רוצה לקבל טיפים חינם?
מאמרים חדשים
כל שבוע למייל שלך 
 

כל השאלות, כל מה שרצית לדעת, קטעי וידאו - ערוץ /, ערוץ 2, ערוץ 10. כתבות בעיתונים: "ידיעות אחרונות", "מעריב", "את", "לאשה", "בלייזר",..כולל תמונות.אולי תרצי לקרוא עוד -

מה ניתן לקבל מאימון אישי (קואוצ’ינג)?

הרצאות בנושא דייטים

הרצאות בנושא משיכה ותשוקה
בזוגיות קיימת


הרצאה בנושא נשיות -
איך להיות הפרינסס שגברים כל
כך רוצים? 


ייעוץ אישי לזוגיות ודייטיםזוגיות - גברים לא מנתחים

זוגיות - יש לך אקס שאת עדיין רוצה?

זוגיות - לנהל מריבות עם חוכמה נשית

אחרי הדייט - למה הוא לא מתקשר?

קואוצ’ינג לנשים המכורות לאהבה ממבט ראשון...

לצאת עם בחור שצעיר ממני?

למה אנחנו נפגעות אחרי סטוץ? 

האם את חשדנית? מה עושה חשדנות יתר לקשרים שלך...

זוגיות או לעשות ילד עם ידיד?!

זוגיות לא מספקת

למצוא את האחד שלך!

בוגרות -  נושאים
קישורים ולינקים

תאריכי סמינרים והשתלמויות

 איך לאתגר אותו? 

ביטחון והערכה עצמית

למה הוא בורח אחרי הסקס?

למצוא את האחד...

איך למשוך אותו? 

להחזיר את האקס

למה הוא נעלם?

הרווק המקצועי

מה גברים רוצים?

מה גברים צריכים?

איך להתחיל איתו?

 

פורום פרינסס
ברוכה הבאה לפורום פריננס! זה המקום לשאול שאלות, להתייעץ ולדון בנושאים הקשורים למשיכה ותשוקה, בינו לבינה. ההודעות לא מפורסמות באופן אוט'. ההשתתפות מותרת לבנות 18 ומעלה בלבד.

מנהל פורום
חיפוש    
הודעות 15 - 1 מתוך 8471 הודעות ראשיות בפורום
 כותרת  שם  תאריך  
איך לרסן
מגי 20/4/2018
הי, בת 32. אני יוצאת לדייטים ןמכירה. שאלת השאלות: איך מושכים את העניין של הסקס? אצלי אם הגבר מושך אותי ויש כימיה טובה מאוד קשה לי להתאפק וכבר בדייט השלישי יש סקס. ובכלל- ברגע שאני מנשקת עם הבחור בסוף הדייט (לפעמים בדייט שני) אז כבר מהנשיקה זה הופך למיזמוזון, כבר הידיים שלו על החזה שלי, ואני בכלל לא מבינה איך אפשר להתנשק בלי להסחף..
סליחה אם אני נשמעת שרלילה...
אל תקטלו אותי... תנו עיצה של חברה מהלב ...
תודה

 הוסף תגובה   סגור 
להתלהב ממנו?
אור 20/4/2018
היי אני חייבת לשאול משהו שלא הבנתי קודם אציין שיש לי את הספר ואני קוראת בו תמיד כדי לחדד את זה בראש ..
השאלה
הרי גבר שרוצה זה גבר שיעשה וייזום! מצד אחד אם אני לא מראה התלהבות יתר בפגישה אז זה טוב מצד שני יש גברים רוצים שאני כן יראה התלהבות ועניין ואחד אפילו ציין את זה בפני שאני לא נראת שאני מתלהבת ממנו ורק הוא מראה זאת..
אני אתן דוגמא של פגישה שלי אני יוצאת עם הבחור אני מחייכת עדינה מראה נשיות כאשר הוא מדבר על עצמו אני מתעניינת בדברים שאוהב .. מראה לו שאני מתעניינת מצד שני אני גם אומרת את הדברים החשובים לי בגבר שהייתי רוצה .. מה שנותן להם אתגר
איך אני מראה עניין ללא התלהבות? אשמח לדוגמאות כדי שאוכל ליישם אותם
ושאלה שניה
כאשר בחור רושם לי " דברי איתי" אני תמיד מגיבה "טוב" ככל הנראה זורקים את הכדור אלי..איך אני מגיבה להם פרינססית שהוא זה שצריך לדבר איתי .. תודה לעונות

 הוסף תגובה   סגור 
מידיד לחבר
מישהי 19/4/2018
איך אני יכולה בדרך פרינססית להחזיר מישהו שהייתי בקשר איתו והפך לידיד לאחד כזה שמחזר אחריי ורוצה אותי כאישה לחיים?
אני יודעת שזה קשה וכמעט בלתי אפשרי אבל אני יודעת שהוא עדיין נמשך אליי.
מוכנה להפסיק איתו את הקשר עד להודעה חדשה ממכם של ייעוץ חכם. הבן אדם לא מבין כל רמז אפשרי ואני יודעת שאפשר להביא אותו לפי ההודעות שלו אך לא יודעת איך הוא מאוד קר וגבר שרוב הזמן לבד


 הוסף תגובה   סגור 
לא מצליחה להבין משהו
מישהי 19/4/2018
מצד אחד, את אומרת שהוא מנסה לחזר אחרייך. מנגד, את אומרת שהוא לא מבין שאת רוצה ובאופיו הוא קר. זה לא משתלב יחד. לדעתי, זה יותר בדמיון שלך. מוצא חן בעיניכם הרעיון שתהיו יחד, לו זה כנראה לא יושב בראש.

