רוצה לקבל טיפים חינם?
מאמרים חדשים
כל שבוע למייל שלך 
 

כל השאלות, כל מה שרצית לדעת, קטעי וידאו - ערוץ /, ערוץ 2, ערוץ 10. כתבות בעיתונים: "ידיעות אחרונות", "מעריב", "את", "לאשה", "בלייזר",..כולל תמונות.אולי תרצי לקרוא עוד -

מה ניתן לקבל מאימון אישי (קואוצ’ינג)?

הרצאות בנושא דייטים

הרצאות בנושא משיכה ותשוקה
בזוגיות קיימת


הרצאה בנושא נשיות -
איך להיות הפרינסס שגברים כל
כך רוצים? 


ייעוץ אישי לזוגיות ודייטיםזוגיות - גברים לא מנתחים

זוגיות - יש לך אקס שאת עדיין רוצה?

זוגיות - לנהל מריבות עם חוכמה נשית

אחרי הדייט - למה הוא לא מתקשר?

קואוצ’ינג לנשים המכורות לאהבה ממבט ראשון...

לצאת עם בחור שצעיר ממני?

למה אנחנו נפגעות אחרי סטוץ? 

האם את חשדנית? מה עושה חשדנות יתר לקשרים שלך...

זוגיות או לעשות ילד עם ידיד?!

זוגיות לא מספקת

למצוא את האחד שלך!

בוגרות -  נושאים
קישורים ולינקים

תאריכי סמינרים והשתלמויות

 איך לאתגר אותו? 

ביטחון והערכה עצמית

למה הוא בורח אחרי הסקס?

למצוא את האחד...

איך למשוך אותו? 

להחזיר את האקס

למה הוא נעלם?

הרווק המקצועי

מה גברים רוצים?

מה גברים צריכים?

איך להתחיל איתו?

 

פורום פרינסס
ברוכה הבאה לפורום פריננס! זה המקום לשאול שאלות, להתייעץ ולדון בנושאים הקשורים למשיכה ותשוקה, בינו לבינה. ההודעות לא מפורסמות באופן אוט'. ההשתתפות מותרת לבנות 18 ומעלה בלבד.

מנהל פורום
חיפוש    
הודעות 15 - 1 מתוך 5706 הודעות ראשיות בפורום
 כותרת  שם  תאריך  
התייעצות ושיתוף..
א 14/4/2014
היי בנות! פעם ראשונה שאני פה..כיף שיש כזה מקום..:)
האמת שאני ממש מבולבלת ולא יודעת בדיוק מה אני רוצה.. אני בתחילת שנות העשרים שלי ואני דיי חדשה בתחום הזוגי..
לפני כמעט שנתיים נגמר לי קשר עם בחור.. הראשון שלי בחיים! (אהבה ראשונה וכל היוצא בזה..)
הקשר עצמו היה ראשוני ומאוד מסעיר עבורי! לא משנה כמה זמן הוא נמשך הוא היה מאוד אינטנסיבי.. לא שכבנו(לא היה חדירה) אבל כן היה בינינו סיטואציה מינית סוג של "סקס יבש" וישנו ביחד..וזאת היתה החוויה הראשונית שלי בדבר הזה והרגשתי מדהים! אהבתי אותו ברמות מטורפות ונמשכתי אליו עוד יותר!!! הוא גם נמשך אליי ברמות קשות מאוד ואני מצטטת אותו "רק מלעמוד לידך עומד לי.."
הקשר נגמר איכשהו מצידו וגם מצידי..בכל אופן, לא באמת התגברתי עליו!
ראיתי פה את המאמר על "יש לך אקס שאת עדיין רוצה" ואת הטעות הראשונה כבר עשיתי. אני רק אחדד ואגיד שאני רואה את הבחור באופן כמעט יום יומי כי אנחנו נמצאים באותה סביבת לימודים.. הטעות היא ששאלתי פעם אחת ובפעם השניה הבעתי עניין בזה שאני רוצה שנחזור וברור שהוא לא הסכים בטענה שאנחנו מחפשים דברים שונים ושניסינו וזה לא הלך וכו.. אבל במהלך השנתיים האלה כשבאמת היו רגעים שהרפתי ממנו הוא בהחלט אמר דברים מסגירים(כמו שכתוב במאמר) כמו "מה שקורה בחדר נשאר בחדר ואת יודעת את זה" וגם כל פעם אנחנו אפ אנד דאון יש תקופות שאנחנו מדברים והכל סבבה ויש תקופות שאנחנו ממש מתרחקים ולא מדברים(זה קורה בדרך כלל שאני פתאום כואסת או פגועה מזה שהוא לא איתי והוא מרגיש את זה כמובן אז הוא מתרחק) בפעמים שהיינו בסבבה הוא פעם אחת נגיד לא הפסיק לגעת בי ללטף לי כזה את היד ולעשות לי סוג של מסאז שביקשתי ממנו אם הוא יכול להפסיק להגיד בי הוא אשכרה אמר "קשה לי..קשה לי מודה" הייתי בשוק..שיתגבר! מה זה קשה לו?;) אבל יותר הייתי בשוק שהוא אמר את זה פשוט כי אולי לא הראתי כלפי חוץ אבל ממש רציתי אותו ואם הוא היה רואה את זה הוא לא היה אמור כזה משפט.. אז זה פשוט מוכח! שהוא מרגיש שאני זקוקה לו הוא מתרחק ונרתע ושהוא מרגיש שהתקדמתי הלאה הוא נמשך ומתקרב. המצב בינינו עכשיו זה שאנחנו ממש לא מדברים אולי רק "היי ביי" כי הוא התחיל לצאת עם חברה שלנו מהלימודים ויש בינינו מתח כזה ביני לבינו וגם ביני לבין ה"חברה" הזאת.. מה שאני רוצה בעצם זה לדעת או שתגידו לו מה אתן חושבות.. אני כן רוצה להחזיר אותו אליי יש משהו שאני יכולה לעשות מעכשיו? אחרי שקראתי את "למה אני ולא את" המדהים! אני חושבת שאלך על הקטע של ה"פרינסס"..:) יכול להיות שאני גם צריכה בכלל לעזוב את זה ולהמשיך הלאה כי אם הוא לא רוצה אותי בעיה שלו!! אני יודעת מה אני שווה ושיש עוד מלא בנים שווים.. אבל בכל זאת באלי שהוא יתבאס מזה שהוא לא איתי! ואני גם נמשכת אליו עדיין ממש אז אני רוצה את זה.. ושלא ישאר המצב הזה שאני כביכול המסכנה העזובה..
אז מה אתן אומרות? איך אני יכולה לגרום לו להרגיש שהוא רוצה אותי ושהוא ממש פיספס??

 הוסף תגובה   סגור 
אלון..אשמח לתגובה שלך!
א 14/4/2014
לא ידעתי שיש פה גבר.. עוד יותר טוב!

