רוצה לקבל טיפים חינם?
מאמרים חדשים
כל שבוע למייל שלך 
 

כל השאלות, כל מה שרצית לדעת, קטעי וידאו - ערוץ /, ערוץ 2, ערוץ 10. כתבות בעיתונים: "ידיעות אחרונות", "מעריב", "את", "לאשה", "בלייזר",..כולל תמונות.אולי תרצי לקרוא עוד -

מה ניתן לקבל מאימון אישי (קואוצ’ינג)?

הרצאות בנושא דייטים

הרצאות בנושא משיכה ותשוקה
בזוגיות קיימת


הרצאה בנושא נשיות -
איך להיות הפרינסס שגברים כל
כך רוצים? 


ייעוץ אישי לזוגיות ודייטיםזוגיות - גברים לא מנתחים

זוגיות - יש לך אקס שאת עדיין רוצה?

זוגיות - לנהל מריבות עם חוכמה נשית

אחרי הדייט - למה הוא לא מתקשר?

קואוצ’ינג לנשים המכורות לאהבה ממבט ראשון...

לצאת עם בחור שצעיר ממני?

למה אנחנו נפגעות אחרי סטוץ? 

האם את חשדנית? מה עושה חשדנות יתר לקשרים שלך...

זוגיות או לעשות ילד עם ידיד?!

זוגיות לא מספקת

למצוא את האחד שלך!

בוגרות -  נושאים
קישורים ולינקים

תאריכי סמינרים והשתלמויות

 איך לאתגר אותו? 

ביטחון והערכה עצמית

למה הוא בורח אחרי הסקס?

למצוא את האחד...

איך למשוך אותו? 

להחזיר את האקס

למה הוא נעלם?

הרווק המקצועי

מה גברים רוצים?

מה גברים צריכים?

איך להתחיל איתו?

 

פורום פרינסס
ברוכה הבאה לפורום פריננס! זה המקום לשאול שאלות, להתייעץ ולדון בנושאים הקשורים למשיכה ותשוקה, בינו לבינה. ההודעות לא מפורסמות באופן אוט'. ההשתתפות מותרת לבנות 18 ומעלה בלבד.

מנהל פורום
חיפוש    
הודעות 15 - 1 מתוך 8666 הודעות ראשיות בפורום
 כותרת  שם  תאריך  
כשהכל קורס
מי 7/12/2018
לא יודעת אם זה המקום לפרוק אבל מרגישה נאחס בכל אספקט בחיים שלי, כבר שנתיים ללא זוגיות, דייטים כושלים, בנוסף גם פוטרתי ממקום עבודתי והכסף אוזל. מנסה לאפס את עצמי ונרשמתי לחד"כ אבל אין חשק ללכת ובמקום זה רק אוכלת ממקום רגשי ומשמינה. מרגישה שהכל קורס והולכת בתחושת כעס כלפי העולם. איך אפשר לצאת מהחושך לאור? אני בת 35 וממש בנקודת ייאוש שאני לא רואה איך אני יוצאת ממנה.. מאוד רוצה להיות פרינסס ולהיות רגועה ושמחה ולראות הכל במשקפיים ורודים אבל אני מאגישה שאני עובדת על עצמי

 הוסף תגובה   סגור 
נעלם לי
סולי 5/12/2018
יוצאת איתו חודש וקצת. בהתחלה חיזר כמו מאוהב ורגיש ומדהים. אחר כך הצטנן. אמרתי לו שאני רואה שהשתנה ושזה פוגע בי ומאז עוד יותר התרחק. רציצי כבר ליצור קשר על מנת להפרד או לשים דברים על השולחן כמו אנשים מבוגרים. כתבתי לו מה שלומך ? פנוי לטלפון? הוא מבחינתו לא ידע מה מטרת השיחה, כנראה חושב שזה כרגיל שממשיכים לדבר.. הוא כתב לי שהוא בניחום אבלים וידבר איתי מאוחר יותר, ומאז לא יצר קשר כבר יומיים!!!!
אני בהלם וממש כואבת
מה לעשות? להניח למצב ולעבור הלאה?

 הוסף תגובה   סגור 
להבא תהיי רגישה לסימנים קודם לכן
מימי 6/12/2018
ובכל מקרה, אל תרדפי אחריו. ואל תנסי לחנך אותו
מה השיעור שלך מגל זה?
זה הכי חשוב

בהצלחה הוסף תגובה   סגור 
כן, להניח
מישהי 6/12/2018
הוא כבר סיים אתך את הקשר, גם אם לא רשמית. יש גברים שלא בא להם לעשות העבודה המגעילה של לחתוך במפורש, אז הם מתפיידים. אחרי חודש, הוא כנראה גם לא חושב שמגיע לך ולו גם נימוס בסיסי בהקשר הזה, לכן העדיף להיעלם ושתביני לבד שאיננו מעוניין יותר.

את לא צריכה להודיע לו כלום. עברי הלאה. קחי בחשבון, שהוא עלול בהמשך לצוץ ולנצל את זה שלא סיימתם עניינים רשמית ואולי נשאר אצלך משהו. אל תיפלי בזה. תסנני אותו וזהו. גבר מעוניין דיו לא נוהג כך. אין לו שום לבטים. ולך מגיע מישהו שמתעלף עלייך. לא פחות. בהצלחה.

