רוצה לקבל טיפים חינם?
מאמרים חדשים
כל שבוע למייל שלך 
 

כל השאלות, כל מה שרצית לדעת, קטעי וידאו - ערוץ /, ערוץ 2, ערוץ 10. כתבות בעיתונים: "ידיעות אחרונות", "מעריב", "את", "לאשה", "בלייזר",..כולל תמונות.אולי תרצי לקרוא עוד -

מה ניתן לקבל מאימון אישי (קואוצ’ינג)?

הרצאות בנושא דייטים

הרצאות בנושא משיכה ותשוקה
בזוגיות קיימת


הרצאה בנושא נשיות -
איך להיות הפרינסס שגברים כל
כך רוצים? 


ייעוץ אישי לזוגיות ודייטיםזוגיות - גברים לא מנתחים

זוגיות - יש לך אקס שאת עדיין רוצה?

זוגיות - לנהל מריבות עם חוכמה נשית

אחרי הדייט - למה הוא לא מתקשר?

קואוצ’ינג לנשים המכורות לאהבה ממבט ראשון...

לצאת עם בחור שצעיר ממני?

למה אנחנו נפגעות אחרי סטוץ? 

האם את חשדנית? מה עושה חשדנות יתר לקשרים שלך...

זוגיות או לעשות ילד עם ידיד?!

זוגיות לא מספקת

למצוא את האחד שלך!

בוגרות -  נושאים
קישורים ולינקים

תאריכי סמינרים והשתלמויות

 איך לאתגר אותו? 

ביטחון והערכה עצמית

למה הוא בורח אחרי הסקס?

למצוא את האחד...

איך למשוך אותו? 

להחזיר את האקס

למה הוא נעלם?

הרווק המקצועי

מה גברים רוצים?

מה גברים צריכים?

איך להתחיל איתו?

 

פורום פרינסס
ברוכה הבאה לפורום פריננס! זה המקום לשאול שאלות, להתייעץ ולדון בנושאים הקשורים למשיכה ותשוקה, בינו לבינה. ההודעות לא מפורסמות באופן אוט'. ההשתתפות מותרת לבנות 18 ומעלה בלבד.

מנהל פורום
חיפוש    
הודעות 15 - 1 מתוך 8632 הודעות ראשיות בפורום
 כותרת  שם  תאריך  
יחסים בין ארצות -פרידה רוצה אותו חזרה
שרית 20/10/2018
הי בנות, אני רוצה להגיד תודה על הפורום שאני אוכל לשתף את הסוד שלי. כרגע אני כותבת ועולה לי דמעות , אז אספר לכן את הסיפור מהתחלה .
הכרתי בחור דרך אתר היכרויות מארה"ב , לא היתה לי כוונה להכיר בחור לא מהארץ , פשוט יצא.
אני בת 35 הוא בן 36 . התחלנו להתכתב בקביעות, לדבר בוואטסאפ בימי שישי שבת . לשלוח תמונות היכן אנחנו נימצאים(לא מיניות)
יחסים שנמשכו חצי שנה , פשוט מושלם
היה דיבור כמה פעמים שיגיע לארץ בחודש דצמבר. קנה לכבודי מתנות והראה לי אותן . וקניתי לו גם מתנה קטנה וציירתי לו כרטיס ברכה מושקעת שקופצת דמויות . הרגשתי כמו נערה (הוא אמר לי אני מרגיש לידך כמו בן 17 פרפרים)
חודש לפני הפרידה קרתה לו תרמית 24000 שקל העביר לנוכלים שהתחזו למשטרת ההגירה. הוא נעשה קר.. לא קרא לי מאמי אלא בשמי הפרטי, היה לו משפט שצריך לעזוב את הארץ ולחזור... אוקיי, אני התנהגתי רגיל , לא רציתי לתת לו ליהיות בדיכאון , אמרתי לו שהכול יהיה בסדר ושאלתי אותו האם הכול בסדר? ענה לי הכול בסדר אסור לי להיות שקט? את חושבת יותר מדיי
אז לא רשם לי הודעה בוקר טוב ואני לא רשמתי לו . פתאום שבוע שעבר ביום רביעי רשם "הי שרית, לצערי לא אוכל לבקר אותך בדצמבר בגלל הויזה שלי" כעסתי נורא שרשם לי בהודעה ולא התקשר , אם היה חשוב לו הקשר יכל לרשום משהו אחר , הגבתי לו "בהצלחה" הלכתי לשיעור בוכה מעצבים ואחרי שעה שלחתי לו תמונה שאני מתחרטת ,"אתה רוצה את המתנות אני לא צריכה אותן?" ראה את התגובה ותמונה ולא הגיב.
אני כול הזמן חושבת עליו , על השיחות שדיברנו , סודות שגילה לי על המשפחה שלו. משפט שאמר "בכסף שהפסדתי יכולתי לקנות לך טבעת" אני בכול יחסיי עם גברים ובדייטים אני תמימה וזורקים אותי אחרי דייטים ... אני נראית טוב ,פשוט לא יודעת למה . קראתי את הספר של שרון אבל ב מציאות זה הפוך לצערי
האם יש מצב שהבחור ירשום לי הודעה ??או חושב עליי? הרי לא עשיתי שום דבר רע
אני יודעת שתגידו תמשיכי הלאה , אני מרגישה אליו משהו , שאני רוצה אותו.. מה לעשות אם אני רוצה אותו חזרה אליי?♡♡