אני לא בעד לחזור אחורנית. אבל גם אם זה קורה, עדיף שהגבר יהיה היוזם. אני לא מאמינה שהוא לא קלט את הרמזים שאת רוצה לנסות. כנראה מעדיף להתעלם. יש אפשרות להגיד לו חד וחלק, אבל אז תסתכני בכך שאולי גם ידיד כבר לא יהיה. הכל תלוי, כמה את רוצה את זה. בהצלחה. הוסף תגובה   סגור 
זה לא הגיוני
אור 19/4/2018
אני מנסה להיות רגועה עוד מהתגובה שלו אבל אני פשוט לא יכולה חייבת את עצתכם עם עלי להמשיך איתו..
בני 27 יצאנו לפגישה ראשונה היה מדהים פגישה שניה עוד לא התקיימה לבנתיים היו הודעות שהוא שולח שואל לשלומי אמרתי בצורה פרנססית ויפה שיהיה כייף לשמוע אותו בשיחה אבל הוא לא טורח.. היום הוא נעלם לגמרי לא שלח כלום שלחתי מיוזמתי הודעה והוא בתגובה ענה רציתי שתזמי קצת אני כל הזמן יוזם, היית מתקשרת שואלת מה קורה לשניים צריך טנגו לאחר מכן שאמרתי שזה לא משחק של תורות הוא אמר שהוא רק בודק את השטח אני פשוט לא יודעת איך להגיב לו אחרי שענה לי ככה הוא כנראה החליט לבדוק אותי חייבת את עזרתכם

 הוסף תגובה   סגור 
עדכון
אור 20/4/2018
בנות תודה על תגובתכן
ולא הראתי שאני מתלהבת מידי בדייט עשיתי לפי הספר העניין הוא שאחרי הדייט הראשון הוא זה שחיזר לא שלחתי לו הודעה אני מדברת על היום אחרי שהוא נעלם ובדק עוד אופציות כמו שאתם אומרות למרות הכל הוא אומר שהוא רוצה עוד דייט שני , אני בספק עם לצאת עם גבר שלא בטוח לגבי כל כך הוא גם היה כנה איתי ואמר לי את זה שכייף לו איתי אבל הוא לא מרגיש שהלב נפתח כי הוא נפגע בעבר אז כנראה הוא נזהר מה אתם אומרות להמשיך לצאת איתו ? אגב הוא ביקש שאבוא עד אליו פגישה שניה ..

 הוסף תגובה   סגור 
הגיוני מאוד
מימי 20/4/2018
הוא פשוט לא מעוניין בך יותר מדי ובודק אופציות אחרות.
אחרת כבר היה מזמן מתקשר וקובע דייט שני כדי לראות אותך שוב.
אין מה להתייחס. צאי עם אחרים ותמשיכי הלאה.
והשיעור שלך: להוריד התלהבות. דייט ״מדהים״ כנראה היה רק מהצד שלך.
ויש הרבה היגיון בכל ההתנהגות של החיזור: גבר מעוניין זה גבר שעושה ויוזם. אם זה לא קורה, כנראה הוא לא דלוק עלייך (עדיין/ מספיק)
בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
תגובה
בר 20/4/2018
את לא היית צריכה בכלל ליצור איתו קשר..אחרי הדייט ראשון וגם השני לפי דעתי הגבר צריך ליצור קשר להראות שהוא בענייי ..אחרי זה פעם את ופעם הוא מתקשר. יש משחק כזה של ההתחלה אבל תמיד
הגבר צריך ליצור יותר קשר. לפי מה שאת רשמת הוא לא יותר מידי מתלהב ממך סורי או שהוא בדק אותך אם התלהבת ממנו ואת בכיס שלו שזה גם לא ממש טוב. אם את מעוניינת להיות איתו בקשר אל תצרי איתו קשר תחכי במיוחד אחרי מה שהוא אמר לך שהוא יצור איתך קשר..בהצלחה.

 הוסף תגובה   סגור 
הוא לא בודק אותך
מישהי 19/4/2018
אבל הוא כן בודק עוד אופציות. שימי לב, שלמרות כל ההודעות ביניכם, הוא לא מציע להיפגש ולא סוגר אתך דייט שני. למה? כי לא בוער לו. אל תתווכחי בכלל על עניין הטלפון. תודיעי לו שאת מבחינתך מתקשרת רק כך ותשמחי לשמוע ממנו, אבל אם זה לא קורה אל תחפשי אותו ואל תזמי דבר.

תהיי בטוחה, שאם את הוואוו שלהם אין שום סרטים. הם מתקשרים, לא מסמסים והפגישה הנוספת מתרחשת בהקדם האפשרי, בלי שום וויכוחים על מי יוזם.

תבדקי גם את עוד אופציות. הוא רוצה אותך? הוא יתפעל עוד דייט. לא? לא צריך ויאללה נקסט.

