רוצה לקבל טיפים חינם?
מאמרים חדשים
כל שבוע למייל שלך 
 

כל השאלות, כל מה שרצית לדעת, קטעי וידאו - ערוץ /, ערוץ 2, ערוץ 10. כתבות בעיתונים: "ידיעות אחרונות", "מעריב", "את", "לאשה", "בלייזר",..כולל תמונות.אולי תרצי לקרוא עוד -

מה ניתן לקבל מאימון אישי (קואוצ’ינג)?

הרצאות בנושא דייטים

הרצאות בנושא משיכה ותשוקה
בזוגיות קיימת


הרצאה בנושא נשיות -
איך להיות הפרינסס שגברים כל
כך רוצים? 


ייעוץ אישי לזוגיות ודייטיםזוגיות - גברים לא מנתחים

זוגיות - יש לך אקס שאת עדיין רוצה?

זוגיות - לנהל מריבות עם חוכמה נשית

אחרי הדייט - למה הוא לא מתקשר?

קואוצ’ינג לנשים המכורות לאהבה ממבט ראשון...

לצאת עם בחור שצעיר ממני?

למה אנחנו נפגעות אחרי סטוץ? 

האם את חשדנית? מה עושה חשדנות יתר לקשרים שלך...

זוגיות או לעשות ילד עם ידיד?!

זוגיות לא מספקת

למצוא את האחד שלך!

בוגרות -  נושאים
קישורים ולינקים

תאריכי סמינרים והשתלמויות

 איך לאתגר אותו? 

ביטחון והערכה עצמית

למה הוא בורח אחרי הסקס?

למצוא את האחד...

איך למשוך אותו? 

להחזיר את האקס

למה הוא נעלם?

הרווק המקצועי

מה גברים רוצים?

מה גברים צריכים?

איך להתחיל איתו?

 

פרינסס בתקשורת

כתבה ב"את" ( עמוד 48-52 גיליון יולי 2006) 
אחרי האימון העיסקי , האישי והרוחני , הגיע תורו של האימון הרומנטי . שרון רובינשטיין ,שהמציאה נוסחה למציאת אהבה, וד"ר ענת הרמתי
 
, המתמחה בשימור הזוגיות, מביאות עצות זהב על אהבה וזוגיות, וגם תובנות שיאפשרו לכם לראות את חיי האהבה שלכם באור חדש. שאלה של אימון.
 
"מההה , צריך בסך הכל בנאדם?" שר ליאור ייני בקולו המסתלסל. מה באמת? במילה אחת: אהבה. אבל בשביל שתהיה אהבה צריך למצוא אותה,ולשם כך בדיוק המציאו את האימון הרומנטי. לשרון רובינשטיין, מאמנת רומנטית , יש נוסחה למציאת אהבה,והיא תובא לשיפוטכם. מצד שני, כל מי שכבר מצא אהבה יודע שהקושי היותר גדול הוא לשמר אותה, ולשם כך זימנו את ד"ר ענת הרמתי , אף היא מאמנת , שתפרוש את הנוסחה שלה לשימור הזוגיות. בקיצור: קחו נשימה עמוקה, האימון מתחיל.
 
אבל לפני כן , כמה ימים על אופנת הקואוצ'ינג , הצוברת תאוצה . קואוצ'ינג, בניגוד לפסיכולוגיה, הוא תחום שכל אחד יכול לעסוק בו. המאמנים שואבים את מקור סמכותם מאישיותם  ומנכונותם של המתאמנים להיות מודרכים  על ידם. הרמתי דווקא מצוידת בשלל תארים ( תואר ראשון בקרימינולוגיה, שני בסוציולוגיה ארגונית , שלישי בניהול ).
לעומתה, רובינשטיין מסרבת בתוקף לדבר על הכשרתה האקדמית הענפה , ומעדיפה שיתייחסו אליה כאל "מישהי מהרחוב שיש לה תובנות" מאשר כאל מומחית.
 
אין סולידריות נשית
רובינשטיין, 33, היא בחורה דומיננטית. זה מתחיל בכך שהיא מחליטה לקרוא לי תמר ( אף ששמי תמי) וממשיך בשלל בקשות מהמלצר. לגבי הצילום- היא מעדיפה צלם ולא צלמת. רובינשטיין יודעת בדיוק מה היא רוצה , ואם אתה מאומן שלה, היא תגרום לכך שגם אתה תדע בדיוק מה אתה רוצה. גברים ילמדו ממנה איך להפוך לבייבמאסטרים, נשים- איך לתפוס בייב מאסטרים.
 