 הוסף תגובה   סגור 
התחלה
ג' ניה 14/4/2014
שלום,הייתי רוצה לדעת האם זה נחשב שאני התחלתי איתו או שזה בסדר ובעצם זו יו יוזמה שלו ,שלחתי חברות בפי יס למשהו שנראה בעיני בחור טוב יש לנו חברים משוטפים ,והוא אישר את החברות ושלח לי הודעה ...האם זה בסדר ומה עליי לעשות בהמשך ,תודה
מחכה לתשובתכם מאוד

 הוסף תגובה   סגור 
מה עכשיו
אריאל 12/4/2014
שכבנו אחרי חודש . לא ילדים קטנים. אני גרושה עם ילד והוא רווק בן 47. אחרי שהייתי אצלו לאחרי ה... לא אמר כלום. ראינו טלויזיה. לא הציע כלום .
לא יודעת עד כמה הוא רציני, לא נראה לי שהוא מחליף כל הזמן בחורות, אך לא נראה לי שהוא ממש רציני. הוא הרבה אומר ״ חולה עליך״
מה עכשיו?? לדבר איתו או להשאיר את הדברים כמו שהם ולראות מה הוא אומר או מציע. הפחד שלי שאחרי ששכבנו זה יהיה סביב הסקס. לא שזה רע וגם הוא די הפתיע לטובה בסקס:))) . אבל כמובן שאני רוצה גם יציאות ובילוי בנוסף לסקס.
השאלה שלי היא מה עכשיו? איך ההתנהלות צריכה להיות ??
ידיד שלי אמר לי , לפני ששכבתי עם הבחור, ״ בטח שהוא רודף אחרייך כי את לא נותנת לו״ , אבל מה לעשות שאחרי חודש נראה לי לגיטימי לשכב , לא??
מבובלבת :(((


 הוסף תגובה   סגור 
אין לך הרבה מה לעשות
מימי 14/4/2014
אם יצור קשר, תראי מה מציע.
אם ינסה לכוון לסקס בלבד, אז תסיקי את המסקנות שלך.
אם את רוצה יותר מסקס כרגע, אז נתקי איתו קשר ותמשיכי לצאת עם בחורים אחרים.

 הוסף תגובה   סגור 
תגובה
אלון 14/4/2014
זה פחות בעייה מאשר את חושבת.
את יכול בהחלט לנתב אותו גם לפעילויות מחוץ למיטה. בוא נצא היום לסרט, בוא נלך למסעדה, מזמן לא היינו באיזה סופ"ש מפנק בצימר וכו'...
ובנוסף, תשמרי על זה שגם לך יש חיים ופעילויות משלך ושאת לא זמינה כל הזמן לכל גחמה שלו.

 הוסף תגובה   סגור 
תגובה
אלכסנדרה 13/4/2014
זה באמת לגטימי לשכב אחרי חודש- השאלה אם זה מרגיש נכון? לפעמים למרות שעבר פרק זמן "לגטימי" אנחנו לא מרגישות שזה נכון כשהבנאדם לא נכון לנו. חשוב לא להתעלם מהתחושות בטן שלנו שלרוב מאוד צודקות. כנראה את לא הרגשת בטוחה בקשר שלכם ולכן גם עולות השאלות האלה עכשיו. הכל עניין של גבולות מותק, יתייחסו אלייך לפי איך שתרשי ובתור פרינסס הגבולות שאת מציבה זה בחינניות ונשיות אף פעם לא באגרסיביות. למשל: הוא אומר לך מאמי בא לך לקפוץ אליי? או בואי ניראה אצלי סרט- דברים שברור שסובבים סביב סקס, את יכולה לומר "המממ.. אני אשמח דווקא לצאת ולבלות איתך קצת מותק" אם הוא מעוניין בך הוא יזרום. להודעות בכלל אל תעני, דאגי שהקשר יהיה טלפוני ולא סמסים בין פגישות, או שממש מעט אסמסים. איך הוא התנהג עד עכשיו? חיזר? לקח אותך למקומות? פינק? אם כן כנראה שזה ימשיך ככה אם תמישיכי לאהוב את עצמך ולטפח את נשיותך. אם הוא מלכתחילה לא השקיע מי יודע מה אז כנראה שזה מה שיהיה.

 הוסף תגובה   סגור 
הי לך. נתחיל בזה,
מישהי 13/4/2014
שזה טבעי לגמרי שהביטחון העצמי יורד, אחרי האינטימיות. הכי חשוב, זה לא להיכנע למחשבות הרדיפה הללו. להזכיר לעצמך שאת שווה ושתמיד הסתדרת ועמדת על הרגליים. משם תצמחי ותטפחי לך גישה של פרינסס. שטוב לה בחיים, לא משנה מה.

לגופו של עניין, כדי להימנע מלהגיע לכזה מצב שהמין הוא לא רק חלק מהקשר אלא כל הקשר, פשוט תמשיכי בקו בו נהגת עד עכשיו. אל תמהרי להסכים לכל הצעה שלו ללון אצלו או לחלופין אצלך. ברוך השם, תירוצים יש מספיק. אם זה הילד, אם זה החגים, אם זה הניקיונות, המשפחה. כל דבר. במקביל, תמשיכי לעודד אותו לארגן לכם בילויים בחוץ. יש המון אטרקציות בחול המועד. תגידי לו שבא לך להתנתק. לטייל ולמלא את המצברים. אם הוא ממשיך למשוך לכיוון המיטה בלבד, פשוט תתרחקי ואם הוא שואל למה, תגידי לו שאת מחפשת קשר רציני.

בהצלחה.


 הוסף תגובה   סגור 
איך נפלתי בשקריו
דנה 11/4/2014
אני קוראת את הפורום אני תמיד מסננת מעבירה מבחנים והנה עכשיו נפלתי עם בחור שמאוד מצא חין בעיניי, אחרי שבועיים שהוא רודף בפייס הסכמתי לדבר בפון ואז נפגשנו הוא נדלק עלי התקשר כל יום חיזר הוציא אותי אסף הודעות אמר לי שהוא רואה את העתיד איתי במשך שבוע... ואז פתאום נעצר בום אחרי שהתנשקנו ולא מעבר כנראה שהבין שלא בקלות זה יקרה... נעלם, ואז שוב צץ ושואל אם ירד לי מהעניין ואיך אני נעלמתי סימסתי לו שאני מחכה שהוא יוביל ולא ירד לי והוא זה שנעלם, גם הבהרתי לו שאני לא מחפשת סטוצים ומשחקים, והוא ענה שהוא הבין את זה כבר,הוא תירץ באיזשהו פרויקט בעבודה, שהוא ממש עסוק והגבתי שבסדר גם אמר שנדבר יותר מאוחר וכלום, שלחתי סמס אחרי כמה שעות איך הולך עם העבודה? וכלום לא ענה נעלם כיאלו בלעה אותו האדמה.... נשארתי ממש מאוכזבת אני רואה שהוא מחובר בפייס ואני פשוט מאוכזבת ברמות קשות איך בנאדם יכול לשקר ככ הרבה ולעשות מניפולציות רק בכדי להשכיב בחורה? זה לא הגיוני אני ככ רוצה שיצור איתי קשר שאני אדע מה קרה שם, אם עשיתי משהו לא בסדר או שהוא פשוט מניאק סידרתי כמה אנרגיות להשקיע בחיזור ולעוף עלי מהתחלה, לדאוג לי להיות גנטלמן, לפתוח את הדלת של האוטו לשלם, להגיד שכבר אמר לאמא שלו עלי מה נסגר מה לדעתכם קרה שם???!!! אנחנו בגיל 32 גרים דיי קרוב אני נראת מעולה והיתה משיכה מינית מטורפת ביננו... הוא עבר מבחן ביטול הדייט בנוסף.. עזרה???