 הוסף תגובה   סגור 
חלומות על אהבה
יעל 20/10/2018
היי בנות,
אשמח לעזרה

אני ובעלי נשואים 5 שנים עם ילד בן 3 ותינוקת בת שנה.
הילד דורש מאיתנו המוןןןןןן תשומת לב, הוא שובב ברמות היסטריות ועושה המון בלאגן
זה פוגע בנו, הזוגיות שלנו נהרסה, אינטימיות יש פעם בשבועיים וגם היא דיי מחופפת, אנחנו עייפים המון וחסרי סבלנות.
בחודשים האחרונים אני חולמת הרבה על גברים אחרים.
את חלקם אני מכירה וחלקם לא.
חלומות שאנחנו מתאהבים, חלומות על נשיקה ראשונה, אני מתעוררת מצד אחד עצבנית מאוד ומצד שני קצת מעופפת עד שההשפעה של החלום עוברת.
ברור לי שאלה סימנים למשהו לא טוב שקורה.
גם אם אנסה לארגן לנו יציאה עכשיו לסרט או מסעדה בעלי יהיה לא רגוע, כל הזמן ישאל מה עם הילדים ואם הם מסתדרים, יהיה עסוק 70 אחוז מהזמן בטלפון (הוא עצמאי וכל הזמן יש לו עבודה), הוא לא יהיה 100 אחוז איתי ובשבילי ואני מרגישה שיכול להיות שהוא פשוט לא מעוניין.
אני לא יודעת מה לעשות, אני לא יכולה להמשיך ככה
אני לא רוצה כאלה חיים של חוסר סיפוק
יש דרך לשנות את זה?
(אל תדברו איתי על ייעוץ בבקשה).


 הוסף תגובה   סגור 
מתגעגע
נסיכת הנילוס 18/10/2018
מה עושים כשהוא בשיחות/ בהתכתבויות הראשונות אומר שמתגעגע ומפנטז עלי וכו (עוד לפמי שנפגשנו בכלל)
מה התגובה הפרינססית להתנהגות המעצבנת הזאת ?

 הוסף תגובה   סגור 
סימוס
מיקי 18/10/2018
שנינו גרושים והכרנו באפליקציה, שיחת טלפון קצרה, הציע להפגש, אני לא יכולתי כי באותה השבת הייתי עם הילדים (היינו הפוכים באותה השבת ) לאחר מכן היתה עוד שיחת טלפון קצרה במהלך השבוע ומאז רק סימוסים קצרים של שבוע טוב, מה נשמע. זה הרגיש לי שהוא כבר בודק אופציות נוספות וזה בסדר כי גם אני בודקת. אז כאילו הוא עוד כותב לי לפעמים להחזיק משהו בקשר ואז לבדוק אופציות, וזה בסדר מבחינתי - גם אני יוצרת קשר עם אחרים כמובן. אתמול כתב לי במהלך היום - מה שלומך ? כתבתי לו שאני חולה היום בבית, שלא יצאתי לעבודה. הוא לא ענה לי על ההודעה כלום. לא כתב - תרגישי טוב/רפואה שלמה ..משהו... אז מעכשיו לא בא לי להמשיך את ה"אש הקטנה" הזו. כי גם "קשר" של אש קטנה צריך לדעת לתחזק ולהתנהג יפה.. הרי בסופו של דבר המטרה היא שגם נפגש בעתיד אם זה יצא לפועל ...
מה דעתכן ?

 הוסף תגובה   סגור 
בחור בן 39
דנית 11/10/2018
שאלה לי אליכם/ן, הכרתי בחור לפני שבוע, הבחור התכתב איתי כל יום ובנוסף גם התקשר כל זה כרגע מחמישי שעבר עד ליום שני, ביום שני נפגשנו הייתה אווירה נחמדה עם קצת מבוכה, הייתה פגישה של שעתיים, למחרת הכרתי שההודעות פחתו וגם לא הייתה מיצידו שיחה, הרגשתי צורך לשמוע את קולו ולספר לו איך עבר היום שלי, אני מאמינה שבחור בגילו אם לא היה בעניין היה אומר ובטח לא היה מציע להפגש שוב, אבל ההתעניינות פחתה ואני מנסה להבין למה. מה אתם/ן חושבים/ת,

 הוסף תגובה   סגור 
כנראה שלא נדלק עלייך
מימי 14/10/2018
כגודל הציפיות כך גודל האכזבה
להבא לא לדבר הרבה לפני הדייט הראשון. זו טעות.
חוץ מזה, הוא לא החברה הכי טובה שלך. את אמורה לייצר משיכה ולא ידידות. לחברה שלך תצלצלי ותספרי איך עבר היום.
אלה הטעויות שעשיתם.

 הוסף תגובה   סגור 
זה לא קשור לגיל
סוזן סוזן 14/10/2018
גברים הרבה פעמים לא אומרים.
אם את רואה שהוא לא ממהר לתאם איתך פגישה נוספת אז זה אומר כנראה שהוא לא בעניין שלך
אל תרדפי אחריו ואל תחפשי אותו בכלל
תמשיכי בשלך ותכירי עוד בחורים

 הוסף תגובה   סגור 
המשך להודעה -בחור בן 39
דנית 13/10/2018
בסוף לא לא רק שלא הייתה פגישה שניה, הייתי בהרגשה של חוסר וודאות, הרגשתי עם זה רע, התקשרתי ואמרתי לו איך אני מרגישה, הוא אמר שקשה לו לשלב עבודה עם בניית קשר, אאחלתי בהצלחה וככה זה נגמר. :(

 הוסף תגובה   סגור 
סתם שטויות
מישהי 15/10/2018
לא רוצה להודות שלא מספיק בעניין (כי יש המון בחורות שעלולות לעשות מזה סרטים ולהיפגע, גם אחרי דייט אחד).

עברי הלאה. בהצלחה.

 הוסף תגובה   סגור 
not that into you
מישהי 13/10/2018
כלומר, היה לו כיף אבל לא מעבר לזה. לא מספיק כדי להמשיך הלאה. אבל הוא בחור נחמד ומנומס, שהגיע, בילה איתך בדייט, הכיר, דיבר, ואז החליט שהוא לא מספיק בעניין ושזה לא זה. זה קורה וזה בסדר. דייטים כאלה, עוזרים לך לתרגל התנהגות עם גבר וגם מזכירים לך שתמיד יש אופציות לא הזויות.

