רוצה לקבל טיפים חינם?
מאמרים חדשים
כל שבוע למייל שלך 
 

כל השאלות, כל מה שרצית לדעת, קטעי וידאו - ערוץ /, ערוץ 2, ערוץ 10. כתבות בעיתונים: "ידיעות אחרונות", "מעריב", "את", "לאשה", "בלייזר",..כולל תמונות.אולי תרצי לקרוא עוד -

מה ניתן לקבל מאימון אישי (קואוצ’ינג)?

הרצאות בנושא דייטים

הרצאות בנושא משיכה ותשוקה
בזוגיות קיימת


הרצאה בנושא נשיות -
איך להיות הפרינסס שגברים כל
כך רוצים? 


ייעוץ אישי לזוגיות ודייטיםזוגיות - גברים לא מנתחים

זוגיות - יש לך אקס שאת עדיין רוצה?

זוגיות - לנהל מריבות עם חוכמה נשית

אחרי הדייט - למה הוא לא מתקשר?

קואוצ’ינג לנשים המכורות לאהבה ממבט ראשון...

לצאת עם בחור שצעיר ממני?

למה אנחנו נפגעות אחרי סטוץ? 

האם את חשדנית? מה עושה חשדנות יתר לקשרים שלך...

זוגיות או לעשות ילד עם ידיד?!

זוגיות לא מספקת

למצוא את האחד שלך!

בוגרות -  נושאים
קישורים ולינקים

תאריכי סמינרים והשתלמויות

 איך לאתגר אותו? 

ביטחון והערכה עצמית

למה הוא בורח אחרי הסקס?

למצוא את האחד...

איך למשוך אותו? 

להחזיר את האקס

למה הוא נעלם?

הרווק המקצועי

מה גברים רוצים?

מה גברים צריכים?

איך להתחיל איתו?

 

פורום פרינסס
ברוכה הבאה לפורום פריננס! זה המקום לשאול שאלות, להתייעץ ולדון בנושאים הקשורים למשיכה ותשוקה, בינו לבינה. ההודעות לא מפורסמות באופן אוט'. ההשתתפות מותרת לבנות 18 ומעלה בלבד.

מנהל פורום
חיפוש    
הודעות 15 - 1 מתוך 7214 הודעות ראשיות בפורום
 כותרת  שם  תאריך  
סיבוב שלישי- אשמח לתשובה ישירה אמיתית וחדה- אם יש גברים פה אשמח!
יפעת 9/2/2016
לפני שנה הכרתי בחור מהלימודים שלי, שכבנו בדייט הראשון.
ברור לי שהוא לא ראה בי באותה תקופה פוטנציאל לקשר זוגי- בגלל הסקס בדייט ראשון, אחרי פעמיים זה נגמר.
מאז הפכנו לידידים קרובים (שיחות, חברים משותפים, אותם מקומות בילוי, יציאות משותפות וכו'..)
אחרי חמישה חודשים ניסינו שוב להכנס לקשר - הבהרתי לו שאני רק למשהו רציני , והייתה הסכמה מבחינתו, יצאנו פעמיים (בלי סקס) , מבחינתי הוא לא היה מספיק רציני וסיימתי את זה.
מאותו יום הוא נשלח אל "מגירת הידידים" . הקשר הידידותי בינינו התחזק (אנחנו לומדים ביחד, ככה שאני רואה אותו שלוש פעמים בשבוע), דיברנו כל יום, יצאנו הרבה עם חברים, הייתי באה אליו פעמיים בשבוע סתם מדברים, צופים בטלויזיה, כל זה בלי שום מגע מיני. היה ברור לי שהוא רוצה אותי מעבר ואני לא.

אחרי כל ההקדמה הזאת, הגעתי לעיקר..עברה שנה וחצי מהיום בו הכרנו והנה שוב התנשקנו. אמרתי לו שאני רואה אותו כידיד ואני לא רואה
איך יצא מהקשר בינינו משהו לאור העבר שלנו, הוא אמר לי שהוא אף פעם לא ראה אותי כיזיזה/ידידה שלו וכל פעם שהוא מנסה לקדם את הקשר בינינו אני עוצרת אותו.
אוקי, החלטתי שאני משחררת- נותנת לו את המושכות להוביל, בתקווה למשהו טוב.
והנה, אני שוב מרגישה שזה לא מספיק, הוא מתקשר אלי פעם אחת ביום, בדרך כלל בשעות הערב, ההצעות שלו לפגישות מסתכמות כמו "בימים שלפני כן" יושבים לראות ביחד את הסדרה שלנו פעמיים בשבוע, כשהוא מרגיש שאני מתרחקת הוא מתקשר לשאול "לאן נעלמתי".
אני חושבת, שכשמישהו רוצה משהו רציני הוא מעלה הילוך, הוא רוצה להיפגש כל יום, הוא לא יתן לי להתרחק ממנו - כי הוא יפחד שיאבד אותי, והוא פשוט ינצל את ההזדמנות וינסה לקדם את הקשר בהילוך מהיר ולא באיזי..
איתו אני מרגישה הכל בהילוך איטי, אם בכלל..
יכול להיות שאני ביקורתית מידי, יכול להיות שאני קשה מידי - אבל בצדק, זאת פעם שלישית שאני נותנת הזדמנות- מה לא תנצל אותה אם אתה כ"כ רוצה?!
אני יודעת שהוא מאוד מונע מתוך אגו, והשאלה שלי היא- האם אני בעצם משהו פתוח שהוא רוצה לסמן וי פעם נוספת. או האם להתקדם בקצב האיטי והמסתכל שלו? ולאן ההתקדמות הזאת תוביל?