 הוסף תגובה   סגור 
כמה אפשרויות
מימי 14/4/2014
או שהוא ממקבל.
או שהוא לא לגמרי בעניין שלך.
או שהוא ראה שסקס מהיר לא ייצא לו מזה.

זה לא משנה!!

מה שמשנה הוא שהוא לא אופציה בשבילך כרגע. אז שכחי ממני ותצאי עם אחרים.

 הוסף תגובה   סגור 
בדיוק בשביל זה קיימים המבחנים
אלון 14/4/2014
בסופו של דבר מי שלא נמצא שם עם כוונות אמיתיות יוותר ויפול.
בסה"כ יצאת איתו מס' קטן של דייטים, אז שום דבר לא קרה.
תארי לעצמך מה היה קורה אם היית נופלת בשקרים שלו ונכנסת איתו למיטה.

 הוסף תגובה   סגור 
תגובה
אלכסנדרה 13/4/2014
מותק לצערינו לא הכל בשליטתינו ובטח שלא התנהגות ומעשים של אחרים. ההתנהגות שלנו ומעשינו זה מה שבשליטתינו ועלינו להתמקד בזה. בד"כ כל מה שמוגזם ומיופה מדי מעורר בי חשד- תוך שבוע חיזורים והתלהבות סופר מוגזמת ורצינות מוגזמת עד כדי גיחוך קל... גבר רציני מראה רצינות והתלהבות אבל הוא גם נזהר. נזהר לא להבהיל, לא לעשות טעויות ובעיקר עושה זאת באופן עקבי. לא עף מהתלהבות קיצונית ואז נכבה ברגע ונעלם. זה התנהגות של מקצוען שרוצה להשיג מטרות קלות. אל תקני שום תירוץ- אם הוא דלוק עלייך הוא היה נשאר בקשר עקבי ודואג שמא אחר יקדים אותו. בקיצור עד כמה שזה מאכזב, מעצבן ומקומם- עברי הלאה. מחקי אותו מהפייס ואל תיצרי יותר שום קשר איתו. זה קשה כשאנו דלוקות על מישהו אבל נחוץ כשמדובר בקשר ובאדם שלא טובים לנו. אז לפחות נהיה אנחנו טובות כלפי עצמינו (-: את תרגישי הקלה בהמשך.

 הוסף תגובה   סגור 
דנה יקרה
מישהי 13/4/2014
אם רק היה לי שקל, על כל פעם ששאלתי את עצמי שאלות כמו שלך. באמת. לא ממקום של התנשאות אני אומרת את זה. גם לי היו קשרים בחיתולים, שבשלב הדייטינג היו הכי מושלמים שיכולים להיות, ואז פתע פתאום, יום בהיר אחד, מתפייד לו הבחור בלי שום הסבר.

לך לפחות יש הסבר. הוא חיפש קצת סוכר. יש נבלות שמתנהגים הכי ג'נטלמן ורציני שאפשר, רק כדי להשיג מיטה. זה אחד מהם ואת גדעת את זה באיבו. תתנחמי שהייתם יכולים להמשיך לצאת חודש וחודשיים ושלושה, כשהוא יודע בוודאות שזה לא זה ביניכם, אבל נשאר רק בשביל הפריווילגיות.

אני יודעת שזה לא נקלט מרוב שזה לא הגיוני ומבינה שאת רוצה closure. אבל לא תקבלי אותו מהבחור הזה. הוא ממש מזמבר. תמצאי את ה closure בתוך עצמך. פשוט תחליטי שאת לא מחפשת אותו ולא תוהה מה קרה, כי היית בסדר גמור (הוציאי מראשך שלא, כי זה פשוט לא נכון). איך אומרת שרוני? אם הוא לא מתעניין, הוא לא מעניין. ולא משנה באיזה גיל את. אל תתני עוד רגע מן החיים שלך או טיפה מן האנרגיות שלך, לטיפוס כזה שקצת רוצה והרבה לא.

בהצלחה וחג שמח.

 הוסף תגובה   סגור 
יזיזים
שרי 10/4/2014
שאלה: האם יזיזים יכולים גם לצאת ביחד לפעמים? סתם נגיד לסרט או פאב?? כמובן שזה מוסכם בינהם , והם לא חברים.

 הוסף תגובה   סגור 
למה לא?
אלון 10/4/2014
יזיזות זה לא רק סקס.
זה ממש לא סותר שאין מערכת יחסים רשמית ומוגדרת. אפשר גם לצאת ביחד לבלות . להנות מכל מיני דברים אחרים.

 הוסף תגובה   סגור 
תתיחסו בבקשה בנות ואלון!
מבולבלת 10/4/2014
היי אז ככה ברגע אני יוצאת עם בחור כבר שלושה חודשיים והוא ממש מטורף עליי טוען שכישפתי אותו הבעיה איתו שהוא לא ג'לטלמן אומנם אני בת 22 והוא בן 24 אבל יש לי ציפיות ונוסף האופי שלו טיפוס לא ששליטה ואחריות זה לא הצד החזק שלו תכלס קצת מוריד למרות שעד עכשיו הוא השתנה שינה הרגלים בשבילי.
מנגד עומד בחור שיודע מההוא רוצה מעצמו יודע להיות גלטלמן אמיתי לידו אני מרגישה הכי נסיכה בעולם .
אני מתלבטת האם לבחור תדרך הקלה של הבחור שפשוט יש לו את זה או בחור שצריך לעבוד איתו כדי להגיע לתוצאות.
ונכון מדובר רק בשלושה חודשים שאני איתו!!!

 הוסף תגובה   סגור 
בגיל הזה צומחים ביחד
מימי 11/4/2014
אני חושבת שלא באמת אפשר לשנות אנשים ושזה לא התפקיד של בת הזוג לחנך/ לשנות.
אני לא יודעת אם הדרך הקלה היא לומר לעצמך ככה הוא. יכול להיות שהדרך הקלה היא לומר "לא מתאים לי" ולסיים את הקשר.
את בת 22 - זה לא מרגיש לך כבד "לחנך" את בן זוגך?


 הוסף תגובה   סגור 
תראי
מישהי 10/4/2014
אני בעד ללכת אחרי הלב. אבל ממרומי גילי, אני גם יכולה לומר לך שרצוי להוביל אותו בשילוב עם הראש.