 הוסף תגובה   סגור 
חבר עם חשק
דבורית 17/4/2018
הי,
בת 37, יש לי ילדה בת 3, ואני בקשר עם חבר חדש, הוא בגילי אבל רווק. שנינו עובדים בעבודה תובענית הרבה שעות - אבל לי יש עוד עבודה בבית- גידול הילדה.
אנחנו זוג כבר 5 חודשים, והוא כבר די גר אצלי, משתתף בהוצאות כמובן.
הבעיה היא מהתחום המיני.
חבר שלי רוצה סקס כל לילה, ולרוב גם פעמיים בלילה. אני מרגישה שזו מעמסה בשבילי, ואמרתי לו שקשה לי ובמיוחד קשה לי כשאנחנו שוכבים בפעם השנייה, אז זה קוטע לי אחר כך את השינה ואני אחרי זה יכולה להיות עצבנית כשאני בעבודה או עם הבת שלי אחרי הצהריים. הוא לא מקבל את זה וממש נעלב, מתרחק. הסברתי לו שאני מאוד אוהבת אותו ואוהבת לשכב איתו אבל אני גם אמא וזה דורש המון כוחות.
אין לי פתרון לזה, כי הוא לא מקבל את הסירובים שלי, מה שקורה איתנו בזמן האחרון הוא שאני פשוט מבקשת ממנו שיגיע פחות אלי. עד עכשיו היה אצלי משהו כמו 5 לילות בשבוע. עכשיו אני מתחילה לדלל את זה.. וכשהוא רוצה לבוא אלי אחרי העבודה אני מסבירה לו שאני לא אוכל לישון איתו הלילה (כי אני עייפה ורוצה לישוןן את הלילה), ושעדיף שיבוא לישון למחרת.. אז הוא נפגע ממני ומרגיש שאני מרחיקה אותו
מה אני יכולה לעשות פה?

 הוסף תגובה   סגור 
שירגיע.
מימי 18/4/2018
ואם לא, אז שיילך.
כאילו, מה הקטע? מה הוא רוצה לשכב איתך כשאת לא רוצה ולא אכפת לו?

בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
כלום, הוא צריך להתחשב
מישהי 18/4/2018
ככה זה בזוגיות. את לא מכונת סקס ויש אילוצים. הוא לא באמת יכול להתחבר לקושי הזה, כי הוא לא הורה. אולי אם הייתם גרים יחד - כן. אבל אתם לא.

סקס צריך להיות כיף ונעים ומתאים לשני הצדדים גם יחד. ובאותו הזמן. אם זה לא ככה, זה מעיד על בעיה גם בזוגיות. ככה שלא נותרה לו ברירה אלא לקבל את הנושא כמו שהוא. כי זה לא שאת מייבשת אותו לגמרי. אם לא די לו בזה - כנראה שאתם לא מתאימים, מה לעשות.

 הוסף תגובה   סגור 
עניין כלכלי
שרון 16/4/2018
בת 35, אני יוצאת כבר חודשיים עם גרוש פלוס 2. הוא בנאדם טוב ומפנק, יש עניין כלכלי שמציק לי. כיוון שהוא משלם מזונות ל 2 ילדים אז בקושי יש לו כסף... הוא גם לפני חצי שנה קנה בית ומשלם משכנתא, ולכן החליט שהוא לא יכול להחזיק רכב, שהוא מקדיש את כל המאמצים שלו לרכישת הבית. אז במקרר יש לו רק דברים בסיסיים, הבילויים שלנו מאוד סמליים - אציין שכמעט תמיד הוא משלם עלי - הוא מתעקש להזמין אותי. לא יבוא בחשבון ללכת לסופשבוע כמובן... רק אלתורים של טיולים קצרים ולא יקרים, ודברים כאלו. עכשיו, אני לא בנאדם חומרי אבל עדיין הצניעות הזו מבאסת אותי. הוא כן לפעמים ישכיר רכב אם זה מצריך לנסוע למקום מיוחד ורחוק.. אבל זה כזה מבאס שאנחנו צריכים ללכת לבלות במקומות של מרחק הליכה ובעלות של ילד מתבגר. בתור בן זוג הוא ממש טוב אלי ורוצה קשר חם וקרוב וגם לא שולל עוד הבאת ילד לעולם, אבל אז מה? כל החיים שלי נחייה בצניעות של לחשב כל דבר והבילוי שלנו יהיה לאכול משולש פיצה ?
סליחה אם זה נשמע נורא... וגם אני יודעת שהוא רציני כי הוא קנה דירה וזה יפה ולא מובן מאליו... יש לו עבודה קבועה ורצינית והוא כן ראש גדול ומתקדם אבל רוב המשכורת הולכת על מזונות ומשכנתא.

 הוסף תגובה   סגור 
שאלה
סוזן סוזן 19/4/2018
למה אתם לא נוסעים ברכב שלך?
ודירה? יש לך?
גבר לא אמור לממן אותך. כן חשוב לבחור בחור חרוץ רציני ואחראי עם מטרות לעתיד.
אולי את לא אוהבת אותו ,היי כנה עם עצמך


 הוסף תגובה   סגור 
או שתחיו בצנעה או שאת תהיי
מימי 18/4/2018
זו שתעשה את הכסף אם תחליטו לחיות ביחד כזוג.
זה המצב והוא לא ישתנה.

נשמע לי דווקא אחלה בחור, אבל אם לא מתאים לך, אז חבל על הכסף שלו ועל הזמן שלך.

בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
את לא צריכה להתנצל בכלל
מישהי 18/4/2018
זה טבעי מאוד, שאת מחפשת מישהו שיפנק אותך וגם אם הוא לא קמצן, שיהיה כזה שלא מחשבן לכל דבר. לא לכולן זה מתאים וזה בסדר.