כן הייתי מטפלת בזה, שאת בונה הכל על תקשורת רציפה ודייט אחד עם בחור שלא דואג שיהיה המשך, במקום להחליט שהיה נחמד אבל ממשיכים הלאה. אם את רואה שבחור מדבר ומתקשר אתך יותר מדי לפני, אל תבני על זה ואל תזרמי עם זה. ותמיד תבדקי עוד אופציות במקביל, כדי לא לשים את כל הביצים בסל אחד.

 הוסף תגובה   סגור 
בעיה
ליטל 10/10/2018
אני בת 25 , קשה לי להיפתח לגברים ברמה הרגשית בגלל שבראש שלי אהבה זה משהו לנצח וקשה לי לסמוך שמישהו יאהב אותי לנצח , אני רואה המון מסביב מתגרשים , מחליפים זוגות וכאלה ... נכון שלא צריך להסתכל על כולם אבל עדיין קשה לי

 הוסף תגובה   סגור 
לכי לטיפול. החיים קצרים
מימי 14/10/2018


 הוסף תגובה   סגור 
טפלי בעצמך
מישהי 13/10/2018
לכי לפסיכולוג/ית. זה יעזור לך לקבל פרספקטיבה לכל הנושא של היכרויות וגם לעובדה שהחיים, בכללי, אינם חברת ביטוח. בהצלחה.

 הוסף תגובה   סגור 
זה די מתיש
נטלי 9/10/2018
אני בת 41, גרושה ואם ל 3 ועובדת בלהכיר דרך אתרי היכרויות. כן זה ממש מרגיש כמו עבודה. אני פתוחה להכיר בן זוג חדש, וזה ממש עבודה סיזיפית ומעצבנת. סינון של פניות ואז עם בודדים מגיעים להתכתבות קצרה שמתוכם מעט מגיעים לשיחת טלפון שמתוכם מעט מגיעים לפגישה ראשונה שמתוכם מעט ממשיכים לפגישה שנייה.. זה כמו כזה פירמידה של הרבה פניות ובפועל מה שיוצא מזה זה קמצוץ קטן שרוב הפעמים בכלל לא מבשיל לפגישה שנייה.
כשהייתי רווקה אז זה הלך ממש בקלות, תוך כמה ימים כבר היו לי דייטים מבטיחים והיו לי משם קשרים משמעותיים.
היום,,דווקא יש לי יתרון שאני נראית טוב לגילי וגם למודת נסיון, אבל עדיין המון פעמים אין התפתחות אחרי שיחת הטלפון הראשונה (שאני לא מורחת אותה היא קצרה וקולעת ) בשיחה אני שומעת התלהבות, שואלים אותי מתי אפשר להפגש, ואז יותר כבר לא מתקשרים. אולי אני צריכה להתמיד בזה אבל רוצה לשמוע מנשים יותר בוגרות פה- זה משהו שקורה גם לכן ? כי לי לא זכורה כזו חוויה, זכור לי שהייתי צריכה ממש לעשות "אנ-דן-דינו" ולבחור עם מי אני הולכת לצאת היום...
בנות...עזרה

 הוסף תגובה   סגור 
העולם השתנה
מימי 14/10/2018
עצתי- לצמצם עבודה באתר ולהיפתח לעולם האמיתי כדי להכיר מישהו פנים מול פנים.


 הוסף תגובה   סגור 
מבינה מדברייך
מישהי 13/10/2018
שהזוגיות הראשונה שלך, התגבשה אחרי היכרות מקרית במסגרת כלשהי, או דרך חברים/משפחה. לא בעולם הוירטואלי. אם זה ככה, לא פלא שהמצב היום נראה לך מוזר וסיזיפי. כי הכללים און ליין, שככה רוב האנשים מכירים בימינו, אחרים לחלוטין. למה? גברים ולעתים גם נשים, מרגישים שבלחיצת כפתור כל העולם וכל האופציות פרושים בפניהם, תמיד אפשר למצוא יותר טוב והם צריכים רק לבחור. זו כמובן אשלייה, אבל משם נובעת ההתנהגות שאת מתארת, במידה ותהית. בודקים כמה במקביל, נותנים לכולן הרגשה שייצא מזה דייט ויוצאים רק עם מי שעפים עליה במיוחד.

לגופו של עניין, יש המון לברור. בייחוד בזוגיות פרק ב'. את כבר לא בת 20. עברת דברים, אז לכן האופציות בהתאם. הייתי מציעה שתזרמי, אל תעבדי בזה ואל תתייחסי לזה כפרויקט. כן תבדקי אפשרויות און ליין, אבל כדי להכיר אנשים חדשים, לבלות ועל הדרך אם ייצא מזה קשר - סבבה. אם לא, לפחות בילית והגמשת ואימנת את שרירי היציאות שלך. כל דייט, מקרב אותך למשהו טוב. בהצלחה.