מוכרת לי החמלה הזו שטבועה בנו, בייחוד בגיל צעיר, להידבק לפרויקטים בדמות גברים, ולעשות בלי סוף שפגאטים באוויר, במטרה להפוך אותם מצפרדע לנסיך. זו מטרה נעלה, אבל תוצאות נדיר שיש לה.

יש דברים שאנשים יכולים לשנות, רק אם הם באמת רוצים. לדעתי, בגיל 22 את צריכה להתפנן עם מישהו שסוגד לך ולא צריך מקדחה כדי להכניס לו לראש איך מתנהגים לבחורה. אין לך מה לבלות את זמנך בלחפור לך או לאחרים: "בשבילי הוא ישתנה. מה פתאום שזה לא יעבוד? ברור שהוא יתאפס וישתנה!".

 הוסף תגובה   סגור 
שאלה קשה..
אלון 10/4/2014
לא חושב שלמישהו מלבדך יש את התשובה.
בתכלס את צריכה להיות עם מי שעושה לך את זה יותר.

 הוסף תגובה   סגור 
ידידים
חני 9/4/2014
יש לי קטע מוזר. יש לי שני ידידים, עם האחד שכבתי לצערי. עם השני היו גיפופים אך לא מעבר:)). הבנתי שהם לא מחפשים משהו רציני אז הפכתי אותם לידידים. :)))
השאלה שלי: למה הם לא מציעים לי סתם לצאת איתם ולבלות ?? האם זה בגלל שהם יודעים שהם לא יקבלו סקס ממני. הראשון אומנם קיבל , אך הבהרתי לו שיותר אין ביננו סקס.
לא רוצים סתם להוציא כסף עלי?? ;)))
לפעמים משעמם לי והייתי רוצה סתם לצאת לבלות איתם, הבעיה שהם לא מציעים , ואני לא רוצה שזה יבוא ממני. או שאולי אין לי ברירה ולהגיד שאפשר לבלות ביחד וכל אחד ישלם על עצמו, כדי שלא יחשבו שאני מנצלת אותם??
אשמח לתגובה:)))

 הוסף תגובה   סגור 
למה שהם ירצו?
אלון 10/4/2014
מה בדיוק את מספקת להם?
כנראה שהם מעדיפים להשקיע את הזמן והמשאבים שלהם במציאת מערכות יחסים שמספקות להם זוגיות אמיתית ואם לא אז לפחות סקס מזדמן.

 הוסף תגובה   סגור 
חברה יקרה - תפסיקי להיות
מימי 10/4/2014
הרסנית כלפיי עצמך.
נשמע שאת משוועת לתשומת לב - גם מיזיזים.
עזבי. חבל עלייך.
בבקשה טפלי בעצמך.

 הוסף תגובה   סגור 
יש עוד אנשים בעולם
מישהי 9/4/2014
שבאמת מעוניינים בחבר'ה טובים ובידידים/ידידות לבילוי ובכלל. עדיף לא להתקבע על כאלה שיש לך איתם היסטוריה אינטימית. אני לא מחפשת חלילה להעליב, אבל שאלת אז אענה לך בכנות: לבחורים האלה יש אג'נדה מינית וזו הייתה המטרה העיקרית שלהם. עשית טוב והבהרת שאין מצב לאינטימיות והם הבהירו בהתנהגות שלהם שבלי זה, אין שום סוג של קשר. זה פרצופם האמיתי.

אלה לא אנשים טובים להתחבר איתם או להצטער שאת לא מצליחה להתחבר איתם. אלה אנשים להתרחק מהם ובהקדם. תאהבי את עצמך מספיק, כדי לחפש למשוך לחייך אנשים טובים ולא להתעקש על עלובים כאלה. בהצלחה.

 הוסף תגובה   סגור 
צריכה עצות דחוף
נעה 9/4/2014
היי אני בת 32 הכרתי בחור בגילי 3 דייטים בהם הוא התלהב והתקשר ועבר את המבחנים הבעיה שאחרי הדייט ה3 הוא כבר פחות יוצר קשר היתה ביננו רק נשיקה, הוא כל הזמן עסוק בעבודה בהייטק שלו חוזר הביתה בשעות מוזרות או נרדם מוקדם( לטענתו) אתמול סימס לי ב10 בבוקר אם אנחנו ברוגז ואמרתי שלא הוספתי שקמתי מאוחר ואיך הוא ישן? הוא ענה ארבע שעות שסורי וישן בסדר ויש לו לחץ מטורף בעבודה, סימסתי בחזרה שבסדר. ולא שמעתי ממנו ככה גם לפני יומיים היה ואז בערב הוא בא להגיד שלום רק כדי שלא אתבעס (היה עייף מת אמר שנאכל משהו שעה ויחזיר אותי וכך היה) מה עכשיו אני לא יוצרת קשר נכון? אם הוא שואל למה אני לא מסמסו במהלך היום מה לענות? נראה לי שהוא דלוק עלי לפי מה שאמר לי אבל בוחן אותי אם אחזר אחריו... בא לי לחתוך את זה מעצבים כבר, לא לדבר איתו על זה נכון? עוד מוקדם להטיף בו? אשמח לעצות מהירות

 הוסף תגובה   סגור 
למסרונים במהלך היום
מישהי 9/4/2014
פשוט תעני: "הי, דבר איתי בפון". אם הוא שואל בפון למה לא להסתמס, גם שם תקצרי. אמרי לו שאת מעדיפה פנים מול פנים. אין מה לחתוך או לעשות סד"ח בשלב הזה. פשוט תבדקי עוד אופציות במקביל ותראי עד כמה הוא להוט לשריין זמן להיפגש. עם כל העבודה שלו, זמן מראש הוא יכול לשריין. ואם התקשורת מסתכמת אחרי כמה ימים עדיין בסמארט, פשוט תמשיכי הלאה. תאמיני לי שאת לא חייבת לעדכן אותו בדבר.

 הוסף תגובה   סגור 
אלון והבנות עזרה דחוף!!
טלי 8/4/2014
יצאתי עם מישהו 3 דייטים עם הפסקות קצרות הוא נדלק עלי ואני עליו מאוד התנשקנו בשלישי היה מושלם, לא ביטלתי לו דייטים כי הבנאדם עובד בעבודה מטורפת מסביב לשעון הבנתי שאין לו זמן לנשום, והוא באמץ התאמץ בא לקח החזיר שילם.. בכל מקרה הוא דיבר ואמר שמחפש משהו רציני אמרתי שאני מחפשת דירה ואמר לי לחכות שבטח נשכור יחד, לא ניסה לגעת בי וכיבד אותי מאד. בכל מקרה הדבר הוא הטעם שלי כיף לי איתו הוא מפנק מצחיק חמוד כל מה שרציתי, חוץ מדבר אחד הוא תמיד אומר את המילה האחרונה ויש לו דעה על הכל והוא דעתן כזה ויש לו תאוריות שיכולות לפגוע גם בדייט האחרון הכי קלטתי את זה שנכנסו למסעדה והוא שיגע את המארחת בקשר למקום ישיבה והיה קשה לו להתפשר אבל לבסוף התפשר, הציפס היה שרוף דאג לא לשלם עליו, ועוד כמה דברים שאמרתי לו הוא מגיב בדעתנות כמו התלוננתי על הרעש בבית עם ההורים אמר לי מה את מתלוננת את גרה אצלהם בינתים זה הבית שלהם, ועוד כל מיני דברים שהיה בא לי להגיד לו לך לעזעזעל אבל שתקתי , אנחנו אמורים להפגש בסופש כנראה לטייל קצת בצפון אם הוא יתנהג מעצבן אני מסוגלת לריב איתו ולא רוצה להפסיד אותו, איך אני אומרת לו בצורה עדינה שהוא כזה מעצבן ? בלי לריב והשאלה האם אפשר לשנות אופי שכזה ? יש לציין שהוא אומר לי שהוא מאוד רציני כלפיי כבר מהדייט הראשון וגם מוכיח.... אשמח לעזרה מכולם