 הוסף תגובה   סגור 
מתכתבת עם ידיד
אודל 5/12/2018
יוצאת כמעט חודשיים עם מישהו שמתחיל לדשדש לי... עדיין כותב ומדבר איתי כל יום אבל בפחות להיטות, פחות יחס חם... כבר מתחילה להרגיש לא בטוחה בקשר. ניסיתי טקטיקה של פחות להיות זמינה ויותר לצאת עם חברות ולא מזיז לו הוא לא רודף ...
עשיתי לו שיחה שאני מרגישה שהוא פחות מתאמץ..
בכל מקרה אנחנו בדישדוש רציני.
יש לי ידיד שדי רוצה אותי וגם אני די מעוניינת, התחלתי להתכתב איתו בשביל להכניס לחיי אנרגיה ובטחון. הידיד יודע שיש קשר בדישדוש וגם מבין שהוא אופציה בשבילי... יחד עם זאת אני שומרת על גבולות ברורים ואומרת לו שאני צריכה רק כתף. אני והוא יודעים שהשיחות בינינו יש מצב שיתפתחו ברגע שהמדשדש שלי יעלם לו או שאני אעלים אותו.... אני יודעת כאילו שזה לא תקין כביכול אבל אני צריכה את זה בשביל לא להרגיש תלותית בראשון. מה דעתכן? לגיטימי או "מיני בגידה"?
אני בת 31

 הוסף תגובה   סגור 
הראשון הוא סוס מת
מימי 6/12/2018
השני - אל תנצלי אותו ואל תשחקי איתו
ואם הוא חשוב לך, תעיפי את הראשון ונסי את מזלך עם השני.

בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
בגידה זה לא
מישהי 6/12/2018
כי זה די ברור שבן הזוג שלך מתפייד. למעשה, אני הייתי מצלצל אליו ומודיעה לו שמיצית ושיהיה לו כל טוב.

הידיד, לדעתי, נשאר במשבצת הזו כי יש מצב שיש לו משהו אלייך והוא רק ממתין שתסיימי רשמית עם בן הזוג. הייתי מצמצמת הקשר הידידותי, כי עדיף שלא תיכנסי ישר לקשר חדש, מיד אחרי שהקודם מסתיים (גם אם היה קצר), מה גם שאת לא סגורה מה את רוצה מהידיד וחבל לפגוע בו ואולי להרוס את האנרגיה הטובה ביניכם. בהצלחה.

 הוסף תגובה   סגור 
שבת בבוקר
שירלי 4/12/2018
הי, לי ולחבר שלי יש קונפליקט בנוגע לשבת בבוקר. כל סופש הוא בא לישון אצלי ואני אצלו הרבה באצמע שבוע. הסיבה שסופשים אצלי זה בגלל שהוא חי עם שותפים ואצלי יותר כיף בשבת.
משפחתי במקור מפלורידה ואנחנו מחוברים לבית כנסת קונסרבטיבי כבר שנים כל שבת אני הולכת לשם לשבתות בבוקר לשמוע קריאה בתורה. הקהילה שם היא כמו המשפחה המורחבת שלי כבר שנים. החבר שלי לא מוכן לדרוך בבית כנסת שכזה וכיוון שהוא אורח שלי אני לא יכולה להשאיר אותו בבית וללכת לבד. בשבועות האחרונים אני די עצובה מהסידור הזה... אני מתגעגעת לאנשים לתפילות לאווירה. ואני והבן זוג תמיד ביחד משישי בבוקר עד מוצש... אז האופציות הן או שאעזוב אותו בשבת בבןקר ל 3 שעות, או שנתחיל את הסופש שלנו משבת בצהריים... אני יודעת שהוא יתבאס מכך אבל חשוב לי לשמור על הקשר עם הקהילה ועל השבתות שם ולשמוע את הדרשה של הרב. זה חסר לי כמו אוויר לנשימה לפעמים. אני לא יודעת מה כדאי לעשות ואיך..
שנינו בני 27 יוצאים 3 חודשים

 הוסף תגובה   סגור 
אפשר שבת כך ושבת כך
מישהי 4/12/2018
יש כאלה לא דתיים בכלל, אבל לבית כנסת ייכנסו רק אם הוא אורתודכסי, כי יהדות מתקדמת לא באה להם טוב, אלא רק מרחוק או אצל אחרים. אני כזו. אולי פה הבעיה שלו. אבל עדיין, הוא בזוגיות עם מי שזה חלק מחייה מאז ומעולם. וכמו שאת מקבלת שהשבתות תמיד אצלך, הוא צריך לקבל את זה שהקהילה והנוכחות בה בשבתות, חשובות לך. אז מתפשרים. לא חייבים להיות יחד כל שבת. וגם - חשוב שתשמרי על ציביון החיים שלך כפי שהיו, לפני שהכרתם. בייחוד שאתם יחד בסה"כ 3 חודשים. ומי יודע. אולי בהמשך תמצאו בית כנסת שהוא על דעת שניכם לשבתות. בהצלחה.

 הוסף תגובה   סגור 
גבולות
מימי 4/12/2018
תסבירי לו כמה זה חשוב לך וכמה זה חלק מהחיים שלך.
אם הוא לא יסכים להבין (או להתלוות אלייך או למצוא עיסוקים אחרים), שחררי אותו לחופשי
בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
דייט ראשון
Me 4/12/2018
היי, איך לגרום לבחור שגר בעיר אחרת ומגיע לאזור שלי לבחור את המקום אליו נצא? הרי הוא לא מכיר מקומות בילוי בעיר שלי ואני מן הסתם כן..