 הוסף תגובה   סגור 
אחרי מפגש אחד התקררות דרסטית
מותק 7/10/2018
שלום
אני בת 35 אחרי מערכות יחסים ארוכות וב8 חודשים האחרונים רווקה. בחור בן 37 שמאוד רציתי הרבה זמן ויצא לנו להתראות בהתנדבות משותפת כמה פעמים. לפני שבוע, עשיתי לייק בפייסבוק שלו והתחלנו לדבר במסנגר. 3 ימים של הודעות אינטנסיביות מצידו, ממש כל כמה דקות עד השעות הקטנות של הלילה. דיברנו גם בטלפון. ההודעות התלהטו וכללו גם אווירה מינית. אבל ממש לא רק... הוא כיוון לשם אני לפעמים הרחקתי ולפעמים שיתפתי פעולה בצורה מרומזת ועדינה מאוד.
דיברנו המון והיה מאוד כיף, תוך כדי שיחה גילינו שעולם הערכים שלנו מאוד דומה והמון דברים משותפים והיתה התלהבות הדדית
הוא הזמין אותי אליו לארוחת ערב שהכין לנו. מאוד השקיע. תוך כדי הערב גם שכבנו, פעמיים.. היה מאוד לוהט וטוב. ערב מצוין. הוא אמר לי אחרי הפעם הראשונה שהרבה זמן לא הרגיש ככה רגוע ושליו. ואז יזמתי את הפעם השניה... אחכ ישבנו בחוץ והרגשתי שהוא די מיצה.. לא היתה תחושה פנימית שלי להישאר. שאל אותי אם אני נשארת לישון או מעדיפה לסוע ואמרתי שנראה שאסע כי הוא צריך לקום מאןד מוקדם ואני לא רוצה לעכב אותו.
שלח הודעה למחרת שהיה לו מאוד נחמד ושנרדם מהר, עניתי שגם לי היה מאוד נחמד ואיחלתי בהצלחה עם הפרוייקט שלו. לא היו התכתבויות במהלך אותו היום. למחרת אחהצ שלח לי חג שמח, עניתי והתכתבנו אמר שנוסע למשפחה בצפון, איחלנו שנהנה וזהו. יום למחרת אני שלחתי הודעה מתעניינת, סיפרתי משהו קצר, הוא הגיב ואמר שעדיין עם המשפחה, שלחתי איך שם, הוא לא ענה.
יום למחרת נפגשנו בהתנדבות המשותפת.היו הרבה אנשים אז רק לחיצת יד כזו וקצת דיבורים ומבטים. בסיומה לא ראיתי אותו ולא דיברנו. כבר די הבנתי שהוא לא בעיניין כמו מקודם
מודעת לזה לא לשכב בפעם הראשונה והכל... ואני לא עושה את זה. פשוט הפעם משום מה זה התאים...
אני מאוד רוצה אותו... הוא מוצא חן בעיני מהרבה בחינות.. נדלקתי עליו ממש
מתבאסת שעבר מסר לא רציני מצידי... כי באמת שאני לא אחץ של סטוצים בכלל
למחרת החלטתי להעביר את המסר שאני לא בקטע של סטוץ וכן מעוניינת להכיר אותו
אז שלחתי לו הודעה שהיה נחמד לראות אותו אתמול ואם ירצה לצאת לשתות משהו מחר או בסופש. ענה שאכן היה נחמד והאמת שיש לו תוכניות שהוא נוסע למשפחה בצפון מחר וכל הסופש ואם משהו ישתנה יעדכן.
אז הוא לא עדכן..
הוא יצא מזה באלגנטיות... מניחה שברור שהוא כבר לא מעוניין
האם יש משהו נוסף שאפשר לעשות או לא לעשות?
האם ככה ירד לו בדרסטיות אחרי מפגש אחד?

 הוסף תגובה   סגור 
הוא רצה אותך לסטוץ ולא למשהו
מימי 8/10/2018
רציני.
את רצית אותו למשהו רציני.
הוא ידע שאת בעניין שלו ופעל כמו שכל בחור אחר היה פועל.
הכל בסדר.
מה המסקנה?
לא להתכתב למוות לפני שנפגשים (בטח ובטח לא על דברים מיניים)
לא להפגש עם בחור בבית שלו בדייט ראשון ובטח לא לשכב איתו פעמיים
לתת לו לחזר ולא לרדוף אחריו
בקיצור, תמשיכי הלאה.
בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
כדאי לצאת בפגישות הראשונות
סוזן סוזן 8/10/2018
את יודעת את זה
לא להפגש בבית בכלל בהתחלה
ואז את רואה אם הוא מתאמץ עבורך ומעוניין בך הוסף תגובה   סגור 
הי לך
מישהי 8/10/2018
נשמע שהסקת מסקנות מהסיפור הזה, שזה טוב. לגבי מה הלאה - רצוי שלא תחיי באשליות. כי יהיה לך קשה מאוד לצאת מזה כך. האמת, היא שכמעט בלתי אפשרי להפוך קשר שהתחיל כך, עם אווירה כ"כ מינית ונוכחת, לקשר רציני ואמיתי של דייטינג.

לצערי, אין לך מה לעשות. את צריכה להמשיך הלאה. לא לשלוח הודעות, לא לעשות לו לייקים. גם לא ללכת להתנדב היכן שהוא מתנדב ואם אין ברירה ובמקרה נתקלת בו, "שלום" קצר ולהמשיך בשלך. יש כאב והוא מובן, אבל הוא יחלוף מהר ממה שנדמה לך מפני שלמרות כל האינטנסיביות של מה שהיה ביניכם, זה היה די קצר. בהצלחה. הוסף תגובה   סגור 
אתרחק. אנסה לא להיות באשליה. אבל
מותק 9/10/2018
תודה על התגובות
כן למדתי מזה
אנחנו נתראה כי יש מעגלים חופפים ואת ההתנדבות לא אוכל להפסיק
פשוט זה מאוד עצוב לי
אני חשבתי שאם היה טוב אפילו ברמת הסטוץ, הוא יצור קשר ואז אגיד לו שאני אשמח לשבת בחוץ יחד, להכיר (ולהבהיר שקשר מיני כזה לא מתאים לי)
אבל הוא לא הציע... עכשיו, אם היה טוב. ואני יודעת שהיה טוב גם לו. מוזר שלא מציע.. לא?

 הוסף תגובה   סגור 
לא מוזר בכלל שלא הציע
מימי 11/10/2018
זה סטוץ
לא מעניין אותו להפגש ולשמוע ולהסביר.
אתם לא יצאתם ולא הייתם בדייט.
נפגשתם, הזדיינתם וזהו.