 הוסף תגובה   סגור 
אי אפשר לשנות, צר לי
מישהי 9/4/2014
זו התנהגות מגמתית, שמעידה בהחלט על אופי של בן אדם. אם זה לא בא לך טוב, כנראה שזה לא הבחור בשבילך ולא חשוב כמה הוא רציני. אני פעם יצאתי לכמה דייטים, עם בחור שהיה מת להתחתן אבל די מהר, התחלתי לחשוד שהוא קמצן בכיס וגם בלב. הערתי איזו שהיא הערה קלילה על כל הנושא (בלי חלילה להעליב), והוא ביטל אותי בצורה מאוד נחרצת, כשהוא דואג גם להגיד לי בצורה נוקבת שלא משנים אופי של בן אדם. אז חתכתי, אפילו שאם הייתי נשארת איתו הוא היה די מהר מכוון עניינים הלאה.

אז נסי כדי להיות בטוחה, לזרוק לו בנעימות תגובה כלשהי של מורת רוח קלה, ביציאה הבאה שלו שצורמת לך. תראי איך הוא מגיב, אבל אל תצפי להרבה. עם כל הצער, יש דברים שלא חיים איתם ויש דברים שהם למעלה מכוחנו שיהיו אחרת. בהצלחה בכל מקרה.

 הוסף תגובה   סגור 
תגובה
אלון 9/4/2014
הבחור דעתן, זה האופי שלו, ואופי אי אפשר לשנות. אפשר אולי טיפה לעדן.
ואת צריכה לשאול את עצמך מה בדיוק את רוצה בשבילך:
- יס מן שיגיד אמן לכל מה שאת אומרת?
- גבר מסורס ובלי שום דעה משל עצמו?

בטוח שההתנהלות עם גבר מסורס הרבה יותר קלה ונוחה, אבל רק לטווח קצר.
אחרי תקופה זה כבר הופך להיות משעמם. התסכול עולה, כי אף אשה לא אוהבת להיות הגבר בבית.

ומצד שני את יודעת, לא כל שני אנשים נועדו להיות ביחד... מה שמתאים לאחת לאו דווקא מתאים למישהי אחרת. יש בהחלט בחורות שאוהבות שהמילה האחרונה היא שלהן ויש כאלו שלא.

 הוסף תגובה   סגור 
אין לך מה לעשות בשלב זה
מימי 8/4/2014
זה הבן אדם, וכנראה שלא תוכלי לשנות אותו - ובטח לא בשלב היחסים הטרי הזה.
אם זה מפריע לך כ"כ מוקדם, אז יכול להיות שזה לא זה מבחינתך.
יכול להיות שההתנהגות שלו באמת מאוד מפריעה לך ולא תוכלי להמשיך לצאת איתו.
תחשבי אם את מוכנה לסבול את זה. בעיקר אם זה מופנה כלפייך.

הוא נשמע כמו מישהו שמפחד "לצאת פראייר" - כנראה שיש שם פגיעה או משהו טראומטי בביוגרפיה. איזה שהוא חוסר. מי יודע.


 הוסף תגובה   סגור 
אסאמסים
סמס 8/4/2014
הי

יוצאת עם מישהו כבר חמישה דייטים.
מההתחלה שלח סמס מיד אחרי כל פגישה, ובבוקר למחרץ, וגם טלפונים הכל מאוד מתוק וכאלה.
אני לא יודעת איך להגי ב לסמסים.
ראשית כל - אני לא במקום המתוק הזה עדיין. ככה שהשתפכויות מצידי עוד מוקדמות.
שנית, גם אם אני מגיבה בחביבות וכאלה אני לא יודעת איך להגי ב- להגי ב מיד לכל סאמס או לחכות שעה שעתיים? להגיב תמיד או אחת לשני סמסים?
לשלוח לו ביוזמתי ואם כן אחת לכמה מצידו?

ככל שאנחנו מתקדמים אני מפתחת רגשות ולא רוצה לפגוע בו. הוא גם העיר לי כמה פעמם שאני "נעלמת" לו בין הפגישות.

ועוד בעיה - את הפגישות אני יוזמת כי אני מאוד נמשכת אליו וקשה לי בלי להיפגש. הוא מאוד עסוק ולמרות שתמיד "מתייצב" בהתלהבות ובהשקעה וכאמור סמסים וטלפונים ואפילו כבר עשה בדיקת איידס (אחרי שיחה קצרה התייצב למחרת במרפאה) הוא אומר שהוא אוהב התקדמות איטית ולאכול את העוגה לאט. אני מרגישה כאילו אני חמה כמו גבר והוא למרות שנמשך בטרוף מסוגל להתאפק. עוד לא שכבנו, והכל "לפי הספר" אבל אני ממש צריכה להיפגש בתדירות גבוהה, נגיד נפגשנו כל ערב שלוש פעמים וזה יהה נראה לי טבעי ואז הפסקה של יום יומיים שבהם לא דחוףלו להיפגש שוב. הוא מדבר על זה וכאמור עושה בדיקות ומתקשר והכל ורוצה שנצא לטיול בפסח והכל אבל אני תמיד דוחפת. אני יודעת שאני הבעיה פה אבל אלוהים הוא יכול גם להיפגש פעם בשבוע בזמן שאני מתה.

השאלה בקיצור - איך להגיב לגילוי החיבה האלה בין הפגישות? איך לדרום לו שוב לסמס את כל המתיקות הזו? ואיךלהפסיק ללחוץ להיפגש עוד?
בינתיים הפסיק עם סמסים כבר יומיים, במקום זה רק טלפונים.
אני שלחתי לו משהו בליל ה והשיב לי רק בבוקר.

אז מה עושים? קיצצתי לו את הכנפיים? איך ממשיכים?

 הוסף תגובה   סגור 
קיצר....
אלון 9/4/2014
כשתהיי יותר סגורה על מה את רוצה מעצמך וממנו אז גם יהיו לך כל התשובות.
מצד אחד את לא רוצה שהוא יסמס, כי את לא נמצאת במקום הזה מבחינה רגשית.
מצד שני את רוצה שהוא ימשיך לסמס..
ומצד שלישי...רק אלוהים יודע מה את רוצה.