 הוסף תגובה   סגור 
תזרקי לו כשאת מוסרת את הכתובת
מישהי 4/12/2018
"תמצא לנו מקום נחמד בסביבה". אבל בעיניי, זה לא מאסט. לי היה חשוב שהמקום יהיה קרוב ומוכר לי, כדי שארגיש כמה שיותר נוח, מה שלא בהכרח בא בקלות עם מישהו לא מוכר מספיק. בכלל, במפגש ראשון הרעיון זה להכיר ופחות מקוריות הבילוי.

 הוסף תגובה   סגור 
עוזב כי אני בלאגניסטית?
מור 3/12/2018
הכרתי מישהו כבר חודש. הוא מזה מסודר חבל על הזמן האוטו שלו מבריק הבית שלו מאורגן ונקי ממש.
אני חד הורית עם ילדה ואין לי עזרה בכלל בכלל. אני עובדת ומגדלת את הילדה. ונקיון הבית? נדחה לשלבים אחרונים כשממש כבר חייבים. (אין לי אפשרות לקחת עוזרת... ובשעות 9 בערב והלאה כשהילדה הולכת לישון אני כבר שפוכה אז עושה את מה שחייבים כביסה כלים וקצת לטאטא).
הבחור אחרי חודש אמר לי שקשה לו לנהל קשר עם מישהי שיש לה בלאגן באופן כמעט קבוע ומעוניין להפרד.
עכשיו שאלת השאלות: האם זה תירוץ או על אמת ?
(בינינו לא בכיתי על האבדה הגדולה כי גבר אמיתי היה מושיט לי יד, אבל רוצה להבין האם זה אמיתי שזה יכול לדחות גבר? באמת שאין לי הרבה ברירות אני עושה מבחינתי את המקסימום להתמודד בכל התחומים)

 הוסף תגובה   סגור 
רוב הגברים מסתפקים בניקיון בסיסי
מישהי 4/12/2018
לי נשמע שאולי נפלת פה על איזה OCDי ו/או איסטניס. בשבילו זה כנראה deal breaker כי זה כבר נפשי. הכי מצחיק לראות כאלה כשמגיעים הילדים, ואז יש מלא לכלוך וגועל :-)

בכל מקרה, אצל הרוב זה לא ככה ובד"כ, הם מנקים בסיס גם וגם עוזרים. בהצלחה. הוסף תגובה   סגור 
זה כנראה מאוד מפריע לו
מימי 4/12/2018
הבחור כנראה פדנט ואת בלאגניסטית.
יתכן שהיו גם גורמים אחרים, אבל לצורך העניין זה לא משנה.

בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
הוא רוצה שאוציא כסף
סידי 2/12/2018
בן הזוג שלי כחודשיים כל הזמן מדבר איתי על כל מיני נושאים שונים ותמיד זה בקטע שהוא כאילו מנסה שאוציא כסף (על עצמי לא עליו). למשל הולכים בקניון אז הוא אומר לי שכדאי לי לקנות את הסוודר הזה ואת הנעליים האלו, וכדאי לי להרשם לחוג פליאטיס וכדאי לי לקנות לבית תמונות חדשות ומצעים חדשים ומפה חדשה לשולחן ולקנות טלוויזיה גדולה יותר ולהחליף למנורות לד גדולות וללכת למניקוריסטית וללכת לחוג לפיתוח קול ולקנות פודפרוססור בכדי שאעשה לעצמי שייקים בבוקר ומה לא... כמעט כל יום יש לו לפחות הצעה אחת מתחום זה או אחר. ושאם הייתי מקשיבה לו הייתי מגהצת בשקט כמה אלפים בלי למצמץ.... מאוד משונה לי ואני לא מבינה מה הקטע שלו. כאילו כל הזמן יש איזו ביקורת סמויה או רצון לבחון אם הוא מצליח להשפיע עלי ואם אני מקשיבה לו. יש מן לחץ כזה שהוא מנסה להפעיל עלי ולא מובן לי מה קורה
אנחנו בני 30 ולגבי בילויים משותפים אנחנו בחלוקה של 70-30.


 הוסף תגובה   סגור 
הפרשנות שלך מעניינת
מימי 3/12/2018
אני הייתי מרגישה שהוא רוצה בטובתי אם היה אומר לי כאלה דברים.
את מרגישה שהוא רוצה שתוציאי כסף.
תשאלי את עצמך למה זה מה שאת מרגישה ונראה לי שדברים יתבהרו.

בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
מוזר. האם גם הוא בזבזן?
מישהי 3/12/2018
כלפי עצמו? או שהוא רק מטיף לאחרים? ובעצמו הוא כזה שחוסך ושמנסה ליהנות מדברים שאת תקני? כי זה גם סוג של קמצן חדש. אם את לא קמצנית ורק מחושבת ומבינה שכסף לא גדל על העצים, אז אני הייתי עונה לו תשובות קצרות: "לא אוהבת לשבת שעות במניקור", "לא מתלהבת משייקים", "מה לי ולפיתוח קול?", "אולי פילאטיס זה רעיון, נראה". ומעבירה מיד נושא. זה עשוי להשתיק אותו. בהצלחה.