קחי בחשבון, שאם תבנו ביחד בית ותביאו ילדים, זה יהיה לא פשוט גם כן מבחינה כלכלית. שהרי המזונות לילדים מנישואיו הקודמים פלוס המשכנתא, לא ייעלמו. אז תעשי את השיקולים שלך. אין מה לעשות. זה עצוב וכואב, אבל את לא תוכלי להחזיק מעמד יותר מדי בקשר, כשאת מרגישה ככה מקופחת ולא מחוזרת. את תתבעסי וכל הזמן תתהי מה יש שם בחוץ ותרגישי כאילו כלואה ומתפשרת. אף אחד לא יכול להחליט מלבדך. בהצלחה.

 הוסף תגובה   סגור 
התייעצות קטנה
סוזן סוזן 16/4/2018
הי נסיכות, יש לי התייעצות קטנה. לפני שנתיים יצאתי עם בחור במשך 3 חודשים. הוא ממש מצא חן בעיני ובהתחלה שידר לי רצינות בקשר. הוא גרוש פלוס 2 ודיבר על כך שרוצה לפתוח פרק ב'. לאחר 3 חודשים הרגשתי שירד לו הסוס והוא התחיל לדשדש בקשר, יזמתי איתו שיחה וחתכתי. אחרי שנפרדנו הוא יזם שיחה ואמר שהרגיש שהקשר לא מתפתח, שהוא לא התאהב ושהסקס לא היה מספיק טוב. הייתי בשוק מהקטע של הסקס- תמיד קיבלתי מחמאות על הסקס.. בכל מקרה מאוד נפגעתי ממנו, שבכלל לא ביקשתי ממנו לתרץ לי וזה הכאיב לי מאוד.. מפה לשם הבנאדם יוצר איתי עכשיו קשר, כותב הודעות שואל לשלומי ורוצה להפגש. עניתי לו ששלומי בסדר ותודה על ההתעניינות והתעלמי באלגנטיות משאר הנסיונות ליצור קשר. למרות שבהתחלה התלהבתי שכתב, אני חושבת שאם הוא לא התלהב ממני אז, ואם לא הייתי ה"וואו" שלו לפני שנתיים, אז אין שום סיבה שאהיה ה"וואו" שלו עכשיו. אולי פשוט הוא בתקופה של יובש ומנסה למחזר את העבר, ואפילו במחיר של סקס לא טוב מספיק שזו ממש היתה הערה משפילה למדי...
רציתי לקבל פידבק מכן.
אין מה לתת פה צ'אנס הא?
קצת כבד עצמי לא יזיק ... דעתכן?

 הוסף תגובה   סגור 
טמבל
מימי 18/4/2018
אני הייתי מחייכת לעצמי שהוא מחפש אותי ומתעלמת.


 הוסף תגובה   סגור 
מסכימה איתך
מישהי 18/4/2018
צריך שיהיו לך סטנדרטים. אין שום סיבה לחזור לגבר שמדבר ומבקר אותך ככה, ובכלל "שאריות מחוממות" (הוא, לא את, כן? :-) זה אף פעם לא רעיון טוב.

תיהני מזה שהוא מחפש אותך ותמשיכי הלאה. יש שם דברים טובים עבורך. בהצלחה.

 הוסף תגובה   סגור 
ויכוחים חוזרים עם בעלי
עינב 16/4/2018
היי,
לאחרונה יש לי המון ויכוחים עם בעלי על צורת הדיבור שלו אלי
קורה המון פעמים שאני מתקשרת אליו באמצע היום עם שאלה חשובה והוא מנפנף אותי בטענה ש"אני לא יכול לדבר עכשיו" עוד לפני שהוא שמע בכלל מה יש לי לומר
יוצא גם שהוא מגיע הביתה אני שואלת אותו שאלות על העבודה מתוך התעניינות והוא עונה לי בחוסר סבלנות.
אתמול למשל במהלך היום סימסתי לו אם להכין אוכל לצהריים כשהוא מגיע והוא אמר לי שהוא לא יגיע כי הוא בישיבה ארוכה שלא יודע מתי יצא ממנה.
כשהגיע הביתה שאלתי אותו "עד עכשיו הייתה הישיבה"? והוא ענה לי בחוסר חשק וחוסר סבלנות וטען שאני חוקרת אותו.
זה הוביל לריב ולבכי כשאמרתי לו שאני לא מוכנה שידבר אלי ככה יותר כי זה קרה כבר מלא פעמים והוא לא לומד לקח.
רק כשיש לו חשק הוא משתף אותי בעבודה שלו, אבל אם אשאל שאלה והוא במקרה יהיה בלי מצב רוח או בלי חשק הוא יענה לי בצורה לא יפה.
שעה לאחר מכן, הכנתי לי לאכול ושאלתי אותו בטוב ליבי אם הוא רוצה גם
הוא ענה שכן וביקשתי ממנו להתנצל ולהבטיח שלא ידבר אלי כך יותר
הוא אמר "אני מתנצל, לא אדבר אליך כך יותר... בעצם, יש סיכוי שאדבר אליך כך שוב כי את קרציה".
במהלך הריב הוא אמר לי "אנחנו צריכים לחיות יחד בצורה מחורבנת כלשהיא אז למה לחיות אותה ברע ולהרוס אחד לשני את החיים? אם את רואה שאני עצבני תניחי לי ואל תשאלי אותי שאלות".

משפטים מאוד פוגעים
אני לא רוצה לדבר איתו יותר ונמאס לי
אם הוא מרגיש שהוא חי איתי בצורה מחורבנת אז אין טעם לחיות יחד
אני ממש מרגישה רע
איך פותרים את זה ומלמדים אותו לקח?