 הוסף תגובה   סגור 
אני לא חושבת שהבעיה שלך היא
מימי 8/4/2014
המסרונים המתלקקים שלו ואיך להגיב עליהם.
זה לא עולה לו כסף.
הבעיה שלך היא שאת היוזמת והוא לא מציע לצאת איתך לדייטים בתכיפות הראויה.
את חייבת להפסיק מ י ד ליזום דייטים.
הוא צריך להתקשר ולהזמין.
כדאי מאוד שתתרחקי קצת. אולי אפילו תצאי עם עוד בחור במקביל.
לא נראה לי בריא שאת כ"כ להוטה עליו.
כמו שהבהרת לו על בדיקת האיידס והוא הגיב מיד, כך את צריכה להבהיר לו שבשלב הזה את מצפה להפגש איתו יותר מפעם בשבוע.
תראי איך יגיב.

 הוסף תגובה   סגור 
טלפון
אא 8/4/2014
יצאנו מספר פעמים. אתמול אמר שמרגיש שאני לא סגורה על הקשר או עליו לא הבנתי. או שבכלל. מדבר איתי כל יום מילים מאד יפות , חולה עליך וכו.
רוצה שאבוא אליו ... עדין לא שכבנו.
בהתחלה היה מציע יציאות בחוץ, עכשיו לא!!! רוצה אולי לראות אם אני רוצה להיות איתו?? אני מבינה שהוא לא רוצה סתם להוציא עלי כי כפי שאמר את לא סגורה על עצמך, אז מה לשכב איתי זה מה שיתן לנו את הדרי יב להמשיך?? לא מבינה אותו.
רק מחפש סקס ??? הוא רווק בן 46.
תודה מראש:)))

 הוסף תגובה   סגור 
תגובה
אלון 9/4/2014
תראי... אני לא יודע איך בדיוק אתם מתנהלים ומה הולך בינכם אבל...
הוא בן 46, לא בדיוק ילד. הוא הקציב לעצמו כנראה זמן כדי שדברים יקרו גם במישור האינטימי.
הוא ראה שאין התקדמות, אז הוציא לך "כרטיס צהוב", אמר שנראה לו שאת לא סגורה עליו ולקח צעד אחד אחורה.

בעניינים האלה צריך ללכת על חבל דק. אם את נותנת את עצמך מהר מדי זה רע, ומצד שני אם את מייבשת את הבן אדם אז זה רע לא פחות. הטריק הוא לייצר במישור הזה איזו התקדמות הדרגתית כדי לעודד את הרצון להמשיך ולהשקיע.

 הוסף תגובה   סגור 
guilt trip
מישהי 9/4/2014
או בעברית, רגשי כדי שתשתכנעי להיכנס איתו למיטה. וזה עוד מוקדם מדי. מישהו שמעוניין להיות איתך, לא נוהג ככה. אם זה עוד מוקדם עבורך, הוא מתאזר קצת בסבלנות, או לפחות מנסה לגרום לך להבין שהוא רק רוצה לבלות איתך "זמן בית", בלי כוונות כרגע.

תמשיכי הלאה בחייך. בדקי עוד אופציות. ואם ייצור קשר, דברי איתו רגיל ותראי על מה הוא בונה. בהצלחה.

 הוסף תגובה   סגור 
מה יעזור לך אם תשכבי איתו?
מימי 8/4/2014
האם הוא צודק?
לדעתי, הוא חשב שיכניס אותך מהר למיטה, ראה שזה לא המצב, ועכשיו מנסה לעשות עלייך מניפולציות שלפחות זיון ייצא לו מזה.
נתקי מגע ותראי אם הוא ממשיך לחזר.

 הוסף תגובה   סגור 
מבולבלת אשמח לעצה
שלומית 7/4/2014
שלום לכולם,
אני חדשה כאן ונמצאת בדילמה ואשמח לעצה או יותר :)
לפני שלושה שבועות הכרתי בחור שמאוד מצא חן בעיניי וזה לא קורה לי הרבה... בדייט הראשון הוא התלהב מאוד וגם אחר כך. בשבוע הראשון הוא התקשר אלי כל יום התעניין שאל החמיא. בקיצור היה ברור שהוא מאוד מעוניין להמשיך להיפגש איתי. מאז עברו שבועיים וחצי, אומנם אנחנו מדברים כל כמה ימים והוא כן מציע שניפגש אבל כמה פעמים לי לא הסתדר ופעמיים הוא ביטל. בפעם הראשונה בגלל לימודים ובפעם השניה בגלל שהיה חולה עם שפעת. האמת שהוא ממש מצליח לבלבל אותי, מצד אחד הוא כל פעם אומר שמבאס אותו שלא נפגשנו עדיין שוב (נפגשנו פעם אחת) ומתנצל ומצד שני אם הוא היה כל כך רוצה לראות אותי היה מוצא את הזמן לזה.
אני תוהה מה לעשות אם לחתוך ולהגיד לו ביי, או לתת לזה עוד צאנס ואולי אפילו ליזום בעצמי מפגש.


 הוסף תגובה   סגור 
פעם אחרונה ...ודי :)
עינב 8/4/2014
הי..

דעתי שהוא ממקבל...כדי להסיר ספק מליבך ולהרגיש שעשית כל מה שיכולת
(במידה ואת בעניין שלו)
תציעי לו להיפגש לאיזה דרינק...במידה ולא מסתדר לו או שוב מתחיל עם "הגמגומים" תביני את הרמז ותתקדמי.

בהצלחה!

 הוסף תגובה   סגור 
תניעי לפעולה
דניאל 7/4/2014
פעם אחת שהוא מתקשר אל תעני
ואחר כך תזרקי שהיית בפאב ולא יכולת לענות ...

או שתעני לו שישמע קול של גבר ברקע

או תזרקי לו שיש לך איזה ידיד מהלימודים שמראה בך ענין
ואת לא יודעת מה לעשות

אם הוא ממש מלהיב אותך ואת לא רוצה לוותר עליו
שיבין שיש עוד מתחרים בשטח

או שזה יניע אותו לפעולה לדייט ואם הוא ממשיך ככה הייתי פשוט לא עונה לו יותר
חשוב לא לחנך אותו ולהגיד לו דברים כמו אם לא נפגשים אז חבל על הזמן וכאלה

 הוסף תגובה   סגור 
שתי אפשרויות
מימי 7/4/2014
או שהוא ממקבל (יוצא עם אחרות) ושומר אותך בינתיים על אש קטנה.
או שהוא דפוק ולא מסוגל להתקדם הלאה בקשרים.

כך או כך, את מבזבזת את זמנך.
הייתי מציעה שבפעם הבאה שיתקשר תרמזי בחינניות שאין לך עניין בקשר טלפוני ותראה אם יציע להפגש.

אם לא, המשיכי הלאה.