בהצלחה


 הוסף תגובה   סגור 
תגובה
בר 10/10/2018
תראי יקירתי מכל דבר לומדים. אם הוא היה מציע לך זה היה מוזר לדעתי. את נתת את עצמך וגם רדפת אחריו . ככה לא מתחילים קשר רציני. קודם יוצאים בחוץ מכירים ורק אחרי תקופה שוכבים. ככה הוא כבר השיג אותך למה הוא צריך להתאמץ בשבילך !הוא ימשיך לבחורה החדשה, כי אין לועדיין רגשות אלייך. רק אחרי שמכירים ונוצר מגע מיני נוצר רגשות וגם לא תמיד. בהצלחה בהמשיך

 הוסף תגובה   סגור 
הוא מיצה כנראה
סוזן סוזן 10/10/2018
כנראה שלא בא לו להכנס איתך לקשר, גם אפילו קשר לא מחייב
היה לו נעים איתך ובזה זה נגמר
אין מה לנסות לחשוב לנתח או להבין
רק להמשיך הלאה וללמוד להבא- לתת להם לחזר ולתת לקשר להתפתח בצורה הדרגתית (שזם זה לא מבטיח שמשהו רציני יתפתח , אבל לפחות לא יקח לך אנרגיות)

בהצלחה בהמשך

 הוסף תגובה   סגור 
לא מוזר בכלל
מישהי 9/10/2018
זה ברור שמישהי בגילך, מחפשת רציני. אבלו לו, מלכתחילה, לא היו לו תכניות לקשר רציני איתך. השיחות המיניות רימזו לכך יפה מאוד ומכיוון שלא קטעת אותן, הוא הבין שיש פה מצב להשיג קטע נחמד, אבל לא מעבר לכך.

קחי בחשבון שאם ייצור קשר שוב, זה עלול להיות כי יבש לו וכי הוא יודע שאת מעוניינת יותר ממנו ועלול להשתמש ברגשות שלך ובתקוות שלך שיתרצה, כדי לנסות ולהשיג לו עוד מעט "סוכר". תזהרי. את חייבת למחוק אותו לגמרי. מצאי לך מקום אחר להתנדב בו.

 הוסף תגובה   סגור 
קובע איתי ליום שישי
סימי 6/10/2018
יש מישהו שדיברתי אותו בטלפון- מאתר היכרות. שאל מתי הוא יכול לפגוש אותי ואמרתי לו שביום שישי בערב אני יכולה. לפני כן יש לי רק משמרות ערב במשך כל השבוע ואז אחזור מאוד מאוחר מהעבודה . הסכמנו על שישי בערב ואמר שהוא עוד ידבר איתי לפני כן.
אז איך כדאי להתנהל עכשיו ? הוא אמור להיות בקשר רציף איתי בטלפון/הודעות עד ליום שישי או שרק סמוך ליום שישי הוא אמור להתקשר ?
אני שואלת את זה כי היום יום שבת ויש עוד שבוע שלם עד לפגישה ויש את החשש שהוא יכול להבריז לי ואני כמו דבילית אשב ואחכה שיתקשר לפני הפגישה .


 הוסף תגובה   סגור 
חבל מאוד. להבא תקבעי שעה ומקום
מימי 7/10/2018
מבחינת גברים אם לא קובעים, אז זה לא קבוע.
קודם כל, אין לך מה לחכות שיתקשר.
דבר שני, אם הוא לא מתקשר עד יום חמישי בערב, הייתי מניחה לזה וגם לא יוצאת איתו אם יתקשר בשישי.
לגביי בין לבין - לא ברור כ״כ מה היתה הדינמיקה ביניכם קודם לכן. האם ישר הזמין אותך לדייט או שהיתה שיחה טלפונית אחת או שתיים מקדימות.
בכל מקרה, אל תחכי שיתקשר.

בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
אין צורך בקשר רציף
מישהי 6/10/2018
וזה שקבעתם, לא אומר שאת יושבת ומחכה לו. תבדקי עוד אופציות. שום דבר הוא לא חברת ביטוח בשלב הזה. והרעיון אמור להיות, שבאותו יום במהלך הבוקר או יום לפני, תשמעי ממנו כדי לתאם ממש שעה וכו'.

תבלי ובהצלחה.

 הוסף תגובה   סגור 
עניין של תזמון?
שירן 5/10/2018
קורה לי הרבה באתר היכרות התופעה הבאה; כותבים לי כמה אנשים במקביל וכמה מהם מוצאים חן בעיני. אז אני בוחרת 2 ומתכתבת ומחליפים טלפונים ואם יוצא דייט אז מצוין. אם נניח לא הולך עם 2 הבחורים שבחרתי ואני חוזרת למשל אחרי שבוע לשאר הפניות שלי אז הם כבר לא עונים לי.
ניסיתי בעבר להתכתב ולדבר עם כולם וזה עשה לי בלבול וכאב ראש אז החלטתי לא יותר מ 2 באותו זמן נתון.
למה אם אני לא עונה ישר אז כבר לא מדברים איתי ? זה קורה כל הזמן... מה, צ'יק צ'ק הם מצאו זיווג? או שיש את עניין האגו שלא עניתי ישר? או שאני כנראה לא ה'ואו' ?

 הוסף תגובה   סגור 
הנה פתרון
מימי 6/10/2018
תתייחסי אליהם קצת ותשאירי אותם על אש קטנה.
תראי, בחורים פונים לבחורות שנראות בסדר והם באותו רגע אונליין. זה הכלל. אין פה יותר מדי פילוסופיה.
כמו כן, אל תשכחי שיש ״כאילו״ היצע, אבל בפועל אנשים שמוכנים להרים טלפון, להזמין לדייט וכו׳ הם מעטים.
תמשיכי להתכתב רק עם שניים. אבל אולי תשני את הקריטריונים לבחירה שלך. כדי שההצלחה תהיה גבוהה יותר.
והכי חשוב: אל תשכחי שבחורים אפשר לפגוש גם בעולם האמיתי.
בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
כמו שאת מתעדפת
מישהי 6/10/2018
כדי למנוע מעצמך בלבול וכאב ראש, כך גם הם. וכן, יכול להיות שאת לא הוואוו, וזה בסדר גמור. את הרי רוצה לצאת רק עם מי שמעוניין. תמשיכי בשלך ויבוא האחד. בהצלחה.