בילדותה הצטרפה לאביה , ,המודל שלה לבייב מאסטר, שהיה קבלן עבודות עפר, ועסק בקסמים כתחביב. היא הייתה שוליית הקוסם , וכעת אפשר לומר שהיא עוסקת בקסמים רומנטיים . את משמתה ריכזה באתר האינטרנט www.babemaster.co.il  ובספר ( שיצא בהוצאתה ) שנקרא "מה היא רוצה".
כשאני מתעניינת אם הסנדלרית הולכת יחפה, היא מסירה דאגה מליבי. היא תפסה ביי מאסטר, פרסומאי בשם דרור, שהיקום, לדבריה, החליט שהם צריכים להיות יחד. וזה הולך ככה: בעבר הרחוק, אבא של רובינשטיין יצא עם אמא של דרור. זה לא הסתדר בינהם , והוא הכיר לה את מי שהפך לבעלה , כלומר לאבא של דרור.
רובינשטיין עצמה התחתנה בהיותה בת 19 . די מהר התברר שהחתן רוצה ילדים , בעוד שהיא לא בכיוון, ועל כן היא התגרשה ממנו כעבור 8 חודשים. בגיל 20 היא פגשה לראשונה את דרור. הם יצאו 4 פעמים ונפרדו . הוא נסע לקולג' בארה"ב, היא הגיעה לארה"ב למקום אחר. הם נשארו בקשר קצר של מכתבים , ובכך הסתיים הפרק הראשון  . הקשר התחדש כשדרור הכיר בחורה ורצה ייעוץ רומנטי. רובינשטיין נתנה לו ייעוץ כידידה, וכהרגלה נשארה בתמונה . לראות אם האהבה נדלקת, אבל דווקא כשהבחורה ההיא התחילה "להיתפס" דרור נסוג. ואז, בערב תל אביבי אחר, הוא התקשר אל רובינשטיין, הזמין אותה לצאת לשתות משהו , ומאז, כבר שנה, הם יחד.העצות שרובינשטיין נתנה לדרור כדי לתפוס מישהי אחרת, סייעו לו לתפוס אותה . רובינשטיין מלמדת גברים איך לכבוש נשים בנוסחת ה"אל בגט" (ראשי תיבות של איזון, לא להיות צפוי, ביטחון עצמי, גבריות, טיזינג). לשם האיזון , התעקשתי לבחור את סעיפי הנוסחא גם מהזווית הנשית. התברר שעם נשים , כרגיל, הכל מסתבך: "נוכחתי שלנשים יש פחות כוח ליצור שינוי כתוצאות של דייטים ומערכות יחסים, ולא בגלל שהן לא רוצות. לנשים יש יותר נכונות לעבוד על הקשר, אבל את השינוי האמיתי קל לי יותר לחולל אצל גברים" היא אומרת.
-למה?
"כי גברים בוחרים אישה בעיקר בגלל המראה החיצוני. גבר יודע בחמש שניות הראשונות אם יש מצב. אם יש, זה מתחלק לשניים: מצב לסטוץ או למערכת יחסים. אם היא לא מושכת אותו פיזית, זה בזבוז זמן של הבחורה להיות איתו, והגיע הזמן שנפסיק להאשים גברים בשטחיות. הם לא אשמים, זה עניין ביולוגי. בגלל זה אני מייעצת לנשים לא להתעקש על קשרים שלא הולכים, כי גם אם הן מצליחות, הן ימצאו את עצמן נבגדות, או חיות בגיהינום".
 
-אז מה בכל זאת נשים יכולות לעשות כדי להשיג את גבר חלומותיהן?
"לבנות את עצמן, לאהוב את עצמן לשפר את המראה. בין היתר, אני יועצת של jdate. לגברים אני כותבת פרופילים על פי התשובות שלהם בשאלון. נשים אני מתעקשת לפגוש. הגיע אליי לא מזמן בחורה מדהימה , דוקטורנטית , יפה, חתיכה, אבל מה? השיער שלה נראה כמו קן של ציפורים. היא חושבת שזה חמוד. אמרתי: " את נראית מוזנחת תסתפרי, תתאפרי" למרבית הנשים בעולם אין עור מושלם,קצת מייק אפ עוזר, אני יודעת על עצמי, גברים מגיבים אליי אחרת כשאני עם איפור."
 
-אז את מתעקשת לפגוש נשים כדי לתת להן עצות בנוגע למראה"
"גם , וגם לראות מה היא משדרת. יש נשים שמשדרות ' תתחתן איתי , פליז'. תחושה שכל מה שמעניין אותן זה השמלה והקייטרינג . לגבי הפרופיל, אני אומרת, תרשמי כמה שורות חמודות ,מה שמעניין גברים זה ממילא התמונה".
 