 הוסף תגובה   סגור 
הי לך
מישהי 7/4/2014
הייתה תקופה בחיי, שהייתי לעתים קרובות בסיטואציות כאלה, עם בחורים שנפגשתי איתם פעם אחת ואז המשיכו לבלבל במוח בטלפון ולפלרטט, בלא כל מטרה. זה גרם לי לאחוז בתקווה שייצא מזה משהו, רק אם אתאזר עוד קצת בסבלנות. זה מעולם לא הוכיח עצמו, לא חשוב כמה סבלנות גייסתי.

גבר רוצה - גבר עושה. עם כל האילוצים שהיו, 3 שבועות בין דייט אחד לשני זה לא נורמלי. גם אם הוא לא נעלם. יותר סביר שהוא בודק כמה אופציות ומעדיף לא להתקבע על אחת, או פשוט לא בעניין מספיק. אל תזרמי עם חוסר ההחלטיות ואל תחפשי אותו עוד. יוצר קשר? תקצר: "היה נחמד לקשקש, אבל מיציתי את הטלפון". אם אין תכל'ס בדמות מועד מדויק לדייט או שהוא מגמגם, תגידי לו: "סבבה. אבל אני צריכה ומחפשת יותר רציני מזה. כל טוב ובהצלחה". בשיא הידידות והנחמדות.

ממליצה לך על הספר. בהצלחה.

 הוסף תגובה   סגור 
דייטים
עדי 6/4/2014
הכרתי בחור באתר הכרויות , הכרות ספונטנית, הוא הציעה לי להיפכש איתו..הסכמתי אנע גרה במרחק של 60 קמ מימנו ..הוא הגיעה בלי שום בעיה .
ניםגשתי איתו, הכן הוא התנהג כמו ג׳נטלמן אמיתי לא נתן לי לשלם.
אחריי הדייט הזה הזמין אותי לטיול באזור שלו רציתי לבוא ברכבת הוא לא הסכים אמר שהוא יאסוף אותי ויחזיר.
7זה מה שקרה הוא בא עד אליי (60 קמ) והחזיר אותי הוא כולכך התלהב בהתחלה מאוד היה לי כייף איתו ניפגשתי איתו 8 מפגשים וכול המפגשים הוא הגיעה עד אליי ולקח אותי למסעדות..הוא היה אומר שכייף לו איתי שהוא מתרגש לידי ומתבייש...הוא אמר לי שאני מאוד מושכת אותו שאני מאוד מעניינת ..ובדייט ה 6 התנשקתי איתו בפעם הראשונה (אני חייבת לציין שאני גרושה +2 והוא רווק) כול פעם הצעתי לו לשלם הוא לא הסכים...הוא תמיד דאג לשלוח הודעות.להתקשר איתי.
ובזמן האחרון אם אני לא אשלח לו הודעה הוא לא ישלח לי.
מה עליי לעשות הוא מאוד מוצא חן בעניי
והוא אומר שהוא רוצה אותי
מה עליי לעשות בשביל לשמור על הקשר הזה?
תוד מראש


 הוסף תגובה   סגור 
דבר ראשון
בר 7/4/2014
פשוט להפסיק לשלוח הודעות ולראות אם הוא לא שולח לך כנראה שהוא פחות בקטע שלך או פשוט להגיד לו שזה עושה לך מאוד טוב ההודעות והטלפונים ואחרי זה לבחון אותו ולראות אך הוא מגיב לזה אם אכפת לו ממך הוא ישנה ויתחיל להתקשר

 הוסף תגובה   סגור 
הי לך
מישהי 7/4/2014
תראי, נשמע שהוא מתחיל קצת לחשוב, לאן זה הולך עם כל הקשיים של המגורים הרחוקים והעובדה שאת גרושה + (לא כתבת אם גם הוא בפרק ב'). לכן הוא מסתפק בלענות לך אם את פונה ולא ממש קובע דייטים או מצלצל. זה לא אומר שהוא יחליט שלילי, אבל התפקיד שלך כרגע זה להתעסק בעניינים שלך, אפילו לבדוק אופציות אחרות של דייטים ולא לחפש אותו. לא בהודעות, לא בטלפונים ולא בכלל. נצלי את הזמן כדי לקרוא את הספר של שרוני.

אל תחכי שהוא יצוץ. תמשיכי בחייך. ואם הוא יוצר קשר ועדיין לא מכוון לדייט או מתנהג כאילו כלום וקובע דייט, אל תקפצי על המציאה ואל תכנסי איתו למצב אינטימי. עם כל הקושי שלך והכאב את צריכה להגיד לו (בנועם, בלי לתקוף), שאת מחפשת זוגיות אמיתית ולא לייט. אין להתפייד ואז לצוץ אם הוא באותו דף, מבחינתך להמשיך יחד הלאה. אם לא - את מאחלת לו כל טוב.


 הוסף תגובה   סגור 
הוא רווק
עדי 9/4/2014
הוא רווק...הוא בכלל הפסיק להתקשר ולשלוח הודעות לגמרה...חשבתי להתקשר ולהגיד לו שזה ממש לא יפה להיעלם ככה לפחות יכולת להודיע אף אחד לא מחזיק אף אחד בכוח אף אחד לא חייב לאף אחד שום דבר....ובטח לא אני כי אם זה שאני גרושה פלוס 2 אני מאוד מחוזרת

 הוסף תגובה   סגור 
טוב שאת מחוזרת
מישהי 9/4/2014
אין לך מה לומר לו שנפגעת. זה ישיג בדיוק את ההיפך ויוציא אותך נואשת. יש עוד אופציות? לכי עליהן במקום להתקבע עליו.

 הוסף תגובה   סגור 
שחיקה
אלון 7/4/2014
זה די קשה לנהל מערכת יחסים במרחק של 60 ק"מ כאשר יש רק צד אחד שנוסע וחוזר.
עד כמה שמתלהבים בהתחלה, בסופו של דבר זה מעייף ושובר.

 הוסף תגובה   סגור 
וואטס אפ
דניאל 6/4/2014
הי יצאתי עם בחור
לא הייתי סגורה עליו בדייט ואני גם בתקופה של מעבר דירות
אז אולי פחות דברתי כנראה דייט פרווה
בסוף הדייט הוא אמר שישמח לראות אותי שוב
שאני מאוד נראית טוב בעיניו למרות שלא דברתי הרבה בדייט

אחרי זה שלח לי כמה הודעות בוואטס אפ אחרי שכתבתי לו שאני פחות אוהבת להסתמס שיתקשר הוא התקשר והזמין להפגש באותו היום כמובן שסרבתי.

ואז יום למחרת למרות שבקשתי פעמיים .
שוב הודעות בוואטס אפ
כבר לא עניתי לו להודעה האחרונה
ואני חושבת שגם אם לא יציע לא להפגש איתו בכלל
למרות שהדייט היה קצת פרווה גם הייתי קצת עייפה

כל הוואטס אפים האלה וזה שהוא לא חותר למפגש חוץ מפעם אחת באותו היום גורמים לי להבין שהוא לא רציני מספיק
ולא לרצות אפילו לתת צאנס דייט נוסף הוסף תגובה   סגור 
דייט פרווה
אלון 7/4/2014
סביר שהוא מרגיש בדיוק מה שאת מרגישה, אז נוקט בעמדה של "אני אשקיע את המינימום, אם ילך סבבה אם לא אז לא".
את צריכה להבין שהדברים האלה עובדים בשני הכיוונים, אם צד אחד ממש לא מתלהב, אז קשה מאד לצפות שהצד השני יצא מגדרו.