 הוסף תגובה   סגור 
מתי לשלם גם על הדייט?
יולי 9/2/2016
היי פרינסס..כרגיל אני תמיד נהנת להתייעץ כאן עם הבנות כי העצות ענייניות ונכונות..
אני יודעת שמה שעשיתי זה לא הדבר הנכון אבל זה קרה..הכרתי מישהו מדהים ביופיו,רץ איתי באחת הריצות הארוכות שהייתי צריכה לרוץ..אחרי זה אמרתי לו שזה לא מתאים ככ וכי כנראה אתן צאנס לאקס(האמת נבהלתי מעט,הוא יפיוף ברמות,תואר שני,ספורטאי מקצוען,עובד בחברה מכובדת,פחדתי קצת להפגע ולכן הראש שכנע שהוא לא האחד שלי)
אבל..איכשהו קרה שבסוף נפגשנו,יצאנו ביום שישי לארוחת ערב ולאחר מכן הגענו אלי הביתה..כמובן שהיה סקס חחח,אני יודעת שזה לא נכון אבל האמת שמראש חשבתי שזה לא הולך לכיוון רציני מדי אז למה שלא אהנה ממישהו שנראה כמו הרקולס?
היה סקס ולילה מדהימים...
מוצאש הוא כבר שאל מתי נפגשים שוב...
אתמול היה לי אימון בגבעת שמואל והוא הציע שאבוא לישון אצלו אחרי האימון...וזה מה שקרה...הוא גם הזמין לנו ארוחת ערב ...היה נחמד אבל נרדמנו מהר...
היום קורה מצב ששוב אני צריכה להגיע להרצליה כי נפצעתי מעט ברגליים מהריצות והוא ממש המליץ לי ללכת למעסה שלו,מישהו אלוף בתחום..אז בערב אני נוסעת אליו שוב...הוא רשם לי בהודעה :אז אצטרך לראות אותך שוב היום וסמיילי נשיקה...
מחר היינו אמורים לצאת לסרט אבל אולי אבטל לאור זה שנפגש יום אחר יום?(אתמול והיום)
השאלה שלי היא כזאת: הוא יתום ,גר לבד ומתמחה בחברה כעורך דין..הוא אמר לי כמה פעמים בשיחות שלנו כי השכר שלו נמוך מאוד כרגע...למרות זאת כבר שלוש פעמים הוא הזמין אותנו לאכול...באיזה שלב אני אמורה להפתיע וגם לשלם עלינו?
רוצה שזה יהיה הדדי מעט..לא להכביד עליו..אבל בוא זמנית להשאר פרינסס ולתת לו את התחושה של החיזור...
למרות שעשיתי איתו את הטעות ושכבתי בדייט השני,אני פתאום רואה שמתחיל להתפתח לכיוון אחר ולאו דווקא סטוץ...איך לנהוג כדי לגרום לו להמשיך להיות בעניין שלי?


 הוסף תגובה   סגור 
גבר נשוי
ליטל 9/2/2016
אני בת 27, התאהבתי בגבר נשוי.
אנחנו נמצאים אחד ליד השניה במסגרת כלשהי פעם פעמיים בשבוע.
ואני מאוהבת בו, חולמת עליו בימים ובלילות.
וכשאני יוצאת עם גברים אחרים, אני רק חושבת כמה הוא יכל להיות האחד המושלם ביותר, והם -כל השאר- סבבה, אבל לא חומר לנישואין.
תמיד גם אהבתי את בני גילי, כל מי שהיה לו ניצנים של שיער אפור, סלדתי ממנו. אבל הוא כולו אפור ובכל אופן אני חולה מרוב אהבה אליו, בגלל האישיות המיוחדת והנדירה שלו בעיניי.
בנוסף, מעולם לא פזלתי בכהוא זה לכיוון נשואים. אף פעם זה לא עשה לי את זה, וגם עכשיו זה האופי שלו, ולא עובדת היותו נשוי.
במציאות עצמה, מכיוון שגדלתי בבית דתי ובהפרדה בין המינים, אני מאד רגישה לנושא כזה, כי אני גם רואה עליו שיש לו מתח כלפיי, והוא גם מנסה להכיר את האישיות שלי. אני לא מפלרטטת, לא מחמיאה ככה סתם, לא עושה לו פוזות ומבטים, רק מדברת איתו עניינית נטו. אפילו מנסה להמנע מליצור קשר עין. היום הוא קרא לי "בובה" בקולו העדין ורעדתי כולי מבפנים, אני מתה שיהיה לי כזה גבר, זה גבר חלומותיי.
אשמח לשמוע את עצתכם במצב כזה.

 הוסף תגובה   סגור 
מסלול התרסקות
אלון 9/2/2016
אין לך מה לחפש עם גבר נשוי.
בשבילך הוא "אהבה" שחוסמת לך את האפשרות להכיר גברים ראויים.
בשבילו את סתם שעשוע/זיון מהצד. לא יותר לא פחות.
אין מצב שהוא יתגרש ויעזוב את אשתו, וגם אם כן את לא רוצה לקחת על המצפון שלך הרס של משפחה.
תחתכי כמה שיותר מהר...

 הוסף תגובה   סגור 
מה יכולה להיות דעתנו?
אני 9/2/2016
לא מפרקים נישואין!!!!!!!
יש מספיק רווקים
אני בטוחה שלא היית רוצה להיות במצב הפוך שבו מישהי גורמת לבעלך לבגוד בך...

 הוסף תגובה   סגור 
זה לא יקרה
נעמה 9/2/2016
וגם אם כן ויעזוב את אישתו לטובתך במצב הלכאורה אידילי האם זה הגבר שאת רוצה? גבר שבגד?
ואיך את יכולה לחיות עם עצמך לאור העובדה שאת מפרקת משפחה?
אני במקומך הייתי יורדת מזה. זה לא הוגן כלפיי אף צד.
מעבר לעובדה שזה נראה כמו הדלקות על משהו בלתי מושג.
בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
תגובה
בר 9/2/2016
במצבים כאלה צריך לחשוב הפוך. תראי לך שאת היית נשואה באושר והיתה מישהי במקום עבודה של בעלך שהיתה מאוהבצ בו וחולמצ עליו בלילות! הוא גבר נשוי!את לא היית רוצה להרגיד ככה ,תמצאי לך גבר רווק.

 הוסף תגובה   סגור 
אני אגיד לך את זה בארמית, אחותי
מישהי 9/2/2016
גבר נשוי, הוא בר מינן. הסיפור הזה ישן נושן והסוף הצפוי שלו, הוא לא שונה מכל הסיפורים הדומים.

אני מניחה לפי תיאור השיער האפור, שלגבר הזה יש ילדים. אף גבר לא ימהר לעזוב את ילדיו בשביל אף צעירה, גם אם לא טוב לו עם אשתו. אצלך אולי הרגשות כנים, אבל האישיות הנדירה שהוא משדר לך וגם הפלירטוט המתון, הם מפני שהוא קלט את התמימות והרומנטיות שבך ובדיוק על זה הוא משחק. כדי שחוש הזהירות שלך יירדם, תגידי לעצמך "הכל משמיים וזה כנראה הזיווג שלי" ותתמסרי רגשית ובעוד מישורים. החיים שלו השגרתיים לא ישתנו. הוא לא יוותר על דבר וייתן לך לחיות מהפירורים שהוא זורק לך. אסור. זו מיטה חולה להיכנס אליה ודעי לך שכמה רע שאת מרגישה עכשיו, אם תיפלי בזה תרגישי רע אלפי מונים ויהיה לך קשה מאוד לצאת משם.

אני מציעה שתתרחקי ממנו כמיטב יכולתך וככה גם הרגש יגווע. זה רק עניין של זמן ובשלב מסוים, גם הראש וגם הלב שלך ירצו לעבור הלאה ולהכיר אחרים.