 הוסף תגובה   סגור 
מה מחזיק אותך איתו?
דנה 16/4/2018
מה הוא כן נותן לך שעושה לך טוב?

נשמע רע מה שתיארת.
דבר ראשון אני הייתי מפסיקה לעשות בשבילו דברים,
לגמרי הייתי מתרחקת.
דבר שני אני הייתי שוקלת לקחת חוקר פרטי.

 הוסף תגובה   סגור 
תגובה
בר 16/4/2018
אני חושבת שאת ממש אחרי בקטע טוב את אוהבת דואגת אבל וזה מוביל ליחס כזה אל תתקשרי ואל תכיני לו אוכל תראי איך לבד הוא מתקשר ומבקש ממש להכין לו ושהוא פוגע בך אל תעברי לסדר יום שיבין שהוא לא יכול להתנהג ככה אלייך. בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
הי לך
מישהי 16/4/2018
אולי קורה לו משהו בעבודה, שבגינו הוא עצבני כל כך. לא שזה תירוץ, אבל לגברים יש לפעמים קטע שאם היה להם יום קשה, הם מוציאים את זה על הסביבה.
וכמו שראית מהתגובות שלו, גברים הם גם קצת ילדים.

בתור מישהי שהייתה בכל הסיטואציות (כלומר, לעשות סקנדל, לעשות טיפול שתיקה, לנסות לדבר כמו שני מבוגרים וגם ללמד לקח במצבים מסוימים), אני הייתי מציעה שלא תלכי על אופציות מחשבות הנקמה ובקשות ההתנצלות. מה כן? שכל אחד יהיה עכשיו בעניינים שלו. תתנהגי אליו רגיל, ותחכי שהוא ירים את הכפפה (או כמו ששרוני אומרת, שהוא ימצמץ ראשון), כדי לחדש ביניכם את התקשורת. בינתיים, את יכולה לגשת ליועצת זוגית ולשטוח בפניה כל האספקטים של הקשר שלכם, כדי שתתן לך כלים טובים להתנהל. בכל מקרה - אל תסכימי לשאת דיבור כזה מזלזל ומקטין, בייחוד שהוא לא הגיע לך. לא חשוב מה התירוץ.

 הוסף תגובה   סגור 
תגובה לכולכן
עינב 16/4/2018
דנה - על מה חוקר פרטי?

בעלי מחזיק את הבית ואותנו מבחינה כלכלית. אני לא עובדת ובחופשת לידה.
אני עוזרת לו בכל מה שאני יכולה.
כשאני אומרת לו שאני לא מוכנה שידבר איתי ככה הוא ישר מתחיל להאשים אותי שאני לא יודעת לשחרר.
פעם היו בינינו המון מריבות. זה דעך. אנחנו מסתדרים יותר אבל אחת לחודש יש לנו ויכוח שבדרך כלל זה על הנושאים האלה.
איבדתי כל רצון להיות חלק מהקשר הזה.
למרות שהוא מפרגן לי, דואג לי וקונה לי.. כשיש ויכוח כל החרא שלו עלי יוצא
אם לטענתו "אנחנו צריכים לחיות בצורה מחורבנת כלשהי" אז מה הטעם לחיות יחד בכלל?
הבעיה היא שהיום בערב הכנתי אוכל, שאלתי אותו אם הוא רוצה גם
אני לא יכולה להתעלם ממנו לגמרי
אני כואבת וכועסת
מה זה ימצמץ ראשון? הוא יעשה מאמצים לדבר איתי אבל זה שוב יחזור על עצמו
אני שוקלת באמת ללכת לייעוץ. שיחה אחת עם יועצת זוגית תעזור לי?

 הוסף תגובה   סגור 
לדעתי כן
מישהי 18/4/2018
יועצת זוגית יכולה לתת לך כלים. ובכללי, בינתיים, כשאת רואה שהטורים מתחילים לעלות, שנני לעצמך שאת שווה ומושלמת ואף גבר לא שווה את העצבים שלך. זה מאוד מפתה לענות, להעמיד במקום, אפילו לצעוק ולהוציא עצבים. אבל לטווח ארוך, זה ממש לא טוב. לא לך, כי ישאיר אותך עצבנית ועצובה ולא לנישואין שלכם. צאי החוצה אם יש לך אפשרות, לעשות הליכה או לקנות דבר מה. זה מרגיע את הרוחות ובעיקר אותך ואז כשיש שקט, גם אפשר לדבר ולתקשר רצונות יותר טוב. הוסף תגובה   סגור 
משדר חרמנות
ג'ניה 14/4/2018
היי , יצאתי ל4 דייטים עם איזה בחור , הכימיה טובה והשיחות זורמות , הבעיה שלי איתו שהוא משדר יותר מדי חרמנות שממד מרגישים ולי אישית זה לא הכי נעים או מחמיא , אפילו סתם מסתכל על פוסטר של דוגמנית יפה .. השאלה אם זה בגלל שלא היה לו הרבה זמן סקס אז משליך על הכל או ככה הבן אדם?