-נשמע שאת חושבת שלנשים יותר קשה בתחום הרומנטי.
"אני חושבת שנשים היו יכולות לנהל את העולם טוב יותר מגברים. הסיבה היחידה שזה לא קורה היא לא הריונות , משפחה וילדים. אנחנו יותר חזקות מזה. אלא שגבר יראה חבר שלו עם בחורה פצצה ויגיד 'כזו בחורה אני רוצה' אישה , לעומת זאת, תראה חברה שלה עם גבר שמוצא חן בעיניה ותגיד 'ותו אני רוצה'. כשגברים שואלים אותי למה הם צריכים לשלם על בחורה בדייט, אני אומרת, ביום שיהיה לכן מחזור חודשי ותוכלו ללדת ילדים,יהיה שיווין. אתם צריכים לשלם כי נשים  מרוויחות פחות , אפילו ב אותן עבודות,וכי זו צורת חיזור. עולה הרבה יותר כסך להיות אישה. אנחנו צריכות לממן את כל מה שגברים אוהבים: ציפורניים מטופחות, פן, קרמים שעולים הון, נעליים שמתאימות לתיק. אם לגבר מסוים יש עסק עם נצלנית, אני אלמד אותו לזהות את זה, אבל בגדול-תשלם".
 
את הנוסחא שלה, לעומת זאת, היא נותנת לנו בחינם.ונתחיל באיזון. גבר לדעתה, צריך להקפיד לא להיות דביק, לתת תשומת לב, אבל גם ספייס. לדעת רובינשטיין, דבר שהאישה היא אצלו מספר אחת, אוטומטית יהפוך להיות מקום שני אצלה." נשים אוהבות גברים שיש להם תשוקה למשהו נוסף מלבדן, איזה תחביב, משהו שמדליק אותם"
 
­ומה לגבי נשים, גם הן צריכות משהו נוסף על בן זוגן?
"ברור, ברגע שאישה הופכת את הגבר למרכז היקום שלה, היא נותנת לו עודף תשומת לב בצורה שלא רק לא מושכת, אלא דוחה".
 
-ולמה את מתכוונת ב"לא להיות צפוי"?
"אצל גבר שהוא בייבמאסטר  אין בעיה, יש אתגר. הוא צריך להיות יצירתי, למצוא את הדרך ל"כן".
 
-גם מאישה את מצפה להיות לא צפויה?
לאישה אני ממליצה לא לפתור את הבעיות של הגבר שלה, לתת לו להוביל. כבחורה דומיננטית, אני יודעת כמה קשה להשתלט על הדומיננטיות ולתת למישהו אחר להובילץ היצירתיות של אישה יכולה להתבטא בתחומי החיים שלה, אבל אם גבר אומר לך בדייט השלישי 'אני מחכה לפגוש אותך, אבל יש לי מלא עבודה', אל תגידי 'אין בעיה, אני אחכה לך עד 11 בלילה',ואל תציעי חלופה אחרת, תני לו להוביל".
-נשמע שאת דואגת יותר לאגו הגברי.
"יש הרבה בחורות שמחזיקות סמרטוטים, שהן מאבדות בהם עניין בסופו של דבר. התפקיד של האישה הוא לנסות להשתלט על הגבר, והתפקיד של הגבר הוא לא לתת לזה לקרות אף פעם . חשוב להבין שנשים מנסות להשתלט כדי לדעת כד כמה אפשר לסמוך על הגבר. אם הוא מתקפל בנגיחה הראשונה, איך הוא יגן עליהן ועל הילדים מהאויבים?"
 
-          בשביל גבר צריך ביטחון עצמי, לא?
"כשאני עושה קואוצ'ינג, אני בוחנת מהן האמונות הפנימיות של המאומנים. מה הם חושבים על עצמם, מה עוצר אותם ומה מחזק אותם. לפעמים צריך לצרוב את הדיסק מחדש, כי אני מאמינה שלכל בנאדם יש את הזכות להמציא את עצמו מחדש כל בוקר, וזה נכון לגבי גברים ונשים כאחד ".
 
-ולמה את מתכוונת בהפגנת גבריות?
"הבייב מאסטר צריך להוביל, לא לתת לאישה לטרטר אותו. הוא צריך להיות אסרטיבי, לתת לאישה לבחור מתוך ההיצע שהוא מציע, למשל אם ללכת למסעדת 'רפאל' או ל'גיליס'. לשים גבולות ברורים איפה אני מתחיל ואיפה הזוגיות שלנו מתחילה. וגם להיות ג'נטלמן בלי להתנצל על זה, ולדעת לתמוך ולפרגן . יש הרבה גברים שלא יודעים לפרגן, במיוחד לנשים מצליחות".
 