 הוסף תגובה   סגור 
שחקן או רציני
אנה 2/12/2018
אני עובדת עם בחור שמוצא חן בעיני והא ידיד שלי.
אני מרגישה שהוא מפלרטט איתי, אמר לי שהוא עדיין לא מכיר אותי אבל ישמח להכיר יוותר טוב, אפילו הציע שנצא בערב לאכול יחד.
מצד שני קורא לי ידידה בפני עמיתים לעבודה, אני לא יודעת אם הוא עושה את זה מדיסקרטיות או שמא הוא באמת רואה בי רק ידידה.
אישית הייתי מעוניינת לקשר איתו אבל איך אני מבררת בעדינות אם זה גם משהו שהוא היה מעוניין בו, זה באמת מצב עדין כי אנחנו עובדים יחד ואם הוא לא מעוניין במשהו רציני ארצה שנשאר ידידים.

 הוסף תגובה   סגור 
חרטטן
מימי 3/12/2018
יש מצב שהוא קולט שאת בעניין שלו ומחרטט אותך.
תביני: גבר רוצה הוא גבר עושה.

בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
אל תעשי כלום ואל תבררי כלום
מישהי 3/12/2018
נשמע לי שהוא מבין מה ההשפעה של הדיבורים האלה עלייך, ולכן שולח מסרים כפולים ומבלבלים. אז שלא יעוף על עצמו. רוצה אותך? שידבר ישירות. עד אז, תתייחסי אליו כידיד וגם אל תתקרבי אליו יותר מדי. אתם עובדים יחד, ולא ברור מה כוונותיו. יש גברים שנהנים מפלירטוט לשם הפלירטוט.

 הוסף תגובה   סגור 
שומרים שבת
קורל 2/12/2018
חבר שלי ואני גרים בערים די רחוקות,,שנינו סטודנטים ועובדים וכל השבוע לא מצליחים להפגש. יש לו אוטו ולי אין אז הוא זה שתמיד מגיע אלי ביום שישי אחרי הצהריים עד למוצאי שבת. ככה אנחנו כבר 3 חודשים. אנחנו שומרים שבת,,אני מכינה את כל האוכל שמה על הפלטה והוא מגיע עם פרחים יין וחלה ועוגה/עוגיות. הכל יפה וטוב ויש לנו שבתות מדהימות. אבל.... אני מכינה לנו אוכל לכל השבת כולל בשר ודגים סלטים תוספות הכל מכל טוב. זה יוצא שכספית אני מוציאה הרבה יותר ממנו. הוא מוציא דלק וגם מה שמביא זה יפה,,אבל אני מוצאת את עצמי מתחשבנת על כמה אני מוציאה על אוכל... אולי אני מגזימה? קמצנית? האם זה נורמלי ככה לחשבן?,

 הוסף תגובה   סגור 
למה אתם לא עושים שבת אצלו?
מימי 3/12/2018
תראי אם קשה לך כלכלית את יכולה לבקש ממנו להשתתף או שיעשה קניות בסופר (אפשר להזמין אונליין ולשלוח אלייך).

בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
תגובה
בר 3/12/2018
תכיני פשוט פחות . או דגים או בשר/עוף ותוספת אחץ וסלט.תבקשי ממנו להכין משהו זהו. נשמע שממש נחנד לכם חבל להרוס אל תדברי איתו על זה שאת מוציאה יותר ממנו. זה רק יהרוס.

 הוסף תגובה   סגור 
איך הוא ביתר האספקטים בקשר?
מישהי 3/12/2018
משלם ביציאות? מפנק אותך? מדבר על העתיד, רציני? אם התשובה לשאלות הללו היא כן, אז הכל בסדר. זה לא מישהו שחי על חשבונך, והגיוני שגם את תעניקי משלך בצורה זו או אחרת. אם כלכלית כבדות לך ההוצאות הללו, תתארחו בשבתות גם אצלו. אצל הוריו אם הוא גר עמם, או אצלו בדירה. ואז את יכולה לשלוח לו רשימה שיעשה הוא קניות וזה יהיה עליו והבישולים עלייך. לחלופין, גם אם אתם אצלך, את לא צריכה להשתגע, כי נשמע לי שאת גם מנסה להרשים. מספיק מרק וגם מנה עיקרית אחת ותוספת אחת לשישי ולשבת, עם כמה סלטים. חמין מקרוני זה גם פתרון טוב ולא יקר ובחורף זה נחמד. כשאת לא מגזימה, גם אין תהיות לגבי הוצאות. בהצלחה.

 הוסף תגובה   סגור 
הסכם ממון
סיוון 29/11/2018
איך אני מסבירה לבן זוג שאני רוצה לערוך הסכם ממון?
אנחנו כבר 9 חודשים יחד, לי יש דירה וגם כסף בחשבון מירושה, הוא מגיע עם הרבה פחות ממני..
אנחנו בזוגיות שנייה, לי יש ילד אחד, לו יש 2 ילדים.

תודה

 הוסף תגובה   סגור 
תאמרי את זה ממקום של ביטחון
מישהי 29/11/2018
יש לך ילד. זה די הגיוני שתרצי לדאוג לו ולעצמך. הסטטיסטיקות לגבי פרק ב', הן די אכזריות. אני חושבת שגם הוא, עם שני ילדים, לא היה רוצה למצוא עצמו במצב בעייתי. סה"כ, הסכם כזה אמור לשרת גם אותו.

כל עוד את לא מתנצלת ולא משדרת שזה נתון למו"מ, אני חושבת שיהיה בסדר. זו הנורמה היום וזה בסדר גמור ומבורך. בהצלחה.

