לתת לגבר להוביל. הפריננס לא נלחמת באף אחד והיא לא צריכה להשתמש בכלים חדים כדי להשיג את שלה. האמזונה, לעומתה, כל הזמן דרוכה, היא עובדת קשה, מתאמצת להשיג. הפרינסס לא במקום הזה".

- מה זה אומר לפי הספר?, הפרינסס מובלת בכל תחום, או מקפידה לתת לגבר שלה להרגיש כך?

"אשה צריכה שיהיה לה איזשהו פאשן בחיים. אולי גידול סחלבים אורגניים מפרו הירוקה, לכתוב ספר ילדים, לאפות עוגיות סיניות, לפתוח עסק, לימודים או לקדם עניין משותף לנשים. בעיני, השאיפות שלה לא צריכות להיות מטורפות, ובשורה התחתונה היא לא צריכה להתחרות בבעלה או לתת לו הרגשה שהיא יותר טובה ממנו. גבר לא אוהב נשים שמתחרות בו, הכוונה היא שלא תנופפי בטייטל שלך מול הפרצוף שלו ותיתני לו להרגיש אפס לידך,
ובקיצור, אל תתחרי בו". 

גברים מאוימים כשהם מרגישים שאת מתחרה בהם ושאין בהם צורך אמיתי. נשיות בעיני גבר זה שהאשה שלו מעריכה אותו, מקבלת אותו, מכילה אותו. לגברים יש את הצורך האנושי להרגיש שזקוקים להם, שהם בעלי חשיבות ושהערך שלהם נובע מהיכולת לקיים, לפרנס ולהגן על הקן משפחתי".
גברים מודעים לכוח שיש היום לנשים הרבה יותר ממה שאנחנו חושבות. ודווקא בגלל העובדה הכל כך פשוטה הזאת הם נפעמים כשאשה, שיש לה את היכולת להשתמש בכוח הזה, מפעילה דווקא את העוצמה הנשית שלה".
- אז זה התפקיד שלנו כנשים? 
"גבר יכול להיות מפוצץ בביטחון עצמי, אבל עדיין הוא צריך הכלה והערצה מאשה. הם בעלי צורך חזק מאוד בהכרה, בכוח ובשליטה. הם צריכים אתגרים, אבל גם שקט נפשי שזה סוג של איזון שאשה צריכה לדעת לספק".
- זה נשמע קצת בלתי אפשרי, לאתגר אותם ובו זמנית ללכת על ביצים כדי לשמר את תחושת הגבריות שלהם.
 "כשאשה מתחברת חזק לצד הנשי שלה, היא רוצה לתת את זה. אני, כחלק מהתהליך שעברתי, לא צריכה להתאמץ היום בשביל זה. גם לתת הערכה יוצא ממני באופן טבעי. פעם כשישבנו בשולחן עם עוד כמה אנשים היה נורא חשוב לי לבלוט, להשמיע את הדעות ואת הרעיונות שלי. היום אין לי את הצורך בבמה הזאת. אני שלמה עם עצמי ובטוחה בעצמי, לכן אני יכולה לשבת לצד בן הזוג שלי ולתת לו לבלוט. אין לי בעיה שהוא יוביל.
נשים צריכות להקשיב למנגינה של המילים של הגבר ממולן, ולא למילים שלו. הרבה פעמים גבר ידבר שטויות רק בגלל הצורך שלו לשמר את הערך העצמי שלו בפני האשה שבאותם רגעים הוא הרגיש חלש לידה".

רובינשטיין מתעקשת שהמשנה שלה היא לא להפוך אותך לזומבי ממין נקבה.

מה זה להציב לו גבולות?

"להיות מובלת זה לא אומר להיות חסרת גבולות. בממלכה של הפרינסס יש גבולות וחוקים ברורים. אף אחד לא יכול לכבוש את הממלכה או לקחת חלק ממנה. גברים הם כמו ילדים, צריך לשים להם גבולות, ואני מלמדת לשים את הגבולות מהתחלה. 
"למשל, כמה שאת מתלהבת מגבר, את לא עונה לו לטלפון אחרי עשר בלילה. זה גבול שאת קובעת על ידי עשייה - את לא חייבת לדבר על זה, את פשוט לא עונה לטלפון. אם, למשל, בדייט השני הוא מדבר עם האקסית שלו, את מבהירה במשפט אחד קצר שזה לא מקובל. נשים תמיד שואלות אותי: ’ואם הוא יילחץ ויברח?’, ואני אומרת, שיילחץ. אם הוא לא מספיק דלוק עלייך, הוא ממילא לא יישאר שם, אבל אם את הטיפוס שלו הוא יבין כבר מהתחלה איפה הגבולות. השאלה היא לא אם להגיד, אלא איך להגיד. להגיד בטון רך, והמסר צריך להיות ברור וקצר".
- למה קצר?
"כי ככה גברים מבינים. אני קוראת לזה מסר פלוס פסטה. ככל שתדברי יותר, הגבר יקלוט פחות. אז אם יש לך איזשהו גבול, חוק או רעיון שאת רוצה להעביר, אמרי אותו בבהירות, ברוך ובקצרה, ומיד תעברי לנושא בנאלי. למשל: ’לא מקובל עלי שאתה מאחר שעות מבלי להתקשר. אגב, איזה רוטב אתה רוצה לפסטה, בולונז או שמנת?’".