 הוסף תגובה   סגור 
תגובה
בר 16/4/2018
את צריכה בן זוג לחיים. במידה ולא מרגיש לך טוב שחררי

 הוסף תגובה   סגור 
זה באמת מוזר ובעייתי
מישהי 16/4/2018
מציעה לך לבטל לו דייט ולראות איך הוא מגיב. אם האג'נדה זו המיטה, הוא לא ימהר לקבוע עוד דייט. ותחכי כמובן עם הסקס. גם אל תביאי עצמך למצבים של להגיע אליו הביתה "ככה סתם, שתראי איפה אני גר!", או שהוא יגיע אלייך.

ותקפידי לבדוק עוד אופציות במקביל. בשורה התחתונה, אם משהו לא בא לך טוב בבטן, עדיף לחתוך.

 הוסף תגובה   סגור 
להחזיר חפץ לאקס
שיר 14/4/2018
מישהו שיצאתי איתו כמה חודשים השאיל לי גאדג'ט, שכנראה לא ממש נמצא אצלו בשימוש. זה נשאר אצלי. הפרידה כאבה לי ולכן חתכתי כל קשר אפשרי מכל צורה שהיא. מצד שני אולי זה לא בסדר להשאיר אצלי את הדבר הזה, למרות שהוא לא דרש בחזרה.
מה לעשות?

 הוסף תגובה   סגור 
לא נראה לי שזה באמת מטריד אותך
מימי 17/4/2018
נראה לי שמה שמטריד אותך עדיין זה הפרידה.
שלחי לו החפץ עם שליח או עם איזה חבר לא מעורב ויללה, שחררי.

בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
תגובה
בר 16/4/2018
תראי אם המטרה שלך להחזיר אותו ולראות מה קורה איתו זאת בהחלט דרך אך במידה ולא אז שחררי ותשאירי את זה אצלך..זה ממש שטיות תאמיני לי אם זה היה חשוב לו הוא היה יוצר איתך קשר

 הוסף תגובה   סגור 
אם את יודעת היכן הוא מתגורר
מישהי 16/4/2018
אפשר פשוט להשאיר לו את זה ליד מפתן הדלת או בתיבת הדואר, עם פתק: "הי, מחזירה לך. חג שמח!".

או לחלופין, לשלוח את זה ברשום לבית שלו וככה יש בטוחה שהוא ייגש לקחת את זה
מן הדואר.

 הוסף תגובה   סגור 
שאלה
ארייה 14/4/2018
היי , אני בזוגיות חדשה עכשיו כ3 חודשים , אני בן אדם די סגור ואין לי הרבה חברות אולי 1 2 מערין אחרות , לאחרונה די מעליב ומביך אותי שהבן זוג שלי שואל למה אין לי ומה הבעיה ? חשהתי שזה פחות מעניין גברים ואמרתי לו שקשה לי סיטואציות חברתיות והוא אמר שינסה להפגיש ולדחוף אותי אליהם .. אני מבינה את הרצון הטוב אבל לא רוצה שזה יהיה הוא אם ארצה אלך לטיפול הבעיה שהוא די לקח על עתמו את התפקיד ואני לא רוצה שהזוגיות תהיה גם על זה .

 הוסף תגובה   סגור 
תודי לו מקרב לב על ההתעניינות
מישהי 14/4/2018
ועל הרצון הטוב לסיוע. תסבירי לו שאת מעדיפה להשאיר העניין הזה לטיפולך העצמי, ואם הוא לא מבין וממשיך לנדנד, תודיעי לו שאת שוב מודה לו על ההתעניינות, אבל זה לא עניינו ושלא יתערב בבקשה.

אם זה משהו שאת מעוניינת לפתור, תפתרי לעצמך ולא חסר איך. מכון כושר, ריקודי בטן, התנדבות. את לא צריכה לתרץ לאיש, גם לא לבן הזוג, למה יש לך או אין לך, כמות כזו וכזו של חברים/חברות.

 הוסף תגובה   סגור 
את יכולה להסביר לו שהמצב
מימי 14/4/2018
החברתי שלך לא מפריע לך (אם זה מה שהבנתי) ולנסות לברר היכן זה פוגש אותו ולמה הוא נהיה פעלתן בחזית הזו.
את גם יכולה לומר לו שזה לא נעים לך ולהבטיח לו שתבקשי עזרה אם תצטרכי ממנו.

בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
למה ?
למה ? 14/4/2018
למה אנחנו תמיד נתקעים על כאלה שלר רוצים איתנו ונלחמים שכן ירצו , האקס האחרון שלי לא רצה אותי וכל הזמן הייתה לו אחרת בראש ועדיין השפלתי את עצמי לרצות אותו וקיוויתי דברים ישתנו .. למה אני תמיד נשארת על שאריות ? איך משניפ דפוס אופי חסר ביטחון וחוסר הערכה עצמית

 הוסף תגובה   סגור 
קחי כל יום כיחידה בפני עצמה
מישהי 14/4/2018
זה לא קורה בבת אחת. וככה זה בד"כ. תמיד יש צד אחד, שמעוניין יותר. אבל קחי בחשבון שמקשרים קצרים יותר, גם קל יותר לצאת. ושככל שתאמרי לעצמך יותר ויותר שתמיד יהיו אופציות ושאת רוצה מישהו שמתעלף עלייך ולא פחות, את גם לא תסכימי להסתפק בפחות.

 הוסף תגובה   סגור 
אנשים בד״כ רוצים מה שהם לא
מימי 14/4/2018
יכולים להשיג.
תאמיני לי שלכולנו יש אחד או שניים כאלה בהיסטוריה הזוגית שלנו.
מה שחשוב זה שאת מודעת לזה שתסיקי לקחים.
בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
שאלה
מאור 12/4/2018
היי אני בת 24 , עוד לא היה לי חבר רציני פרט לדייטים כי המשפחה הייתה מאוד שמרנית , אז היה לי קשה לצאת מהחינוך הזה .
עכשיו אני רוצה לנסות ..
האם זה לא יהיה מוזר לגברים שאני עדיין בתולה ?