 הוסף תגובה   סגור 
אם אין נישואין ואתם לא נחשבים
מימי 29/11/2018
לידועים בציבור, אז אין צורך בהסכם ממון.
בקיצור, אם תהיה הצעה קונקרטית למסד את הקשר, פשוט תגידי לו שאת מעוניינת לחתום על הסכם ממון.
אין מה להתבייש.
בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
בלי אודם
ציפורי 28/11/2018
בן הזוג שלי ממש לא אוהב שאני שמה אודם, אפילו לא אודם חלש. הוא כל הזמן מבקש שלא אשים ואני מרגישה ממש חיוורת ללא האודם. אז מילא כשאני פוגשת רק אותו בלבד, אז זה לא משנה, אבל אם אנחנו הולכים לאירוע, יוצאים, חברים.. אני ממש חייבת קצת אודם..
הןא מזה מתבאס כשאני שמה, ושכאני לא שמה אז אני מתבאסת..
עיצות?

 הוסף תגובה   סגור 
מה הבעיה שלו עם האודם?
מישהי 29/11/2018
למשל בעלי לא אוהב שאני שמה גלוס שיש לו נטייה להיות דביקי. אבל אין לו בעיה עם אודם רגיל. אם זו הבעיה, שנדבק לו לשפתיים, אפשר לקנות אודם שנשאר שעות רבות, לא נוזל ולא עושה כתמים.

אם הבעיה זה איך שאת נראית עם זה, יכול להיות שהוא חושב שמתאימים לך גוונים אחרים וזו הבעיה. אם בכללי הוא לא אוהב שנשים הולכות עם אודם, הוא יצטרך להתגבר. כי לא מגיע לך להיות מבועסת בגלל שטות כזו.

 הוסף תגובה   סגור 
תמצאו פשרה
מימי 29/11/2018
באירועים שבהם את רוצה להיראות יפה - תמרחי אודם.
נראה לי קונספטואלית מוזר.
מה קרה? זה דוחה אותו להתנשק איתך? סבא שלו לימד אותו שרק זונות הולכות עם אודם? מה הבעיה/ מה שורש ההתנגדות.

בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
עצות של גברים
טלילי 26/11/2018
אנחנו יוצאים חודשיים. אני יודעת שגברים אןהבים לייעץ ולעזור ולפתור דברים, ושהם לוקחים קשה כשלא מקשיבים להם.. או שזה רק אצלי ככה...
למשל 2 מתור הראשי גז שלי לא פועלים. החבר שלי נתן לי כל מיני עצות איך לפתוח את הראשים של הגז עם מסיר שומנים ואמר לי שאם זה לא ילך הוא יכול לפתוח את הסתימה. לא רציתי שהוא יגע לי בגז, אפילו לא ניסיתי לעשות מה שאמר לי עם מסיר השומנים... אז הזמנתי טכנאי. אחר כך החבר שלי נעלב שלא שמעתי בקולו.
דבר נוסף- יש לי בעית נחירות. בעבר (לפני מספר שנים) הלכתי לדיקור ופתרו לי את הבעיה. המטפל הסביר לי שזו בעיה של ליחה מוגברת ושעלי להפסיק עם שתיית חלב + הדיקור והכל הסתדר. היום, כיוון שהנושא חזר אני קבעתי שוב אצל אותו המטפל. החבר שלי אמר לי שאני צריכה ללכת לרופא ונעלב שאני לא מקשיבה לו. אמר לי- בכלל לא נראה לי שאכפת לך ממה שאני מייעץ לך...
אז האם זו התנהגות גברית טיפוסית? או האם זה נסיון שליטה לא בריא?
זה פשוט קורה לי כמעט בכל מערכת יחסים שאני מוצאת את עצמי מול עצות גבריות, ושאם אני פועלת אחרת אז הגבר נפגע. זה רק אצלי ככה?


 הוסף תגובה   סגור 
מרגיש דחייה
מימי 28/11/2018
כמו גברים גם נשים עלולים להיעלב שלא מקשיבים להם.
תנסי להיות יותר דיפלומטית כי זה נראה שאת לא באמת ״שמה עליו״.

בכל מקרה לגביי הנחירות - שיבדקו אם יש לך פוליפים באף. דיקור לא עוזר כי יש משהו מכאני שסותם לך את דרכי הנשימה.

בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
נשמע שהוא מרגיש שאת לא סומכת עליו
לוטם 27/11/2018
זה גם עיניין גברי וגם עיניין אנושי לגמרי. אף אחד לא רוצה להרגיש חסר ערך, חסר תועלת או משמעות וברגע שיש לך בעיה והוא מייעץ לך ובאופן שיטתי את לא מקשיבה זה מעליב. זה מראה לו שאת לא סומכת עליו. תחשבי באיזה תחומים את יכולה לנסות לפחות פעם אחת ללכת בעצתו ולראות מה יקרה. אולי הוא באמת יודע על מה הוא מדבר..? לי יש את זה בזוגיות מהצד השני. הגבר שלי כ״כ בטוח בצידקתו ובדרכו שהרבה פעמים הוא לא מקשיב לי בנושאים שאני מבינה בהם. אני מאוד נעלבת מזה. הבן זוג/ בת זוג אמורים להיות מספר אחד. לאט לאט הוא לומד לסמוך כי היה רגיל שנים להיות לבד, אבל זה דורש המון סבלנות והתמדה מצידי ונכונות מצידו.

 הוסף תגובה   סגור 
סתם מקריות שנפלת על יותר מאחד כזה
מישהי 26/11/2018
ותפסיקי לשתף בכל מה שקורה לך ותראי איך מגיב. אם ממשיך לחטט, לתת עצות שלא ביקשת ולהתערב בחייך, זו כנראה שתלטנות. אם לא, סתם אגו טריפ.