 הוסף תגובה   סגור 
את יודעת את התשובה בעצמך
מימי 9/2/2016
גבר נשוי זה נבלה.
שלא תעזי להתקרב.
כל מה שאת חולמת ומרגישה כלפיו זו פנטזיה, מכיוון שהוא בלתי מושג.

בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
יחסנו לאן
איילה 8/2/2016
היי

השאלה שלי היא?

באיזה שלב כדי לעלות את שאלת יחסנו לאן?

במידה ואני מחליטה לקיים שיחה כזו...מהי הצורה הכי טובה לעשות אותו מבלי שתהיה "אובר" דרמטית, ומה כדי לומר?
 הוסף תגובה   סגור 
חסר רקע
מימי 8/2/2016
בני כמה, כמה זמן ביחד וכו׳.
אני מקווה שברור לך שהשאלה שלך תקבל מענה שונה, אם אתם יוצאים חמישה חודשים ביחד ואתם בני 24 או אם אתם יוצאים שנתיים וכבר גרים ביחד מזה חצי שנה.

בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
קמצן או חסכן?
אני 6/2/2016
היי , הכרתי מישהו דרך אתר הכרויות, שנינו בגילאי 30+, בדייט ראשון יצאנו לפאב שנחשב פאב של סטודנטים (מחירים יחסית זולים), הזמנתי רק כוס יין כשהגיע החשבון באתי לקחת את התיק והוא אמר לי תעזבי , שילם בכ.א וראיתי שהוא מפשפש בארנק לחפש כסף לטיפ, אולי חיכה שאשים אותו.. בדיט השני עשה לי "תרגיל" כשהגיע החשבון, בא להוציא את הארנק מהכיס ופתאום גילה שהוא שכח אותו באוטו, הוא מילמל משהו שזה לא בסדר ושאל אותי "אולי אלך להביא אותו", לא ממש קבע עובדה לגבי זה ואמרתי שזה בסדר ושילמתי. בעצמי כשהוצאתי שטר של 20 אמר שזה יותר מידי טיפ.. כל הסיפור הזה הרגיש לי תמוה והוריד לי ממש.. בנוסף הוא נוהג על טרנטה משנת2000 , גר בשכירות ומקבל כסף על כך משום שזה חלק מפורייקט. אני רק יודעת שהוא סיים לימודי הנדסה אבל כרגע הוא לא מוצא בזה עבודה וכרגע הוא מתפשר על עבודה זמנית עם שכר נמוך.. מצד שני כן מתקשר כל יום ומתעניין ורוצה להיפגש.. מה אתן אומרות? קמצן או חסכן? לברוח כמו מאש או לתת צ'אנס נוסף? עד כה לא הרגשתי משיכה מטורפת מידי בלי שום קשר למה שקרה בסוף ומצד שני אני לא רוצה לפסול ישר.. כבר אמרו לי בעבר שהמהירות שאני פוסלת גברים היא לא הגיונית אז אני כבר לא יודעת.. אשמח לעצה.

 הוסף תגובה   סגור 
יש שלבים כאלה בחיים
מישהי 7/2/2016
שנשים נתקלות בכל מיני אופציות שלא מתאימות להן, יודעות מבפנים שזה לא זה משום כיוון, אבל מנסות בכל זאת להתפשר ולמצוא את נקודת האור, בגלל ספקות עצמיים או כל מיני יציאות של הסביבה, שאין טוב מזה, לא יהיה טוב מזה אלא רק גרוע מזה וצריך דחוף להתפשר בגלל הגיל.

אל תפלי בזה אחותי. אני בטוחה שאם היה איזשהו קליק, היית הולכת על זה, אבל כנראה שאין וזה בסדר. עוד דייט בדרך לאחד. והוא יגיע. בהצלחה :-)

 הוסף תגובה   סגור 
נראה לי שאת מחפשת סיבות
מימי 6/2/2016
ללמה לא להמשיך לצאת איתו.
אין טעם להמשיך לדייט שלישי אם אין משיכה.
בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
כמה לבוא לקראת
פרינסס בהתהוות 5/2/2016
אני בת 30 עברתי לאחרונה לר"ג מתוך רצון להיות יותר קרובה לעניינים וגם כיוון שאני עובדת בתל אביב.
מכורח המציאות הרבה מהגברים שאני מכירה הם תל אביבים שלרוב אין להם רכב מסיבות פרקטיות (אין חניה, הכל קרוב וזמין וכד')
כיוון שמסתבר שאין ממש מקומות בילוי באזור שלי הם מציעים שאבוא לתל אביב.
איך אני יכולה להשאר פרינסס? הרי גם אם יבואו אליי, אין לאן לצאת.
לבוא אליהם- פחות נראה לי. אני גם לא ניידת.
לצפות שיתחילו להתנהל במוניות? להשכיר רכב במיוחד לדייט?
וכמה זמן זה אמור להמשך עד שיהיה הגיוני שאבוא לכיוונם?

 הוסף תגובה   סגור 
לא לבוא לקראת
מימי 6/2/2016
אפשר להפגש בר״ג
אפשר להפגש לקפה, לא חייבים ללכת לבר.
בקיצור - בדייטים הראשונים שגבר מחזר אחרייך, הוא חייב לבוא אלייך/ לאסוף אותך, מה שזה לא יהיה.
וביננו - אין מרחק בין ר״ג לת״א...
בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
המחיר
אני 4/2/2016
המחיר שאני משלמת על הקשר איתו הוא עצום. על לוותר על עצמי ועל הרצונות שלי. אהבה שלי אליו ענקית. אני יודעת שהוא לא נאמן ואני עדיין בוחרת להישאר שם. אני שוכבת איתו וחושבת על ההיא שבטח רק אתמול היה איתה.
מבקשת כל פעם מחדש שיהיו לי הכוחות להתשחרר ממנו. להפסיק להיות תלויה בו מבחינה ריגשית ומבחינה חומרית.
לקום ולהגיד לעצמי שאני מסוגלת ויכולה בלעדיו ושמגיע לי מישהו שיהיה מחוייב ונאמן אליי. זה יקרה, אני יודעת שזה יקרה ,השאלה היא רק מתי?


 הוסף תגובה   סגור 
זה נעשה קל יותר עם הזמן
מישהי 7/2/2016
אבל קודם כל, את צריכה לקבל ההחלטה שאת מוציאה אותו מחייך ושמגיע לך הכי טוב. את זה את יכולה לעשות ע"י טיפול פסיכולוגי נקודתי. במקביל, הייתי מציעה שתתמקדי כרגע בלהתחבר לעצמך ובלאהוב את עצמך. פשוט תשקיעי בעצמך. תעשי רשימה של כל הדברים שאת יכולה לעשות ויעשו לך טוב, עד שיהיה לך כיף מבוקר עד ליל. רק אחרי שתשלימי המעגל הזה ותהיי שמחה בחייך, תתפני לקשר חדש מבחינה מנטלית.