 הוסף תגובה   סגור 
מוזר או לא, זה המצב
מימי 14/4/2018
יתכן שלחלקם זה יפריע ולרוב מן הסתם לא.
מה שחשוב הוא לספר על זה בבוא הזמן. זה לא עניינו של אף אחד בדייט הראשון או השני.

בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
אם את לא תעשי מזה עניין
מישהי 13/4/2018
זה לא יהיה עניין. זה משהו לדסקס בשלבים מתקדמים יותר של הקשר, ולא צריך לרפות את ידייך מלהכיר בחורים ולצאת לדייטים. וגם האינטימיות תבוא, בתנאי שמדובר במישהו שעושה לך את זה.

 הוסף תגובה   סגור 
כנסו אשמח לעזרתכם
שיר 11/4/2018
חייבת עזרה כמה שאלות אני בת 26
*ברגע כשגבר שולח הודעה ואומר לי תתקשרי אלי שאת פנויה איך עלי להגיב לו בתור פרינסס שהוא התקשר אלי?
יוצא לי לא מעט פעמים לצאת לפגישות אבל תמיד אחרי פגישה הראשונה הם לא ממשיכים כנראה שאני מידי חמודה בפגישות איך אני מאתגרת גבר בפגישה ? או מעניינת אותו (נושאים וכאלה) אשמח לעצתכם

 הוסף תגובה   סגור 
אפשר לענות לו
מישהי 16/4/2018
"הי, מה נשמע? אני זמינה ב - XXX, נשתמע!".

ולגבי הדייטים - נסי להתייחס אליהם כבילוי וכדרך להכיר אנשים. וקחי בחשבון שלעתים, זה יהיה משהו שיצא ממנו רק בילוי לערב אחד ותו לא. וגם זה בסדר. כי ככה את מגלה מה את רוצה ומה את לא רוצה. ולכן, גם תמיד עדיף לבדוק אופציות במקביל. ולגבי ההתנהלות שלך בדייט - תהיי עצמך, עם כמה טוויסטים. ממליצה לך על הספר של שרוני. כל המידע שם. בהצלחה.

 הוסף תגובה   סגור 
איפה
שיר 17/4/2018
איפה אפשר להשיג את הספר של שרוני

 הוסף תגובה   סגור 
מייל או נייד
דנה 18/4/2018
היי שיר,

תרשמי את המייל שלך או הנייד שלך ואדאג שיצרו איתך קשר מהמשרד.
דנה

 הוסף תגובה   סגור 
גם אני
נטלי 19/4/2018
אשמח לקבל את הספר 053-332-7070 נטלי

 הוסף תגובה   סגור 
עזרה
נירית 10/4/2018
שנינו בני 32, יוצאים 3 שבועות ..עברו 4 דייטים.
דייט שני ביטלתי לפי הספר והוא קבע שוב.
3 דייטים ראשונים בא עד אליי ואנחנו גרים במרחק של 40 דקות נסיעה, דייט אחרון נסעתי לכיוונו כי הוא רצה לקחת אותי לפאב מגניב באזור שלו ובאמת היה כייף והחמאתי לו על כך. עדיין לא היינו בבית אחד של השני, שנינו גרים לבד.
עד כה הכי מקסים, מתעניין, מחזר.
כל פסח נפגשנו פעם אחת שזה היה הדייט הרביעי ומאז הוא לא מיהר לקבוע דייט, הוא עבד כל ערב אבל עדיין הוא ידע שאני בחופש אז יכל לקבוע לצהריים אז מבחינתי זה לא תירוץ. ביום חמישי האחרון הוא שריין איתי דייט ליום שני (אתמול), הגיע אתמול ודיברנו במהלך היום וזה היה ברור שנפגשים בערב...ואז הגיע השעה 18:30 ושלחתי לו הודעה לאן נלך היום? והוא הגיב לי אחרי שעה שחברים שלו שגרים במצפה רמון שהוא טייל איתם בארצות הברית ולא ראה אותם מלא זמן הפתיעו אותו ובאו למרכז והוא עכשיו יושב איתם בבר. אז שלחתי לו מתי אתה מתכוון שניפגש? ושוב אחרי שעה רק ענה לי שזה לא היה צפוי שהם באו וזאת הייתה הפתעה והוא לא ראה אותם הרבה זמן ונדחה את זה למחר ומחר הוא ייקח אותי למסעדה שרצינו ללכת אליה, אז רשמתי לו שמחר אני לא יכולה והוא רשם לי די למה? עם פרצוף עצוב ולא עניתי לו... בשעה 23:30 הוא שולח לי הודעה איפה אני ורשמתי לו אצל חברה אז הוא כתב לי באסה ( כנראה הבין שהוא לא יראה אותי גם מחר אז רצה להיפגש אבל פאקינג ב-23:30???) וזהו לא הגבתי לו.. יש לי הרגשה שהוא באמת לא מבין מה הוא עשה לא בסדר, ואני לא יודעת איך להמשיך מכאן....איך לגרום לו להבין בצורה פרינססית שלי לא מבטלים ברגע האחרון?