 הוסף תגובה   סגור 
הולכת לבגוד בו
לב 26/11/2018
יודעת שחלק ישפטו אותי ויבקרו זה קל, אנחנו כבר כמעט לא שוכבים ישנים רוב הזמן גב אל גב .
אני איתו בפרק ב ויש לי איתו ילדים 2 , עןד 2 מהישורים הקודיום ואנחנו לא נשואים.
אנחנו לא יוצאים, אני לא יודעת איך אני נראית בעיניו, אף פעם לא מחמיא.
פגשתי מישהו שמרגש אותי, הוא נשוי ולא יכולה לעצור את המשיכה, יודעת שאם הוא יגלה, הוא יעזוב אותי, הבן זוג שלי.
הוא יוצא בבוקר לעבודה וחוזר בלילה, עצבני בבוקר ובכללי לא אוהב הרבה דיבורים. בעוקרון גם חשדן, אפילו לעבוד הפסקתי כי כשיצאתי לעבוד היה חושד בי שאני בוגדת בו,
היום אני רוצה אם זה מה שעליו לקבל בחוי מרמור ותסכול, לפחות להרגיש נחשקת, מוחמאת, שווה זה שגר לידו מסודר כלכלית אני אם שלי מגלה איפה אני ילך עם ארבעה ילדים,
זה ברור שלשנינו יש חוסרים ככה נפגשנו פעם אחת והלכתי אליו , התנשקנו כאילו הזכיר לי שאני לא שכחתי איך להתנשק, עם תשוקה
שניהו מפחדום שזה יתגלה, ואני יכולה לעצור בזמן ולא ללכת אליו אל מי שמרגש ומחמיא ולא שלי,יודעת
לא יודעת אם אצליח ,

 הוסף תגובה   סגור 
אם לא טוב לך אז תלכי
מימי 28/11/2018
בלי קשר לבחור החדש.
הבחור החדש נשוי ולא יעזוב את אשתו. ובטח שלא בשבילך.
אם את רוצה סטוץ בשביל להרגיש נחשקת כדי שתביני מה את מסכנת במעשה הזה - פרידה, בלאגן עם ילדים וכו׳.

בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
בטח לא בשבילי?
לב 28/11/2018
מימי, הבנתי את דעתך ואת צודקת בדבר אחד , שאני יכולה להרוס ולעשות בלאגן וחבל, והילדים כן זה היה השיקול העיקרי , אבל להגיד שבטח לא בשבילי? אם הייתי רוצה הייתי יכולה לגרום לו לעזוב את המשפחה שלו , בשבילי, את לא מכירה אותי ואין חוקים בשביל מי כן ובשביל מי לא, אני נראית טוב וזו לא השאיפה שלי , לפרק משפחות

 הוסף תגובה   סגור 
את משחקת בקקי - ואת עושה את
מימי 29/11/2018
זה מתוך אגו פגוע. וחבל.
ככה זה משתמע מהתשובה שלך.
וכן - אישה גרושה עם ילדים זו לא מציאה גדולה.
גם גבר גרוש עם ילדים הוא לא מציאה גדולה.
ובכל מקרה, ידוע שגברים נשואים לא נוטים לפרק חבילות רק בגלל סטוץ אחד או שניים.

בהצלחה


 הוסף תגובה   סגור 
לא מסכימה איתך
לב 30/11/2018
תקשיבי יקרה אני לא יודעת הת כמה את ומאיפה. באת אבל זה שאני ריתו היום הבן זוג שלי, פגש אותי כשהוא רווק ואני גרושה+2. אם לפע הפרמטרים שלך אני מציאה! בלי קשר ואני כמובן לא אכפת לי מאגו אני במצב לא פשוט , והליים שלי לא קלים בכלל עם הבוגרים שלי 18 ו 16
מעצבן אותי כשהתגרשתי לשמוע הרבה דעות רדודות כמו שלך ! והגיע הזמן לעשות לזה סוף! אשה גרושה עם ילדים וגבר גרוש עם ילדים זו בטח לא הגדרה של הבן אדם עצמו ! הוא והיא יכולים לרגש לתת אהבה ויודעים איך ומה טוב להם או לא אוב להם ואני מעריכה אנשים שהחליטו לעזוב וממשיכים את החיים בחכמה ! יש להם ניסיון והם אנשים רגילים, שמגיע להם לאהוב פעם שניה ושלישית אין להם קרניים! אז חמודה לכם עניתי לך כי עם כל הקודי שלי שאר התגובות פה הרימו אותי ואני לא מאחלת לך לא להתגרש ולא לגדל לבד ילדים אבל מקווה בשבילך ובשביל כל אלה
שחושבים ש״״גרושים עם ילדים הם לא מציאה״ שהם טועים ! לאהבה אין תבניות או הגדרה עם גרוש, עם /בלי ילדים, /עם בני אותו מין,/עם מוגבלויות וכו וכו
בהצלחה גם לך

 הוסף תגובה   סגור 
את תיק. ולא משנה איך תסתכלי
מימי 3/12/2018
על זה.
ובישראל בכלל את וגרושים פלוס ילדים (נשים וגברים) נחשבים לסוג ב׳.
את יכולה לסובב את זה איך שאת רוצה - אבל זה המצב.
זה כמובן לא אומר שום דבר עלייך מבחינה אובייקטיבית.

בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
לא משנה איך את תסתכלי
לב 5/12/2018
על זה , אנשים עם דעה כמו שלך ( לא רוצה לפגוע בך!) רדודים, מצומצמים ומסגרת כזו קטנה , מסגרת סתטמה, יותר מזה אני לא אוסיף

 הוסף תגובה   סגור 
לא סתטמה
לב 6/12/2018
* סתומה!

 הוסף תגובה   סגור 
נכון. אני סתומה. את בוגדת בן זוגך
מימי 7/12/2018
אבי שניים מילדייך עם גבר נשוי ואני סתומה.
הכל טוב.
מאחלת לך בהצלחה רבה בכל מעשייך.

 הוסף תגובה   סגור 
בגילאי 40 פלוס
סוזן סוזן 4/12/2018
דווקא להיות רווק זה קצת מוזר...
לגרושים פלוס יש יתרונות שהם עשו יצרו חוו הקימו משפחה. יש להם מה לתת ולהעניק הלאה ואינם לחוצי ממסד. דווקא אני יודעת שלרווקים/רווקות מתגלה קושי גדול בלהוכיח את הנורמליות שלהם מול כל סימני השאלה והרמת הגבות
רווקים רווקות דואגים שישארו עריריים.. זה לא פשוט
גרושים גרושות חווים פרק שני ממקום בוגר יותר

 הוסף תגובה   סגור 
זה המצב בפרובינציה
מימי 5/12/2018
בתל-אביב בני 40 יכולים להיות רווקים ולהיחשב כנורמליים.
אדם יכול להיות רווק ללא ילדים ועדיין אחרי מספר מערכות יחסים בריאות וארוכות, או אפילו להיות אל-הורי. הוסף תגובה   סגור 
שאלה
סוזן סוזן 6/12/2018
לפי מה שאת אומרת: במרכז- בני 40 רווקים נחשבים לנורמליים
והורים (ללא בני זוג) בני 40 נחשבים לסוג ב'?
ההורות הופכת אדם לסוג ב'? מוזר לי החשיבה הזו

 הוסף תגובה   סגור 
תשובה
מימי 8/12/2018
יש הרבה מאוד רווקים וזוגות ללא ילדים בגילאים האלה בת״א. זה לא חריג ולא נחשב ללא נורמלי.

 הוסף תגובה   סגור 
מימי בבקשה תקראי
אורטל 4/12/2018
אסור להתנשא על אף אדם
שלא נדע, אבל אני מכירה אישית אישה שהיתה קבוע מתנשאת על חד הוריות ושלא נדע מצאה עצמה אלמנה צעירה פלוס 2. אז הבינה שהעולם אינו חברת ביטוח


 הוסף תגובה   סגור 
זו לא התנשאות. זו המציאות
מימי 5/12/2018
אין טעם להתכחש לה גם אם אובייקטיבית זה לא המצב.
זה דברים כמו גיל או אופי שלא ניתן לשנות.
אני לא מבינה מה הרגישות הגדולה.

 הוסף תגובה   סגור 
בטח לא בשבילי?
לב 28/11/2018
מימי, הבנתי את דעתך ואת צודקת בדבר אחד , שאני יכולה להרוס ולעשות בלאגן וחבל, והילדים כן זה היה השיקול העיקרי , אבל להגיד שבטח לא בשבילי? אם הייתי רוצה הייתי יכולה לגרום לו לעזוב את המשפחה שלו , בשבילי, את לא מכירה אותי ואין חוקים בשביל מי כן ובשביל מי לא, אני נראית טוב וזו לא השאיפה שלי , לפרק משפחות

 הוסף תגובה   סגור 
תראי
סוזן סוזן 27/11/2018
בלי קשר למה שתבחרי לעשות, כי הרי בסופו של דבר אם כן או לא תבגדי- את נמצאת במקום לא טוב בחיים כרגע.
את חייבת תוכנית פעולה- לחזור לשוק העבודה. בני כמה ילדייך? האם 2 הגדולים יותר עצמאיים? האם את מקבלת מזונות עבור שניהם? אני מניחה שאין לך דירה שלך... האם משפחה יכולה לעזור לך? קחי גם בחשבון שאם את והנוכחי נפרדים הוא ישלם לך מזונות על 2 הקטנים.
צעד ראשון את צריכה לעבוד, ואז לראות מהם הכוחות הכלכליים שלך ומה העזרה שאת יכולה לקבל, וכשתהיי יותר חזקה אולי תצליחי לעזוב.
הבגידה עכשיו פחות רלוונטית, אלא רק גורמת לך לפתוח את העיניים למציאות חייך.


 הוסף תגובה   סגור 
סוזן, מימי, וכל מי שרשמה לי
לב 28/11/2018
סוזן תודה על התגובה שלך, ציפיתי לקבל תגובות יותר קיצוניות ומצאתי את עצמי מייבבת בבכי, כאילו נתת לי חיבוק , גם לכן בנות ,
אמרתי מראש שזה יהיה קל לשפוט אותי אבל, כן, בחרתי להיסחף בריגוש , ובגדתי בו ונכון זה שולי כי החלטתי ובעחם כמו שאמרת סוזן, פקחתי את עיניי למציאות חיי .
החלטתי שלא אפגוש אותו יותר. מאז שהפסקתי לעבוד הקשר התחיל להתדרדר, ובכלל העצבים מתוחים והרומנטיקה בכלל מי חושב על זה , שגרה ושעמום
אני יודעת כשאתחיל לעבוד מצב ישתפר, איתו אני לא יודעת
מרגישה שהללטתי לוותר על עצמי על הריגוש והסיפוק מזוגיות למען הילדים והמשפחה
אני לא צעפיתי שהבחור החדש יעזוב את אשתו והילדים ןכשהפגשנו דיברנו על זה שלשנינו יש חוסרים בזוגיות אשתו עןבדת בבית חולים 15 ש וגם שלי עובד 12 שעות
החלטנו לעצור לפני שנהרוס את המשפחות שלנו. לי זה חסר וקשה ומרגישה שיזרתי מהצד עגשיולהתבונן בחיי ובא לי לבכןת. לא קל
תודה