-ואיך, אם כך, את מגדירה נשיות?
"הרבה נשים טוענות שאני שוביניסטית. נתחיל מזה שאין לי בעיה עם ההגדרה. לדעתי, הפמיניזם,כפי שהוא מוכר היום, פיספס. נשים מתלוננת שבעבודה איזה גבר אר להן שיש להן תחת יפה, צריכות פשוט להגיד לו :" אחלה בליטה יש לך במכנסיים". זו תשובה שתשתיק אותו ותביך אותו, כי מגיע לו. הפמיניזם האמיתי הוא לדעתי להכיר בכך שהנשיות היא כוח רב עוצמה, שניתן להשתמש בו ולנצל אותו . אני בעד נשים שמתלבשות ומתנהגות בצורה נשית. פמיניזם אמיתי זו סולידריות נשית. להבין שדווקא בגלל ההבדלים בין המינים יש לנו כוח מטורף. זה כנראה יהיה הספר הבא שלי, ללמד נשים להיות רכות , אבל עם עוצמה, לאהוב את המיניות ללא תחושת אשמה , לקבל את זה שאנחנו לא יכולות לעשות סטוץ מבלי לצפות אחר כך לטלפון. ומעבר לכל , להכיר בעובדה שהקיום שלנו מושלם כמו שהוא גם בלי בן זוג". ולקינוח- טיזינג: "גבר שמתגרה בבחורה בצורה הומוריסטית משדר שהוא אינטליגנטי. עוד לא פגשתי מישהו עם חוש הומור שהוא מטומטם. השחצנות בזה גורמת לבחורה להבין שהגבר מחזיק מעצמו, וזה מעלה גם את ערכה."
 
-גם לנשים "מותר" לעשות טיזינג, או שזה לא מומלץ?
"תמיד נחמד שלבחורה יש חוש הומור, אבל צריך להיות זהירה עם זה. לנשים יש נטיה לסרקאזם, והרבה גברים נרתעים מזה. ברמת השעשוע, בחורה שעושה טיזינג זה נחמד. כקונספט- זה לא יועיל."
 
-הנוסחא שלך מחזירה אותנו לתקופה שבה נשים היו צריכות לשחק את האישה הקטנה.
"נהדר! אני מאמינה גדולה בנוסטלגיה וברומנטיקה. להבדיל ממומחים אחרים, אני מתרגמת את התובנות שלי למציאות שכיף לחיות בה. לגבי האישה הקטנה, אין שום דבר קטן בלהשתמש בכוח הנשי על מנת לתת לגבר שאיתך תחושה טובה בזוגיות. הכוח לעשות את זה הוא הכל, חוץ מקטן.
 
 
 
 
 


חזרה ל - פרינסס בתקשורת
שלח לחבר

 "סמינר תשוקה"

שעות הסמינר:

יום חמישי - 17:00 - 22:30

יום שישי -   12:30 - 18:00

יום שבת -   17:00-  23:00

* שעות הקורס עשויות להשתנות
בהתאם להספק הסילבוס.

18-19-20
מאי2017
סמינר תשוקה

 

*כל הקורסים מתקיימים
במינימום 15 משתתפים
  **תאריכים, שעות ומיקום עשויים
להשתנות בהתאם לצורך.

 

 

סמינר מאי 2012

סמינר פברואר 2010

 

סמינר פברואר 2010

שרון רובינשטיין -
המרכז לאימון והכוונה זוגית


סמינר ינואר 2007


סמינר פברואר 2010
גם לך מגיעה אהבה אמיתית,
גם לך מגיעה היכולת לדעת לבחור
את הגבר הנכון ולחסוך מעצמך כאבי
לב וביזבוז של זמן!
אפשר ללמוד לבחור אותו נכון יותר!
אפשר ללמוד לתקשר נכון יותר!
אפשר ללמוד להצליח בזוגיות שלך.

תמונות מסמינרים קודמים


סמינר מאי 2008

סמינר נובמבר 2009
סמינר יוני 2006
סמינר יוני 2010


סמינר מרץ 2006


סמינרים מעורבים
  שרוני בפסטיבל מספרי סיפורים
19-10-11 בתיאטרון גבעתיים


 למצוא את האחד שלך!

 תאריכי הסמינר הקרוב:

4-5-6 לאוגוסט 2016

מחיר מוזל להרשמה מוקדמת!

 שעות סמינר תשוקה

יום חמישי - 17:00 - 22:00

יום שישי -   13:00 - 18:00

יום שבת -   17:00-  22:30

* שעות הסמינר
עשויות להשתנות
בהתאם לסילבוס.

 

 סמינרים ואימון אישי

   סמינר תשוקה
 
סמינר תשוקה
סמינר אבן היסוד לכל אישה מדהימה הרוצה
לפרטים מלאים 
   ייעוץ אישי
 
ייעוץ אישי
ייעוץ אישי להצלחה עם גברים, בכל שלב של הקשר. ייעוץ אישי עם שרוני או צוות היועצים המקצועי.
לפרטים מלאים 

   כל הזכויות שמורות לחברת אומרטה גלובל בע"מ ©
News Letter