בהצלחה.

 הוסף תגובה   סגור 
תגובה
בר 5/2/2016
זה ממש עצוב צה שכתבת. את חייבת למצןא את הכוחות וללכת. זקשה אבל אפשרי. בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
לפעמים צריך לקבל עזרה
מימי 5/2/2016
בשביל לעשות שינוי.
נראה לי שאת במקום הזה ואת בשלה לבקש ולקבל עזרה.
זה יכול להיות מחברה טוב, קרוב משפחה או פסיכולוג.
אני מאוד ממליצה לך לעשות את הצעד הזה.
החיים קצרים מאוד.
מגיע לך להיות מאושרת עם גבר שאוהב אותך באמת.
עשי את הצעד!!
בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
עצה
קרני 4/2/2016
אני בת 50 ונראית ממש טוב ביחס לגיל שלי.
לאחרונה צורפתי לקבוצת וואטסאפ של חברי ילדות מתקופת התיכון ואחד החבר גילה בי התעניינות.
אנחנו גרים במרחק של שעה וחצי נסיעה.
בימים הראשונים הוא ביקש להגיע לפגוש אותי מספר פעמים אך סירבתי כיוון שהייתי חולה בשפעת שנמשכה יותר משבוע וגם המזג אויר לא איפשר לי לצאת גם אחרי שהתאוששתי מעט.
במהלך התקופה הזאת הבחור המשיך בחיזוריו אך קבע איתי 2 פגישות שאליהן לא הצליח להגיע פעמיים!!
הוא כמובן התנצל ושלח אינספור הודעות לבביות ואני התנהגתי כאילו לא ממש אכפת לי אם נפגש או לא והמשכתי לשוחח איתו טיפה מרחקת.
אתמול הוא רצה להגיע אך לא הספיק, ובנוסף גם שוחח רבות בקבוצת הוואטסאפ אך לא חזר אלי רק ב 23:00 שלח הודעה מלאת חיבה וכן גם בבוקר. אני כמובן לא עניתי להודעות האלה. אני לא בטוחה בצעדיי הבאים.

 הוסף תגובה   סגור 
איזה צעדים?
מימי 4/2/2016
הבחור קשקשן מקלדת.
בקיצור, אם יש לך כוח, תני לו להמשיך לקשקש בזנב.
אם לא, אז תתעלמי.
וככלל - חדל קשקשת בווטסאפ ובמסרונים. רוצה אותך? שיתקשר.

בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
לבנות ולאלון -סקס ראשון
אסתי 4/2/2016
שהייתי צעירה חיכיתי חודשים לסקס הראשון עם גבר. אבל עכשיו אני בת 32 ,מתי אני צריכה להחזיק את הגבר.
חודש?ואיך בדיוק החזיק אותו?


 הוסף תגובה   סגור 
תגובה
בר 4/2/2016
אני לא מבינה בחורות ואת כל הפתיחות שיש היום! מה זה איך להחזיק גבר!!!!ואז מה אם את בת 32! אם כל בחורה תשכב עם כל אחד שיוצא איתה כמה דייטים, אז אם כמה גברים היא תשכב???תראי גבג שמחפש רק סקס אז הוא יכול להשיג אין לו בעיה. בתקופה הראשונה צריך באמת להכיר את הבן אדם אם בכלל נמשכים, בן אדם טוב, אם אפשר להקים איתו משפחה וכו' ולאט לאט אפשר להיפתח גם מינית כל פעם קצת ככה יש לו גם סבלנות לחכות שמשחררים, ואחרי תקופה לפי דעתי שלושה חודשים או חודשים אפשר להגיע ליחסים מלאים. תאמיני לי גבר רציני שירצה אותך יחכה לך. בהצלחה מותק

 הוסף תגובה   סגור 
כמה שבא לך!!
לילך* 4/2/2016
הייתי בכמה סמינרים של שרוני, העיקר הוא שתעשי את זה מתוך הרצון האישי שלך ולא מתוך צורך לספק אותו או מפחד שילך לך אח לא תשכבו. עדיף אחרי 5 דייטים בערך שזה בערך שלושה שבועות/ חודש, אבל ממש לא שלושה חודשים!! גם לך יש רצונות וצרכים. זאת לא משימה, את פשוט צריכה להבין שהגבר צריך להראות שהוא ראוי לזה קודם, אבל לא למשוך את זה לנצח כי סקס גם מביא אינטימיות יותר גבוהה.

 הוסף תגובה   סגור 
מה לעשות איתו?
סאנשיין 3/2/2016
היי בנות!
אז ככה אני בת 28 הוא בן 32 שנינו רווקים הכרנו באתר הכירויות לפני בערך שנה ובזמן הזה התכתבנן שם כמה ימים ראיתי שהבחור לא יוזם ומבקש ממני את הנייד אז מחקתי אותו מהאתר והמשכתי הלאה חלפה לה כמעט שנה ובערך לפני שבועיים הוא מצא אותי בפייס שלח בקשת חברות אישרתי ומיד אחרי הוא שלח הודעה התכתבנו 3 ימים ואז שכמעט איבדתי את הסבלנות ואמרתי לעצמי שאני לא עונה לו יותר הוא ביקש את המספר למחרת הוא יצר איתי קשר והתקשר אפילו כמה פעמים באותו וסימס בין לבין וכך היה במשך כל השבוע..
בשישי האחרון רצינו להיפגש אבל לא קבענו ואז הוא התקשר בשישי וחתך את זה כי סיפרתי לו באחת מהשיחות שלנו שיצאתי עם מישהו מהעיר שלו שהוא מכיר קיבלתי את זה ואיחלנו בהצלחה.
באותו לילה הבחור יצא לבלות וסימס לי בלילה שהוא פגש את הבחור שיצאתי איתו במקרה וחייבת לציין שהם לא התראו 10 שנים כי הבחור החדש עזב את העיר ושוכר כרגע בעיר אחרת.
שלחתי לו יום למחרת אם הוא הזכיר אותי הוא אמר לי שכן שהם דיברו עלי ושהוא סיפר לו שהכיר אותי בפייז ושהוא סיים את זה מפאת כבוד אליו וזה די הכעיס אותי כי זה היה מיותר לספר לו כי בין כה הוא סיים איתי ואז הוא התקשר אמר שהוא מבולבל ושהוא מרגיש שזה פיספוס כי אפילו לא נפגשנו ושהוא מאוד רוצה לראות אותי החלטנו לבסוף להיפגש ביום שבת בצהריים והיה מאוד נחמד.
העניין הוא שהוא כל הזמן מציע לי לבוא עד אליו בפגישה הבאה שלנו וזה לא מוצא חן בעיני והוא גם בחור מאוד עסוק הוא גר בפ"ת כרגע ואני בנתניה הוא נייד ויש לי מלא זמן פנוי אז מבחינתו להגיע אלי באמצע שבוע זה לא אופציה רק בסופ"ש כי אחרת בוא אומר תבואי את כמובן שסירבתי בנוסף היום הוא התקשר אלי דיברנו ואז הוא שאל שאלה שלא ידעתי איך לענות עליה הוא שאל אם אני בודקת עוד אופציות ועניתי לו שלא שזה לא מעסיק אותי אבל גם רמזתי לו שאין לי כוונה לחכות לו כי הדברים זורמים מאוד לאט ממה שהייתי רוצה והוא אמר שהוא לא בודק עוד אופציות אבל יוצא לו לדבר פה ושם עם בנות אחרות ואמרתי לו שזה לגטמי שהוא לא חייב לי כלום.
בתכלס הוא לא הוואו שלי יש תחיבור אבל לא הכי מתלהבת ממנו אבל הוא כן אופציה בשבילי השאלה שלי אם להמשיך או לחתוך?