 הוסף תגובה   סגור 
עדכון
נירית 13/4/2018
מאז למחרת ביום שלישי הוא לא דיבר איתי כל היום וגם אני לא יזמתי. יום רביעי שלח לי בוקר טוב והתעניין ואז בערב שאל אותי אם הוא יכול את המספר של אחי כי הוא נתקע עם הקטנוע ולאחי יש מוסך באזור מגוריו, נתתי לו ולמחרת בבוקר יום חמישי הוא היה אצל אחי במוסך והביא לאחי מתנה שהוא קנה לי(קרם פנים, פודרה ומייקאפ) הוא מכיר מישהו שמוכר לו הכל ב-50 טחוז אז בדייט האחרון הוא שאל מה חסר לי ובאמת קנה בלי שאזכיר לו ושלח לי אסמס שהוא מביא את זה לאחי כי אחי אמר לו שבשישי בערב אנחנו נפגשים אצל ההורים, אז קודם כל ממש החמאתי לו שאין עליו והוא נסיך ואז אמרתי לו שאני מבינה שאנחנו לא נפגשים עם סמיילי קרציה והוא אמר חלילה פשוט עד יום ראשון לא נתראה וחבל שזה יהיה אצלי יומיים ואני מסוקרן לדעת אם קלעתי בצבע של המייקאפ. מפה לשם בחמישי בלילה שןב התכתבנו והוא שולח לי תמונה שהוא במטוס, מסתבר שהוא טס לאילת לצלול עד ראשון בבוקר ואני לא הבנתי למה הוא אמר שעד יום ראשון לא ניפגש ולמה גם הוא לא אמר לי שהוא טס.אבל לא הערתי לו על זה רק אמרתי לו שאשמח שיתקשר יותר ויסביר את עצמו כי רציתי לראותו בסופ"ש ולא הבנתי למה הוא אמר שרק יום ראשון נתראה אז הוא אמר שלהבא יסביר את עצמו וגם הוא רוצה לראות אותי...עכשיו הוא גם לא קובע יום ושעה ומקום כאילו מרגישה שאני באוויר וגם הקטע שלא עידכן אותי שהוא טס זה היה מוזר...אולי הוא לא מספיק בעיניין?

 הוסף תגובה   סגור 
תרגיעי
מימי 10/4/2018
את קצת פאסיב אגרסיב
את יכולה לומר לו שחיכית להיפגש איתו קצת התאכזבת שהבריח לך ולתת לו לפצות אותך.

בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
כבר הבהרת לו
מישהי 10/4/2018
בזה שלא הסכמת להיפגש בשעות ובימים שרצה. עכשיו הכדור במגרש שלו. אם הוא קובע עוד דייט, סבבה. אם לא, תביני שהחברים היו סתם תירוץ ויש פה משהו עמוק מזה. 4 דייטים בחודש, זה קצת מעט. אבל תני לו ליהנות מהספק. אם הוא שולח הודעה, תעני בחביבות: "היי, דבר איתי בפון". לא לתקשר בהודעות ולתת לו שייתן את הטון. בהצלחה.

 הוסף תגובה   סגור 
עמוד 1 מתוך 565 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  הבא  >> >>>

 "סמינר תשוקה"

שעות הסמינר:

יום חמישי - 17:00 - 22:30

יום שישי -   12:30 - 18:00

יום שבת -   17:00-  23:00

* שעות הקורס עשויות להשתנות
בהתאם להספק הסילבוס.

18-19-20
מאי2017
סמינר תשוקה

 

*כל הקורסים מתקיימים
במינימום 15 משתתפים
  **תאריכים, שעות ומיקום עשויים
להשתנות בהתאם לצורך.

 

 

סמינר מאי 2012

סמינר פברואר 2010

 

סמינר פברואר 2010

שרון רובינשטיין -
המרכז לאימון והכוונה זוגית


סמינר ינואר 2007


סמינר פברואר 2010
גם לך מגיעה אהבה אמיתית,
גם לך מגיעה היכולת לדעת לבחור
את הגבר הנכון ולחסוך מעצמך כאבי
לב וביזבוז של זמן!
אפשר ללמוד לבחור אותו נכון יותר!
אפשר ללמוד לתקשר נכון יותר!
אפשר ללמוד להצליח בזוגיות שלך.

תמונות מסמינרים קודמים


סמינר מאי 2008

סמינר נובמבר 2009
סמינר יוני 2006
סמינר יוני 2010


סמינר מרץ 2006


סמינרים מעורבים
  שרוני בפסטיבל מספרי סיפורים
19-10-11 בתיאטרון גבעתיים


 למצוא את האחד שלך!

 תאריכי הסמינר הקרוב:

4-5-6 לאוגוסט 2016

מחיר מוזל להרשמה מוקדמת!

 שעות סמינר תשוקה

יום חמישי - 17:00 - 22:00

יום שישי -   13:00 - 18:00

יום שבת -   17:00-  22:30

* שעות הסמינר
עשויות להשתנות
בהתאם לסילבוס.

 

 סמינרים ואימון אישי

   סמינר תשוקה
 
סמינר תשוקה
סמינר אבן היסוד לכל אישה מדהימה הרוצה
לפרטים מלאים 
   ייעוץ אישי
 
ייעוץ אישי
ייעוץ אישי להצלחה עם גברים, בכל שלב של הקשר. ייעוץ אישי עם שרוני או צוות היועצים המקצועי.
לפרטים מלאים 

   כל הזכויות שמורות לחברת אומרטה גלובל בע"מ ©
News Letter