 הוסף תגובה   סגור 
תגובה
אלכסנדרה 6/4/2014
לא ניראה שאת שואלת אלא שאת אומרת (-: אני מסכימה. הרבה גברים מסמסים או כותבים בוואטסאפ בניסיון ל"סמול טוק" או תקשורת שכזאת כשלא ממש פנויים לדבר או כי חוששים או מתביישים לדבר בטלפון. אבל ברגע שהבהרת לו שאת מעדיפה טלפון והוא מתעלם- או שהוא טמבל או שהוא באמת לא מספיק מעוניין ולא מוכן לחזר. יכול להיות שלא היית דברנית גדולה אז מה? אם את הטיפוס שלו וכן היית פרינסס (בהנחה שהעייפות שלך לא גרמה לך להיות עם פרצוף עצוב ולהראות משועממת או משעממת) אז זה לא נורא. להבא אם את מרגישה ממש עייפה, נכון שלא נהוג לדחות דייט ראשון אבל או שתתנצלי ותסבירי שאת ממש עייפה וממש תשמחי לצאת מחר או משהו כזה או שתשתי קפה/תפסי שנ"צ.

 הוסף תגובה   סגור 
אלון האם להמשיך איתו
דניאל 7/4/2014
באמת לא ברור כי כתבתי לו פעמיים שאני מעדיפה לתקשר בטלפון

מאז הוא שלח לי 3 סמסים ולא עניתי לא
והאחרון היה "הם להמשיך לנסות?"

השאלה אם לתת צאנס ולצאת עם בחור שעושה את המינמום .
שליחת הודעות וואטס אפ ופעם אחת הציע להפגש באותו הערב ואמרתי לו שקבעתי תוכניות.
והוא לא הציע מועד נוסף
וממשיך לסמס לי כל יום

 הוסף תגובה   סגור 
תגובה
אלון 8/4/2014
אין לך מה להמשיך איתו.
אם משהו לא הולך בטוב, אין שום סיבה שזה ילך בכח.

 הוסף תגובה   סגור 
תודה :)
דניאל 9/4/2014


 הוסף תגובה   סגור 
דייט ראשון באמצע הדרך
מיכל 6/4/2014
שלום,

פגשתי באתר היכרויות גבר שנשמע ונראה טוב ולטעמי.
אנחנו גרים במרחק כ- 40 ק"מ האחד מהשניה.
בשיחת הטלפון ה"מקדימה" הוא הציע לי להיפגש איתו בבית קפה ביישוב מסויים, שנמצא לדבריו ב"אמצע הדרך" .
הוא לא הציע להגיע לפגישה במקום מגורי.
לי זה מרגיש לא טוב, גבר שרוצה אישה אמור לעשות מאמץ מינימלי בדייטים הראשונים, לא...? לחזר, להתאמץ, להראות שאכפת...
אז אמרתי לו, שאני עסוקה השבוע ושאחשוב על זה.
ועכשיו אני מרגישה בררנית מידי...
כבר בת 34, גרושה + 1, וזה כ"כ קשה למצוא פרק ב'...
אבל מצד שני... אני לא רוצה שיהיה פרק ג'!

מה אתן אומרות?


 הוסף תגובה   סגור 
אני אומרת
אלכסנדרה 6/4/2014
שאת צודקת לחלוטין! אסור לנו להתפשר על דברים כאלה בשום גיל. הרי בכל גיל ושלב אנחנו רוצות מישהו רציני שבאמת מעוניין בנו וזו אחת הדרכים לבדוק. תגידי לו שזה לא ניראה לך כל כך מכובד..את לא רוצה להגיד לאף אחד מה לעשות אבל לך זה לא נעים.. אם בשלב הזה לא יציע להגיע אלייך, עברי הלאה מותק לגבר שיהיה באמת מעוניין.

 הוסף תגובה   סגור 
עמוד 1 מתוך 381 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  הבא  >> >>>

  

תאריכי הסמינר הקרוב:

10-11-12 לאפריל 2014

מחיר מוזל להרשמה מוקדמת!

 שעות סמינר תשוקה

יום חמישי - 17:00 - 22:00

יום שישי -   12:30 - 18:00

יום שבת -   17:00-  22:30

* שעות הסמינר עשויות להשתנות
בהתאם לסילבוס.

השתלמויות וקורסים קרובים:   

17.4.14 קורס עקרונות המשיכה ( מעורב)

22.4.14 קורס "הדייט הבלתי נשכח"


  **תאריכים, שעות ומיקום עשויים

    להשתנות בהתאם לצורך.

 

סמינר מאי 2012

סמינר פברואר 2010

 


לברור תאריכי סמינרים, קורסים
והשתלמויות לחצי כאןסמינר פברואר 2010

שרון רובינשטיין -
המרכז לאימון והכוונה זוגית


סמינר ינואר 2007


סמינר פברואר 2010
גם לך מגיעה אהבה אמיתית,
גם לך מגיעה היכולת לדעת לבחור
את הגבר הנכון ולחסוך מעצמך כאבי
לב וביזבוז של זמן!
אפשר ללמוד לבחור אותו נכון יותר!
אפשר ללמוד לתקשר נכון יותר!
אפשר ללמוד להצליח בזוגיות שלך.

תמונות מסמינרים קודמים


סמינר מאי 2008

סמינר נובמבר 2009
סמינר יוני 2006
סמינר יוני 2010


סמינר מרץ 2006


סמינרים מעורבים
 שרוני בפסטיבל מספרי סיפורים
19-10-11 בתיאטרון גבעתיים


 למצוא את האחד שלך!

 

תאריכי הסמינר הקרוב:

10-11-12 לאפריל 2014

מחיר מוזל להרשמה מוקדמת!

 שעות סמינר תשוקה

יום חמישי - 17:00 - 22:00

יום שישי -   13:00 - 18:00

יום שבת -   17:00-  22:30

* שעות הסמינר עשויות להשתנות
בהתאם לסילבוס.

 

  **תאריכים, שעות ומיקום עשויים

להשתנות בהתאם לצורך.

 סמינרים ואימון אישי

   סמינר תשוקה
 
סמינר תשוקה
סמינר אבן היסוד לכל אישה מדהימה הרוצה
לפרטים מלאים 
   ייעוץ אישי
 
ייעוץ אישי
ייעוץ אישי להצלחה עם גברים, בכל שלב של הקשר. ייעוץ אישי עם שרוני או צוות היועצים המקצועי.
לפרטים מלאים 

   כל הזכויות שמורות לחברת אומרטה גלובל בע"מ ©