 הוסף תגובה   סגור 
נראה לי מסובך מדי לשלב כזה מוקדם
מישהי 4/2/2016
גבר מעוניין, מוצא שעתיים בשבוע לדייט ראשון עם בחורה. ובכלל, מה השטויות האלה של לא לצאת אתך בגלל שבעבר יצאת עם מישהו שהוא אפילו לא בגדר חבר שלו?
נראה לי שהוא שומר אותך כאופציה אחרונה מבין כל אלה שיש לו, ומפחד שיהיה לו בסוף "תפסת מרובה לא תפסת", לכן כל הדיבורים המוזרים והמסרים הכפולים.

תראי, יחפש אותך ותהיה לו הזמנה לדייט עם יום ושעה? לכי על זה. אם לא - תמשיכי הלאה ואיך שלא יהיה, תבדקי במקביל אופציות. כמו שאת רואה, הוא לא חושב שהוא חייב לך דבר ולא רק בגלל שאמרת לו.

 הוסף תגובה   סגור 
דייט שני
אוריה 3/2/2016
היי בנות, יצאתי השבוע עם בחור שהתחיל איתי בפייסבוק. היה מדהים ושתי דקות, אמר לי שנהנה. ואחרי שיצאתי מהרכב הוא סימס לי שהוא די ישיר ושישמח להפגש שנית. עניתי לו אחרי כמה דקות שאשמח גם והחמאתי לו גם בדייט וגם באסמס. והודתי לו על הערב. התחושה כמו באגדות איתו. למחרת בבוקר שאל מת י נוח לי להפגש שוב...עניתי לו יותר מאוחר מתי ואז שאל אם אני מכירה את הבאולינג באחת הערים. בקיצור הוא הזמין אותי לבאולינג מחוץ לעירי. כעת אנחנו שומרים על דממת אלחוט עד הדייט השני. שאלותיי הן כאלה: 1. זה לא מוקדם לדייט שני? 2. האם עליי לשלם כבר על עצמי? 3. האם להגיע לשם בעצמי(20 דקות נסיעה בערך-יש לי רכב) או שעליי לחכות להצעתו שיאסוף אותי? או לרמוז לו על כך? מעולם לא יצאתי לבאולינג או לאטרקציות בדייטים ראשונים ואני מבולבלת;)

 הוסף תגובה   סגור 
שרוני ממליצה לבטל דייט שני
מימי 3/2/2016
עם סיבה טובה והצעה לקבוע לפעם אחרת.
זה מה שאת צריכה לעשות.
ככלל, הוא צריך לאסוף ולשלם עלייך גם בדייט שני.
והצעה לי אלייך: תורידי ציפיות. כולה פגשת את הבחור פעם אחר וזה כבר דייט מהאגדות וכו׳. אם הוא היה כה נלהב, הוא היה מראה את זה.
ועוד הצעה: מסרונים רק בשביל הוראות. אחרת תדברו בטלפון.


 הוסף תגובה   סגור 
אני לא מבינה למה לבטל אם היה כיף?
שימרית 4/2/2016


 הוסף תגובה   סגור 
למה לבטל?
מימי 4/2/2016
כדי לראות אם הוא באמת מעוניין בך, או פשוט פועל מכוח האינרציה.
אם הוא קובע לאחר הביטול, סימן שהוא מעוניין בך.
אם לא, אז לא הרווחת.
בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
אם הוא ישיר
מישהי 3/2/2016
שיחזר בישירות. את לא נוסעת מחוץ לעיר בדייטים ראשונים ולא משלמת על עצמך. נקודה. ככה בוחנים מידת העניין של גבר. מי שישר מצפה שתגיעי עצמאית לדייט, אפילו שלכאורה הזמין אותך לאטרקציה שממוקמת מחוץ לעיר, מחפש להקל על עצמו וזה לא מתאים.

שיצלצל הוא. אל תחפשי אותו. ושלא תתקשרי אתו במסרונים. תעני לו: "היי, דבר איתי בפון". תקפידי שיש פור של יומיים לפני הדייט כשאתם מתאמים ואם יזכיר את הבאולינג, עני לו: "זה נשמע נחמד למתי שהוא בהמשך. אבל מתאים לי יותר משהו בסביבה שלי כרגע".

ואל תפתחי שום ארנק. בהצלחה.

 הוסף תגובה   סגור 
מסכימה בהחלט איך לבטל את הדייט?
אורה 3/2/2016
קבענו למוצאי שבת ואני דתייה..איך ומתי לבטל?

 הוסף תגובה   סגור 
לב שבור
שבורת לב 2/2/2016
היי לכם...
אני בת 23,התחלתי לצאת עם בחור בן 25,בילנו יחסית הרבה יחד גם ביציאות וגם בהפסקות בלימודים (באוניברסיטה). לאחר חודש של יציאות ובילויים משותפים קיימנו יחסים, היה כייף. לאחר מכן הוא כמובן התקשר, המשכנו לצאת כרגיל , הוא המשיך בחיזוריו כפי שהיה עוד לפני קיום היחסים, התעניין בי, המשיך לשלם עליי, להציע לי לצאת לסרטים, ברים ובכלל להיפגש ולדבר על בסיס יום יומי. הבחור שלח לי הודעה ביום בהיר שזה היה היום למעשה שנראה לו שאנחנו לא מתאימים, איחלתי לו בהצלחה ונפרדנו לדרכנו. באופן אישי יש לי בעיה בפיתוח רגשות ובמסוגלת לסמוך על אנשים, זה הרג אותי. יש לכם מושג מה יכול היה לגרום לזה ככה? אציין שלפני כמה ימים שאלתי אותו מתוך סקרנות לגבי איזו ידידה שלו שיש להם כמה תמונות בפייסבוק ביחד אם הם יצאו בעבר... אמר שלא והיא רק ידידה טובה. קיבלתי והאמנתי כמובן למילתו, והמשכנו כרגיל. אין לי בעיה שיש לו ידידות גם לי יש ידידים וזה בסדר גמור ומקובל מבחינתי. אולי בגלל זה? או שאולי בגלל שקיימנו יחסים מהר מידי וירד לו ממני ?