מסר נוסף הוא לרדת מהעץ של "אני אבחר לי את הגבר". לדעת רובינשטיין, עלייך לצאת עם אותם גברים שבחרו בך. "צאי עם מי שאת מראש הטיפוס שלו, מישהו שרוצה בך. כי ברגע שאת צריכה להילחם, לגרום לו לרצות בך, ברוב המקרים זה לא ילך". 
- ומה עם לצאת עם גבר שהוא הטיפוס שלי? מה לגבי בחירה במי שאני מעוניינת בו?

חלק מהדברים שאני מלמדת בספר ובסמינר זה להעצים את הערכה העצמית שלך, ברגע שהערך העצמי שלך עולה את מביאה לתוך חייך גברים איכותיים, למעשה לא רק תביאי אותם  אלא גם תדעי להחזיק איתם מערכת יחסים יציבה וחיובית. ממקום כזה את יכולה לבחור כל גבר שתרצי. כל גבר שהוא הטיפוס שאת רוצה.

מעולה, תדאגי להוביל את עצמך לסביבה של הגברים ברמה ובאיכות שאת רוצה, ואז הבחירה שלך היא בזה שאת מאפשרת לגבר לגרום לך להתאהב בו.

- מה לגבי התנהגות?
נשים יושבות בדייטים עם פרצוף חמוץ של בוחנת ונותנות לגבר הרגשה שהוא בסוג של אודישן. תני לו הרגשה טובה. אם את רואה משהו נחמד, תפרגני. היום את משחקת אותה, אבל מחר זה כבר יהיה טבעי.
"אני מאמינה שמאחורי כל אשה מצליחה עומד גבר שעצבן אותה. כולנו נולדות פרינססות ודברים מסוימים שאנחנו עוברות עד גיל 20 פלוס הופכים אותנו לאמזונות כוחניות. זה קורה בדרך כלל בגלל מישהו שהשפיל אותנו, גרם לנו להרגיש חסרות אונים וחלשות. זה יכול להיות בוס שצרח עלייך לפני כולם כשהיית מלצרית בגיל 16 ואז אמרת לעצמך ’אני כבר אראה לו’. אז בהתחלה זה משחק, אני מודה, אבל עם הזמן באה ההבנה שאת באמת רוצה להיות בצד הנשי, וזה הופך להיות הטבע שלך".


חזרה ל - פרינסס בתקשורת
שלח לחבר

 "סמינר תשוקה"

שעות הסמינר:

יום חמישי - 17:00 - 22:30

יום שישי -   12:30 - 18:00

יום שבת -   17:00-  23:00

* שעות הקורס עשויות להשתנות
בהתאם להספק הסילבוס.

18-19-20
מאי2017
סמינר תשוקה

 

*כל הקורסים מתקיימים
במינימום 15 משתתפים
  **תאריכים, שעות ומיקום עשויים
להשתנות בהתאם לצורך.

 

 

סמינר מאי 2012

סמינר פברואר 2010

 

סמינר פברואר 2010

שרון רובינשטיין -
המרכז לאימון והכוונה זוגית


סמינר ינואר 2007


סמינר פברואר 2010
גם לך מגיעה אהבה אמיתית,
גם לך מגיעה היכולת לדעת לבחור
את הגבר הנכון ולחסוך מעצמך כאבי
לב וביזבוז של זמן!
אפשר ללמוד לבחור אותו נכון יותר!
אפשר ללמוד לתקשר נכון יותר!
אפשר ללמוד להצליח בזוגיות שלך.

תמונות מסמינרים קודמים


סמינר מאי 2008

סמינר נובמבר 2009
סמינר יוני 2006
סמינר יוני 2010


סמינר מרץ 2006


סמינרים מעורבים
  שרוני בפסטיבל מספרי סיפורים
19-10-11 בתיאטרון גבעתיים


 למצוא את האחד שלך!

 תאריכי הסמינר הקרוב:

4-5-6 לאוגוסט 2016

מחיר מוזל להרשמה מוקדמת!

 שעות סמינר תשוקה

יום חמישי - 17:00 - 22:00

יום שישי -   13:00 - 18:00

יום שבת -   17:00-  22:30

* שעות הסמינר
עשויות להשתנות
בהתאם לסילבוס.

 

 סמינרים ואימון אישי

   סמינר תשוקה
 
סמינר תשוקה
סמינר אבן היסוד לכל אישה מדהימה הרוצה
לפרטים מלאים 
   ייעוץ אישי
 
ייעוץ אישי
ייעוץ אישי להצלחה עם גברים, בכל שלב של הקשר. ייעוץ אישי עם שרוני או צוות היועצים המקצועי.
לפרטים מלאים 

   כל הזכויות שמורות לחברת אומרטה גלובל בע"מ ©
News Letter