 הוסף תגובה   סגור 
כל הזמן אונליין
דוריס 3/10/2018
יש מישהו שפנה אלי באתר, הוא מתחיל להתכתב ואני גורמת לו להתקשר כמו שלמדתי פה.
אנו מדברים שיחות קצרות ובנתיים נוכל להפגש רק בשבוע הבא כי אני נוסעת עם המשפחה שלי לכמה ימים.
אני רואה שהוא כמעט כל הזמן און ליין באתר.
האם זה אומר שהוא כל הזמן מחפש בנות ואני לא הוואוו שלו ? או שהוא עדיין מחפש כי אין לו מושג אם יצא משהו איתי...
יש עוד כמה בנים שפונים אלי, אבל הוא הפייבוריט שלי (יש לי חולשה לג'ינג'ים )
בנתיים הוא כבר כמה ימים רצוף שומר על הגחלת איתי, אבל נראה לי שיש לו אוסף של עוד כמה
כשאני חוזרת מהחופשה אני רוצה להפגש איתו ולא עם האופציות האחרות שלי...

 הוסף תגובה   סגור 
איזה סרטים
מימי 4/10/2018
זה נורמלי ולגיטימי - אפילו עוד לא נפגשתם
תרגיעי ותנמיכי ציפיות

בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
בסדר גמור, זכותו וזכותך
מישהי 4/10/2018
את יכולה להסיק שאת לא הוואוו שלו, במידה שאתם נניח מתקשרים בטלפון, ואין מועד לפגישה. או במידה שיש פגישה ואחריה רק קשר טלפוני ולא עוד פגישה.

בשלב הזה, זה לגמרי לגיטימי ששניכם בודקים במקביל. סה"כ, את לא יכולה להיפגש אתו בימים הקרובים, אז ברור שהוא לא בונה על כך וגם את, בודקת אופציות במקביל.
הכל בסדר. אל תחשבי על כך יותר מדי. בהצלחה.

 הוסף תגובה   סגור 
נדבר אחרי החג
מיכל 30/9/2018
פנה אלי מישהו מאתר היכרות, לפני ראש השנה. התכתבנו ממש קצת ואז החלפנו טלפונים. התקשר אלי לשיחה קצרה, אמר שישמח להפגש איתי אחרי החג לכוס קפה.
אחרי ראש השנה הוא לא יצר קשר. אני מצידי לא ישבתי וחיכיתי לו, כן המשכתי לקבל הודעות ממבחורים אבל לא היה שם משהו מעניין...
עכשיו- יום לפני שמחת תורה הוא כתב לי הודעה ושאל- מה שלומך ? תרצי להפגש?
אז מה דעתכן? להתעלם ממנו? או להתעלם מהעובדה שהוא לא יצר קשר "אחרי החג " ולהמשיך כרגיל?


 הוסף תגובה   סגור 
אפשר לנסות
מישהי 1/10/2018
אבל להמשיך לבדוק במקביל. ואת התקשורת בהודעות, תחתכי בהקדם. רק שיחות טלפון וגם הן קצרות. אם אתם יוצאים והוא מזמין לדייט שני, בטלי לו. ככה תדעי אם הוא באמת מעוניין. בהצלחה.

 הוסף תגובה   סגור 
הוא בטח בדק אפשרויות אחרות
מימי 1/10/2018
וכשהן לא הסתדרו החליט לחזור אלייך.
את יכולה לצאת איתו לדייט אחד אם בא לך.
קחי בחשבון שאת לא הוואו שלו.
אם לא בא לך, אז וותרי. לא נראה לי שזה ישתפר אלא אם פתאום הוא יתאהב בך נואשות.

 הוסף תגובה   סגור 
תגובה
בר 2/10/2018
ברור לוותר. את צריכהמשהו יציני ולא אחד שבודק אופציות
או כבר יוצא עם מישהי. בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
מה הייתן עושות
המתלבטת 29/9/2018
בת 44 עם 2 ילדים. יש מישהו מהעבודה שלי בן 39 מדהים ממש שמחזר כל כך יפה ויש כבר קשר ידידותי הוא בן אדם טוב, הוא מאוד רוצה להתחיל קשר איתי וגם אני רוצה. הוא רווק כי בנתיים המערכות יחסים שלו לא הובילו לחתונה אם כי כן היו לו קשרים ארוכי טווח. בגלל הגילאים וההבדל בסטטוס אז אני צופה לעתיד כי יגיע הרגע שיחפש להקים משפחה ואיתי זה יהיה בעייתי (תצחקו עלי אבל כן נסחפתי לדמיונות שאם זה יהיה זה אז רק תרומת ביצית או פונדקאית יהיה הפתרון) בכל מקרה.... יצא לנו לדבר על זה כי אמרתי לו בשביל מה לך לצאת עם מישהי בהפרש גילאים כשרצה תרצה יום אחד להקים משפחה ואמר שהוא לא חושב על העתיד בהקשר של הילדים אבל בהחלט רוצה קשר רציני איתי ומאוד רוצה שאתן לו הזדמנות.
הייתן מסכימות להפתח לאופציה כזו? אני מפחדת שהקשר יתקדם ואז יום אחד יחליט לחתוך כי ירצה להקים משפחה וכו'...