מה אתם אומרים אני מאוד אודה לעצות ותגובות וחוות דעת בנושא.

 הוסף תגובה   סגור 
בכיף מאמי ♡
יולנדה 4/2/2016


 הוסף תגובה   סגור 
תשכחי ממנו
יולנדה 4/2/2016
תסלחי לי על המילים
אבל הוא כנראה מתבייש בגלל ה*** הקטן שלו , העובדה שהוא אימפוטנט שגומר מהר וגם בגלל העובדה שהוא לא סיפק אותך ...

תשכחי מהלוזר הזה , הוא הפסיד בחורה מדהימה !

תעברי הלאה ואני בטוחה שתמצאי בחור מקסים ומהמם והוא עוד יצטער שהוא נתן לך ללכת . תאמיני לי ...

שחררי אותו מהראש שלך ויהיה לך הרבה יותר טוב בחיים . הוסף תגובה   סגור 
מדהימה שכמוך, תודה רבה :)
שבורת לב 4/2/2016


 הוסף תגובה   סגור 
קשה לענות לך על למה
מימי 3/2/2016
אבל אנא זכרי: לא כל קשר נועד להתממש.
האם היית מאוהבת בו?
למה לב שבור?
אם יש לך בעיות להביע רגשות ולסמוך על אנשים, כדאי שתטפלי בזה בלי קשר אליו.
זכרי: מגיע לך להיות מאושרת!!

בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
מגעיל מצדו
מישהי 3/2/2016
חודש של יציאות כבר מחייב שיסיים הקשר בכבוד, פנים מול פנים. לא ככה בהודעה פחדנית ולקונית. קורה שמסתבר שזה לא זה, אבל לא מתנהגים ככה. זה אומר דרשני לגבי הבחור. הוא לא רגיש ולא מנומס.

אני לא חושבת שמיהרת עם האינטימיות, וגם לא חושבת שיש לך במה להאשים את עצמך, כי נשמע שהיית שם אתו בקשר ולא נתת לו להרגיש שיש לך אישיוס, שאולי חבל לו על הזמן בגללם.

מה שכן ייתכן (כי חסר מידע לגבי ההתנהלות שלך), שמיהרת להיענות לכל חיזור שלו, לא בחנת אותו אם יעשה עבורך דברים ובכללי אולי עשית עבורו יותר ממה שהוא העניק ולכן ירד לו הסוס. נצלי את הפרידה כדי לקרוא הספר של שרוני, להתנהלות בעתיד.

ותזכרי, שלא כל קשר נועד להתממש. לפעמים עדיף שזה נגמר בהתחלה ולא אחרי חצי שנה. הזמן שייקח לך להתגבר, לא יעלה על הזמן בו הייתם יחד.

 הוסף תגובה   סגור 
תודה על המענה בנות, אבל דבר נוסף
שבורת לב 3/2/2016
אני פשוט לא מבינה פשוט כ״כ מתוסכלת ומאוכזבת מעצמי וכעוסה על עצמי איך התחלתי לסמוך על מישהו ונתתי מעצמי וזה התפוצץ לי בפרצוף ... אני פשוט לא מבינה מה קרה יום שישי יצאנו הכול היה מקסים חיבק אותי כל הזמן שלח הודעת לילה טוב התבאס שלא נשארנו לישון יחד כאילו כ״כ היה בעניין ..יצאנו אפילו עם חברות שלי וחברים שלו והוא כל הזמן רצה את קרבתי. שלשום באתי אליו אחרי העבודה וכי הוא הציע ורצה להיפגש ושאל מתי אני באה אליו , באתי אליו אחרי משמרת ערב שלי ושלו בדרך אליו הוא התקשר אליי דיבר איתי לאורך הנסיעה הכול כאילו ממש טוב ובום יום אחרי חטפתי סטירה. אציין שקיימנו יחסים כשבאתי אליו, אולי בגלל סקס רע התהפכה עליו דעתו? הוא גם אמר שיש ריח רע מאבר המין שלי.. אולי בגלל זה ??

 הוסף תגובה   סגור 
הבחור אפס. למה את בכלל מבזבזת
מימי 4/2/2016
עליו דקה של מחשבה?
יש דרך לסיים קשר, יש דרך לדבר על אברי מין.
מה שהוא עשה זה לנסות ולהקטין אותך כדי שהוא ירגיש טוב יותר עם עצמו.
אני מקווה מאוד שלא הקשבת לו. הוסף תגובה   סגור 
תגובה
בר 3/2/2016
היי, ממש מגעיל מיצדו אחרע חודש לסיים איתך ככה בהודעות. וקצת חבל שהוא מהאונברסיטה ושאת צריכה להמשיך לראות אותו.
תראי אני לא חושבת שמיהרצ איתו בקיים יחסים למרות שאמרת שיש לך בעיה להיפתח ריגשית .
אבל אולי את יותר רגישה ופעם הבאה כדי לך לחכות קצת יותר ותאמיני לי שהגברים רק מעריכים את הבחורות הרבה יותר, למרות שהם אף פעם לא יגידו, ובכלל ככה גם את תוכלי להכיר יותר ולראות לאן הקשר מתקדם גם מבלע להיפגע מאוד כי אין מה לעשות אחרי שמקיימים יחסים הבחורות הופכות להיות יותר פגיעות . כנראה שבאמת שענית בהסכמה לגבי כל מפגש וזה קצת מוריד. אין מה לעשות בתחילת קשר צריך לשחק את המשחק.
אבל את יודעת מכל דבר לומדים בחיים . הזמן עושה את שלו ואת צעירה:) בהצלחה מותק

 הוסף תגובה   סגור 
אגב יצאנו חודשיים :| ו...
שבורת לב 4/2/2016
לא נעניתי לכל הזמנה... 90 אחוז מהשיחות ושליחת ההודעות הוא יזם, אני מאוד קרה בהתחלה וכך היה בחודשיים האלו, 90 אחוז מהשיחות הטלפוניות וההודעות הוא יזם ו100 אחוז מהפגישות הוא הציע.... אני באמת לא יודעת מה קרה ....

 הוסף תגובה   סגור 
רגשות מעורבים ומתסכלים לגבי ידידות בקשר הזוגי
דנה 31/1/2016
היי כולם, אני יוצאת עם מישהו כחודשיים. שנינו סטודנטים בגילאי 23 ו-25. ושם באוניברסיטה, בקורס כללי משותף שיש לנו הכרתי את הבחור. הוא מקסים לדעתי, בגדול מתנהג By the book. ואני אוהבת את זה. אנחנו לא באותו מסלול לימודים, אזכיר שהכרתי אותו בקורס כללי משותף והעניין הוא שיש לו הרבה ידידות מהתואר שלו, מהמסלול לימודים שלו. הוא לומד בכיתה שהרוב שם הן בנות, שנינו שנה ב' באוניברסיטה ומן הסתם נוצרו קשרי ידידות.
בגדול, זה לא מפריע לי שיש לו ידידות, גם לי יש ידידים.
אני פשוט תוהה עד כמה קשרי ידידות לגיטימיים כאשר נכנסים לקשר זוגי רציני???
הוא נפגש איתן או עם אחת מהן לעשות עבודות, ללמוד למבחנים וכאלה... איך זה נשמע לכם?
אודה לתשובה כנה!!! לטוב ולרע.
תודה רבה!

 הוסף תגובה   סגור 
תגובה
יולנדה 3/2/2016
תשיגי לך גם המון ידידים שיכרכרו סביבך ...
ותתעלמי ממנו .

 הוסף תגובה   סגור 
לי זה נראה בסדר גמור
מימי 1/2/2016
כל עוד זה לצורכי לימודים ואת לא חושדת שמישהי מנסה לשים עליו את היד, לא צריכה להיות בעיה.

בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
יחסים פתוחים!!!
נטע 31/1/2016
היי לבנות המהממות ולאלון, הסיפור שלי הוא כזה... יוצאת עם בחור 3 חודשים, כייף לנו ביחד, הוא דואג לי, תמיד רוצה שאני אהיה בחברתו, הוא גרוש והכיר לי את הילד שלו, הציע לי לעבור לגור ביחד. אבל, ערב אחד הוא יצא לבילוי עם חברים ואני הייתי אצלו פשוט לא רציתי לצאת איתם... הוא חזר נכנס למיטה והוא שואל אותי מה הדעה שלי בנוגע ליחסים פתוחים? אמרתי לו שאני נגד ולמה הוא שואל, אז הוא אמר שהוא רוצה לדעת מה דעתי כי הוא לא יודע מה יהיה עוד כמה שנים והוא צריך לדעת מה העמדה שלי בנושא. אז אמרתי לו מעכשיו אתה שואל?! למה אתה חושב על זה מעכשיו מה יהיה עוד כמה שנים?! אז הוא אמר שהוא חושב עליי שאני בת 30 ולא מעירה אם הייתי בת 20 הוא לא היה נכנס לזה והיה זורם אבל הוא לא רוצה שיגיע מצב שניהיה ביחד תקופה ואז הוא יגיד לי את זה שהוא רוצה את זה. שהוא כנה איתי. שאלתי אותו מה הוא מרגיש כלפי והוא אמר שיש לו רגשות אבל לא מאוהב ואי אפשר להתאהב ב-3 חודשים ושהוא נפגע ממישהי בעבר והוא לא מתאהב וגם בגרושתו הוא לא היה מאוהב פשוט הם היו חברים טובים. שממש כייף לו איתי וטוב לו שאנחנו כן בקשר מחייב ורציני אבל הוא חושב עליי ורוצה להיות כנה איתי. אמרתי לו בוא אתה תניח לעבר שלך ולמה שחווית ולפגיעות ואני אניח לעבר שלי ונזרום עם הקשר.. אבל בתוך תוכי אני לא יודעת אם עשיתי נכון.. האם אני תמימה?! הוא באמת דואג לי וכייף לנו ביחד ואני כן רןאה את הרגשות שלו אליי בלי שהוא יגיד לי.. אבל גבר שמעכשיו חושב על העתיד ואומר דבר כזה? להשאר ואולי להפגש או לברוח?

 הוסף תגובה   סגור 
תגובה
אלון 1/2/2016
הבחור רמז לך בצורה שלא משתמעת לשתי פנים שהוא לא בעניין של קשר רציני איתך.
כל גבר שיש לו טיפה שכל יודע ש"יחסים פתוחים" זה TURN OFF מיידי.
זה בערך כמו להגיד, תשמעי.... "יש מצב שיש לי איזה מחלת מין, אני לא בטוח אם היא מדבקת."
אני לא יכול להמנע מלחשוב שהוא עשה את זה בכוונה תחילה כדי לייבש אותך ולגרום לך לחתוך איתו.

ובמקרה זה, אני חושב שזה הפתרון הנכון. אין לך מה לחפש עם גבר שבשלב כלשהו שוקל לפתוח את מערכת היחסים שלו איתך.

 הוסף תגובה   סגור 
הי לך
מישהי 1/2/2016
נשמע מהפוסט שאת רווקה, שמחפשת קשר רציני. זה כמובן יכול להתהוות גם עם גבר גרוש + , כי רבים מהם חסרים את החמימות במשפחה. אבל יש גם כאלה, שרוצים רק את ההטבות שבזוגיות, מבלי לקחת על עצמם האחריות.

אני חושבת שהגבת יפה, אבל אני לא חושבת שהבחור הזה מתכנן לתת לך מה שאת רוצה ומה שזכותך לקבל מקשר. לאור השאלות שלו וההגדרה שלו אתכם ואת רגשותיו כלפייך, זו אפילו לא שאיפה שלו ליצור אתך זוגיות מחייבת. אלה שאלות שאין לשאול. והן בטח שלא אופייניות לבחור שסגור עלייך. 3 חודשים זה די זמן, כדי לדעת עד כמה את הוואוו שלו ובמקום להחליט, הוא מארגן לו כסת"חים כדי לא לצאת מניאק.

עם כל הכאב, במידה ואת לא מחפשת לעשות חיים, או זוגיות רק לשם זוגיות, ויש לך אג'נדה ברורה של משפחה וילדים לטווח של שנתיים - שלוש קרובות, אין לך מה לחפש שם. אולי אם תפרדי ממנו, הוא יתאפס על עצמו. ואם לא, לפחות לא בזבזת זמן.

יש בחורים שיתייחסו אלייך בדיוק כמוהו וגם ירצו להקים איתך משפחה.


 הוסף תגובה   סגור 
להעיף קיבינימט
מימי 1/2/2016
הוא רוצה כרטיס ירוק לזיין מהצד ועוד מבלבל לך בשכל על טראומות מהעבר.
בקיצור, יללה, יללה.