 הוסף תגובה   סגור 
תגובה
ענבל 30/9/2018
אני הייתי מוותרת רק בגלל שאתם עובדים באותו מקום
אם זה לא יסתדר זה יהיה ממש לא נעים לשניכם

 הוסף תגובה   סגור 
אין ערבויות
מימי 29/9/2018
אני חושבת שכדאי לתאם ציפיות - מה הוא רוצה.
האם הוא רוצה ילדים משלו. ומתי.
ואז לעשות חושבים ולראות אם זה ריאלי.
תראי, הוא יכול לעזוב (או שאת יכולה לעזוב) מכל מיני סיבות. אני מניחה שהוא עושה את החשבון שלו ובכל זאת רוצה להיות איתך.
ואת צודקת - אם אין לכם בעיה כלכלית, אפשר לעבור היום טיפולים אחרי גיל 44 ולקנות ביציות במזרח אירופה. כך שאם זה מה שיהיה חשוב לשניכם, עקרונית זה אפשרי.
בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
היו דברים מעולם
מישהי 29/9/2018
אבל אתם עובדים יחד. זה יכול להיות בעייתי והסיכוי שזה יעבוד ביניכם, לא גדול. למרות המשיכה ולגבי דברי הבחור - אם הרגש ממש חזק ממך ואת הולכת על זה, אל תבני עליהם הרבה. הם אומרים הרבה דברים כשהם מחזרים ומיוחמים ואין להם בעיה להתכחש אליהם, או פשוט לקחת אותם בחזרה, כשהם מחליטים שהם חותכים. אז למרות כל המילים היפות, אם זה מתחיל שיתחיל מאפס. בהצלחה.

 הוסף תגובה   סגור 
תקועה בחופשה
דיינה 26/9/2018
יצאנו כבר פעמיים ביחד בארץ. הפעם הציע שבוע וחצי בחו"ל. שילם על הכל. אתמול בבוקר התפרץ עלי שלא הייתי מוכנה לארוחת בוקר בזמן. אמרתי לו שילך לאכול לבד, התארגנתי והלכתי לבדי לבית קפה. כשחזר וגילה שאני לא בחדר כעס מאוד.
מאז לא מדבר איתי. בערב כן הלכנו יחד לאכול, לא החליף איתי מילה, לא הזמנתי קינוח (הוא כן) והלכתי. בלילה ובבוקר מתיחות, מריבות ובכי היסטרי (שלי).
לא יודעת איך לצאת מזה.
עוד יומיים אמורים לעזוב את המלון לעיר אחרת (נסיעה מאוד ארוכה) ומשם טיסה הביתה. מתלבטת אם לעזוב ולהעביר לבד את הימים הנותרים או להבליג ולהישאר באווירה הקשה הזאת.
הוא מסרב לכל נסיון שלי ליצור מגע או שיחה.

 הוסף תגובה   סגור 
תגובה
בר 27/9/2018
מה את טסה לחול עם מישה6 שאת בכלל לא מכירה!אז מה אם הוא משלם על הכרטיס טיסה!נוסעים רק אחרי תקופה מסויימת ואחרי שמכירים כמובן...זה יכול להיות גם סוג של מבחן לחיים האמתיים...בכל אופן תברחי !תחזרי לארץ ותלמדי . בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
לבדוק אם טכנית אפשר לעזוב
מימי 27/9/2018
לבד.
אם כן, אז לעזוב. גם אם יעלה כסף רב.
אם אי אפשר, אז תספגי עוד יומיים.


טוב מאוד שזה קרה עכשיו.

 הוסף תגובה   סגור 
בדייט שלישי טסתם לחו"ל?
סוזן סוזן 26/9/2018
זה מוקדם מדי את לא מכירה את הבנאדם

 הוסף תגובה   סגור 
אל תשארי במקום כזה
מישהי 26/9/2018
את בטח מודעת לכך, שלא יוצאים כמה פעמים עם גבר ואז ישר נוסעים אתו לחו"ל. זה ניסיון שתלמדי ממנו, לחכות עד שמכירים די טוב וגם אז, לנסוע לטיול לא ארוך מדי. בינתיים, אל תסכימי לשום שיט רק בשם טיול שהוא ארגן ושילם עליו. זה לא נותן לו זכות לנסות ולפסל אותך ועוד להתעלל בך אחרי עם כתף קרה. תדאגי לעצמך וחזרי הביתה. תסבירי לו יפה שאת נוסעת הביתה כי אתם לא מסתדרים, ואת לא מעוניינת כרגע להמשיך בטיול. אחלי לו שיבלה ואחרי שישוב, תודיעי לו שאת לא מעוניינת. אם הוא מתנהג ככה בהתחלה, את רק יכולה לתאר לעצמך מה יהיה אחרי.

נסיעה טובה הביתה אחותי.

 הוסף תגובה   סגור 
סליחה לא הסברתי טוב
דיינה 28/9/2018
10 חודשים יחד. מתנהג לפי הספר ויותר מזה.
2 סופשים בארץ הוא שילם אבל אני שילמתי על המסעדות / בילויים בסופש.
הפעם לא היה לי תקציב בכלל כי טסתי עם חברות לפני חודש. שילם על הכל, כולל אפילו קניות בגדים, מזכרות ושטויות. ברוחב לב ובנדיבות, בלי לדפוק חשבון (קחי גם את המעיל, הוא יפה לך. איזה מסאג' להזמין לך). נלחצתי. רגילה להיות עצמאית כלכלית.
בסוף התקשר והציע שאצטרף אליו במקום מסוים. עכשיו בסדר. תודות

 הוסף תגובה   סגור 
בהצלחה
מישהי 29/9/2018
אבל כל הקניות והחופשות שבעולם, לא מצדיקות יחס כזה. אני מקווה שקיבלת ממנו התנצלות. אם את לא מאחרת כרונית ברמה שזה דופק לכם בילויים, לדעתי הוא עשה מהומה רבה על לא דבר ומגיעה לך התנצלות. בעיקר על הכתף הקרה שקיבלת ממנו, כשניסית להושיט לו יד וללבן את הדברים.