 הוסף תגובה   סגור 
גם אני חושבת כמו מימי
בר 1/2/2016
חוצפן, הוא יבוא אלייך עוד שנה שנתיים ויגיד לך שוב ואז מה תעשי את כבר ממש מאוהבת ורוצה להקים משפחה.
מהר לעזוב!!!בשבילך איזה מגעיל אבל לפחות הוא אומר את האמת אבל את ממש לו צריכ להגיד לו בוא ניזרום זה תמרור עצור בשבילך כולה שלושה חודשים ולא שנים לשחרר.
בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
הבחור..
לילך 29/1/2016
שלום לנשים היפייפיות!
טוב, אז ככה.
אקדים ואגיד שאני בת 23 והבחור בן 26 שנינו סטודנטים לאותו מקצוע רק שהוא שנה מעליי
יש איזה בחור שהוא ממש הסגנון שלי מבחינת הכל, אבל...הוא לא סגור על עצמו.
נפגשתי איתו פעמיים. מלכתחילה זה לא היה רציני (בתקופה שהייתי אמזונה רצינית ולא קראתי את הספר לצערי אז עשיתי המון טעויות!)
הכרנו בלילה אחד. הוא חזר ממסיבה ואני מידיד שלי זה היה בשלוש בלילה. והוא לא מצא את המפתח. אני ראיתי אותו בחור אבוד והצעתי לעזור..בלית ברירה הצעתי שיבוא לישון אצלי (אני גרה עם שותפה) וייצא מוקדם בבוקר ולא נרגיש בכלל..בסופו של דבר הוא התקשר לשותף שלו והמפתח נמצא והכל טוב..
בקיצור ראיתי אותו באיזה מסיבה אח"כ והחלפנו מספרי טלפון באותו ערב הוא ייצר איתי קשר.
הגעתי אליו איזה ערב אחד ודיברנו (באמת רק דיברנו)
איזה שבוע אח"כ נפגשנו ראינו אצלי סרט והתנשקנו מלא..
בקיצור הבחור התמוגג ונעלם כמה ימים אחרי זה! פוגע!
אני המשכתי הלאה כמובן..עברה יותר מחצי שנה.
יש לציין שראיתי אותו מספר פעמים באוניברסיטה בחטף (או שהוא ברכב, או בלילה שלא באמת מזההים. אבל לדעתי ראה אותי)
היום ראיתי אותו (לא אשקר אני בחורה מטופחת ויפה, ולא ענווה בכלל)
וקיבלתי ממנו הודעה "יש מצב שראיתי אותך היום בסיפריה ולא אמרת לי שלום? נפגעתי"
עניתי לו בכוונה כדי לפגוע בו שלא ייעוף על עצמו. "רועי?" ובכלל קוראים לו עמית. הוא ענה לי אחרי כמה זמן "עמית".
עכשיו. אני ממש רוצה את הבחור אבל נפגעתי ממנו מאוד. אני יודעת שאני צריכה לזרוק אותו והוא חרא של בחור. אבל יש דרך פרינססית להחזיר אותו אליי? או לוותר? בנות מה אתן אומרות? קשה לי לוותר עליו אבל אני מוכנה גם להמשיך הלאה אעשה מה שאתן מייעצות!
אגב, הוא החמיא לי מלא כשנפגשנו פעם והסתכל עליי בהערצה..

 הוסף תגובה   סגור 
פלייר
מימי 29/1/2016
הדרך היחידה לבדוק אם הוא רציני זה לתת לו להזמין אותך לדייט ולחזר אחרייך.
מסרון פה, מזמוז שם - זו לא הדרך.
אם יצור קשר שוב, תבקשי ממנו שיתקשר אלייך. אם יתקשר/ כשיתקשר, את יכולה לומר לו משהו בסגנון: בוא נפגש לקפה, ונתעדכן.
אם יסכים, תתייחסי אליו כמו לחברה שלא התראית איתה הרבה זמן ותראי לאן זה ממשיך משם.
בינתיים - קראי את הספר של שרון ותקבלי הבנה מלאה כיצד צריך להתנהג עם גברים.

 הוסף תגובה   סגור 
עמוד 1 מתוך 481 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  הבא  >> >>>

  

 

 

 

 

 

 

23-24-25 לפברואר 2016

"סמינר תשוקה" מרכז.

סמינר אמצע שבוע

 שעות סמינר תשוקה

יום שלישי - 17:00 - 23:00

יום רביעי -   17:00 - 23:00

יום חמישי -   17:00-  23:00

* שעות הסמינר עשויות להשתנות
בהתאם לסילבוס.


 

5 לפברואר 2016

קורס "ביטחון והערכה"

 

 

11-12-13 לפברואר 2016

"קורס מתקדם נשים"

 שעות הקורס המתקדם:

יום חמישי - 17:00 - 23:00

יום שישי -   12:30 - 18:00

יום שבת -   17:00-  23:00

* שעות הקורס  עשויות להשתנות
בהתאם לסילבוס.

 

15 לפברואר 2016

"קוד אמוציונאלי"

קוד מחשבתי /התנהגותי.

 

5 למרץ  2016

קורס " אישה קשה -רכה"

 

 


 

 

*מתקיים במינימום 15 משתתפים
  **תאריכים, שעות ומיקום עשויים
   להשתנות בהתאם לצורך.

 

 

 


 

סמינר מאי 2012

סמינר פברואר 2010

 


לברור תאריכי סמינרים, קורסים
והשתלמויות לחצי כאןסמינר פברואר 2010

שרון רובינשטיין -
המרכז לאימון והכוונה זוגית


סמינר ינואר 2007


סמינר פברואר 2010
גם לך מגיעה אהבה אמיתית,
גם לך מגיעה היכולת לדעת לבחור
את הגבר הנכון ולחסוך מעצמך כאבי
לב וביזבוז של זמן!
אפשר ללמוד לבחור אותו נכון יותר!
אפשר ללמוד לתקשר נכון יותר!
אפשר ללמוד להצליח בזוגיות שלך.

תמונות מסמינרים קודמים


סמינר מאי 2008

סמינר נובמבר 2009
סמינר יוני 2006
סמינר יוני 2010


סמינר מרץ 2006


סמינרים מעורבים
 

 שרוני בפסטיבל מספרי סיפורים
19-10-11 בתיאטרון גבעתיים


 למצוא את האחד שלך!

 

תאריכי הסמינר הקרוב:

3-4-5 לספטמבר 2015

מחיר מוזל להרשמה מוקדמת!

 שעות סמינר תשוקה

יום חמישי - 17:00 - 22:00

יום שישי -   13:00 - 18:00

יום שבת -   17:00-  22:30

* שעות הסמינר עשויות להשתנות
בהתאם לסילבוס.

 

  **תאריכים, שעות ומיקום עשויים

להשתנות בהתאם לצורך.

 סמינרים ואימון אישי

   סמינר תשוקה
 
סמינר תשוקה
סמינר אבן היסוד לכל אישה מדהימה הרוצה
לפרטים מלאים 
   ייעוץ אישי
 
ייעוץ אישי
ייעוץ אישי להצלחה עם גברים, בכל שלב של הקשר. ייעוץ אישי עם שרוני או צוות היועצים המקצועי.
לפרטים מלאים 

   כל הזכויות שמורות לחברת אומרטה גלובל בע"מ ©
News Letter