 הוסף תגובה   סגור 
עובדת חדשה
דליה 17/9/2018
אני ובן זוגי כבר 4 חודשים יחד. אני עובדים באותו מקום עבודה :אני רכזת כח אדם והוא במוקד המכירות. היום עשינו ראיון עבודה לבחורה כל כך יפה שכל מי שראה אותה התהפנט. היא בדיוק מה שאוהב - עיניים ירוקות ותלתלים ארוכים (גם אני ככה) היא צעירה ממני ב 5 שנים. אני נחשבת לבחורה יפה אבל היא פשוט נראית כמו דוגמנית. ממש. אפילו כשהיא סיימה את הראיון אז המנהלת שלי אמרה שהיא כל כך יפה בצורה ממש יוצאת דופן. היה לה ראיון מעולה וגם המלצות טובות והיא תתחיל שבוע הבא במחלקת המכירות- עם בן הזוג שלי. אני בת 33 הוא בן 30. אני בטוחה שהוא לא יהיה אדיש אליה, אף אחד לא יהיה אדיש אליה, היא מסובבת ראשים... והיא גם ממוצע רוסי וגם הוא... אז גם יש פה את הקטע של השפה ומנטליות. אני קצת בסרטים למרות שאני אומרת לעצמי שאם הוא אוהב אותי אז הוא יהיה איתי ותמיד יכולה לצוץ בחורה יפה יותר.... אגב- היא התחילה עכשיו תואר שני באותה אוניברסיטה שהוא לומד תואר שני וגם: מסתבר שהם גרים באותו הרחוב - היא עברה לשם לאחרונה... זה פשוט כאילו תפור במיוחד בשבילו (או יותר נכון בשביל הפחדים שלי ). כמה דברים שלטובתי: אני קצת מלאה והיא מאוד רזה - והוא אוהב קצת יותר מלאות , וגם יש לי ציצי גדול שהוא אוהב ולה יש ציצים בינוני מינוס, כמו כן תמיד היה לו משיכה לקצת מבוגרות ממנו. אני בטוחה שכולם יקרקרו סביבה, זה די מתבקש... ואולי גם באיזה שהוא שלב יתרגלו ליופיה וזה לא יהיה כזה עניין. אבל קצת פתאום אני במצב פגיע... כאילו בא לי לשאול אותו עליה כשתתחיל לעבוד מה הוא חושב עליה ושאני קצת מקנאה... או שלא כדאי להגיד מילה ?, אני בטוחה שהוא יתפעל ממנה ... אי אפשר להתעלם ממנה...

 הוסף תגובה   סגור 
עדכון
דליה 27/9/2018
הוא בכלל לא מסתכל עליה...


 הוסף תגובה   סגור 
עשו מחקרים ומצאו ש...
אני 23/9/2018
ביטחון עצמי זו התכונה הכי חשובה שאנשים מחפשים אצל בני זוג פוטנציאלים, יותר מיופי ויותר משכל. אז כל עוד תשמרי על ביטחון עצמי גבוה מבטיחה לך שהכל יהיה בסדר. וחוץ מזה זה שהיא הטעם שלו לא אומרים שהם מתאימים. בהצלחה :)

 הוסף תגובה   סגור 
שמרי על ביטחון עצמי גבוה
מישהי 20/9/2018
אם זה זה ביניכם, זה בטח לא מה שיגרום לכם להיפרד. העולם מלא בבחורות יפות, עם מנטליות דומה לשלו וכו'. אז מה? אל תשאלי אותו שאלות לגביה, זה יוציא אותך חסרת ביטחון וגברים לא אוהבים את זה. תהיי נעימה וחביבה אליה ואם את שמה לב למשהו מוזר, אל תתביישי להתוות גבולות מול בן זוגך.

בהצלחה.

 הוסף תגובה   סגור 
אין ביטוח
מימי 18/9/2018
זה בסדר שאת מקנאת.
תפקחי עין ואם את רואה שהיא מנסה להתקרב אליו, אז תנטרלי אותה בזה שתהפכי אותה לידידה שלך.

בהצלחה


 הוסף תגובה   סגור 
עמוד 1 מתוך 576 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  הבא  >> >>>

 "סמינר תשוקה"

שעות הסמינר:

יום חמישי - 17:00 - 22:30

יום שישי -   12:30 - 18:00

יום שבת -   17:00-  23:00

* שעות הקורס עשויות להשתנות
בהתאם להספק הסילבוס.

18-19-20
מאי2017
סמינר תשוקה

 

*כל הקורסים מתקיימים
במינימום 15 משתתפים
  **תאריכים, שעות ומיקום עשויים
להשתנות בהתאם לצורך.

 

 

סמינר מאי 2012

סמינר פברואר 2010

 

סמינר פברואר 2010

שרון רובינשטיין -
המרכז לאימון והכוונה זוגית


סמינר ינואר 2007


סמינר פברואר 2010
גם לך מגיעה אהבה אמיתית,
גם לך מגיעה היכולת לדעת לבחור
את הגבר הנכון ולחסוך מעצמך כאבי
לב וביזבוז של זמן!
אפשר ללמוד לבחור אותו נכון יותר!
אפשר ללמוד לתקשר נכון יותר!
אפשר ללמוד להצליח בזוגיות שלך.

תמונות מסמינרים קודמים


סמינר מאי 2008

סמינר נובמבר 2009
סמינר יוני 2006
סמינר יוני 2010


סמינר מרץ 2006


סמינרים מעורבים
  שרוני בפסטיבל מספרי סיפורים
19-10-11 בתיאטרון גבעתיים


 למצוא את האחד שלך!

 תאריכי הסמינר הקרוב:

4-5-6 לאוגוסט 2016

מחיר מוזל להרשמה מוקדמת!

 שעות סמינר תשוקה

יום חמישי - 17:00 - 22:00

יום שישי -   13:00 - 18:00

יום שבת -   17:00-  22:30

* שעות הסמינר
עשויות להשתנות
בהתאם לסילבוס.

 

 סמינרים ואימון אישי

   סמינר תשוקה
 
סמינר תשוקה
סמינר אבן היסוד לכל אישה מדהימה הרוצה
לפרטים מלאים 
   ייעוץ אישי
 
ייעוץ אישי
ייעוץ אישי להצלחה עם גברים, בכל שלב של הקשר. ייעוץ אישי עם שרוני או צוות היועצים המקצועי.
לפרטים מלאים 

   כל הזכויות שמורות לחברת אומרטה גלובל בע"מ ©
News Letter