 הוסף תגובה   סגור 
צר לי עלייך
מישהי 27/11/2018
נשים עוזבות בני זוג גם עם יותר ילדים ממה שיש לך. זה לא בלתי אפשרי, גם אם קשה.

בלי קשר למה שאת רוצה להרגיש כאישה, הייתי מציעה לך טיפול. כדי שתוכלי להרגיש אדם. נשמע לי שאת די קרועה מבפנים וקשה לך בחייך, אולי עם בחירות שעשית ועם הזוגיות שלך. רומן, לא יתקן את זה. אבל את יכולה לפנות דרך קופ"ח לטיפול מוזל, שיעזור לך קצת עם העומס של החיים ועם כל מיני החלטות שאת צריכה לקבל, כי זה לא משהו שפורום ותגובות של זרים, יכולים לעזור בו.


בהצלחה.

 הוסף תגובה   סגור 
אני דווקא לא אבקר אותך על זה
לוטם 27/11/2018
את מתארת מצב קשה ולא פשוט. זוגיות חסרת אהבה, תשוקה ואכפתיות. אף אחת לא רוצה להיות במצב הזה, אבל השאלה היא למה את נשארת? למה את לא עוזבת אותו? הבגידה לא תיתן לך פתרון, אלא אם זאת קריאה לעזרה או פחד כלכלי. האם את רוצה שהוא יגלה כדי ש״יתעורר״ או שזה פשוט הדרך הקלה והמהירה כרגע? אם זאת קריאה לעזרה, תנסי דרכים אחרות כמו לבקש ללכת לייעוץ או לנסות לעמוד על שלך או לחיות את חייך במטרה שיקנא וירצה להצטרף או פשוט לומר שאת לקראת הסוף אם לא יעשה שינוי. אני לא שופטת אנשים שבוגדים אם הסיטואציה הביאה אותם לזה, אבל נראה לי שכדאי לנסות דברים אחרים לפני כן או פשוט לעזוב ואז לחוות עולם שלם עם גברים בלי פחד.. אם זה פחד כלכלי, תהיי בטוחה שאחרי הבגידה, במידה ויגלה, הפרידה תהיה חריפה יותר.

 הוסף תגובה   סגור 
שיפוץ הבית
סוני 25/11/2018
עומדים לפני מגורים משותפים, פרק ב'. יש לי דירה קטנה שקניתי בעמל רב. דירה ישנה קצת אבל במיקום מעולה. בן זוגי עובר אלי בקרוב. הוא כרגע גר בדירה שכורה ומתוקתקת. תמיד היה גר בדירות מתוקתקות. בשבילו לגור בדירה ישנה זה בלתי נתפס. הוא כל הזמן מדבר על ריהוט מחדש ושיפוץ , כאשר לאח שלו חברת שיפוצים והם מןכנים לתת את העבודה במחיר עלות. אבל הוא רוצה לעשות מטבח חדש אמבטיה חדשה ממש הכל. וגם מחיר עלות זה מחיר. אני גם ככה חנוקה עם הוצאות וילדים. שאלתי אותו- מי אמור לשלם את ההוצאות? והוא אמר- בעלת הדירה....
עכשיי הבחור המפונק רוצה שאשפץ לו את הדירה שלי לפני כניסתו במחיר עלות... שוואלה מחיר עלות זה אחלה אבל למי יש כסף לזה בכלל? אני בעצבים

 הוסף תגובה   סגור 
את בעצבים בצדק
מישהי 26/11/2018
מה גם שגם אם משפצים לך ב"מחיר עלות" בחברה שלו/של אחיו, הוא עלול בשלב מסוים לטעון לחלק בדירה, מכיוון שכביכול דאג להשקיע בה משהו. אתם בפרק ב'. מה ששלו שלו ומה ששלך - שלך. ככה עדיף שזה יישאר, כל עוד אינכם נשואים ו/או יש ילדים משותפים.

תהיי מנומסת, אבל תקיפה: "תודה, אבל לא מעוניינת. גם לא במחיר עלות. אני לא צריכה להגיד לך מה המצב הכלכלי אחרי פרק א'". ואם הוא ממשיך לנסר, תודיעי לו
שהוא ממש לא חייב לעבור לגור אתך.

 הוסף תגובה   סגור 
התבלבל
מימי 26/11/2018
את יכולה להגיד לפינוקי שאם לא מתאים לו, שישכור בשבילכם דירה ותעברו כולם אליה.
ותשכירי את הדירה שלך.
האם סוכם איך מתחלקים בחשבונות ובשכר דירה?
האם את משלמת משכנתא?
בקיצור, תגידי לו שאין לך כסף.
אני גם לא מתה על זה שהוא ישלם על השיפוצים. אכ״ח״כ הוא עוד עלול לטעון שחלק ממנה שייך לו.
בעיני הפתרון הטוב ביותר הוא שתשכרו דירה חדשה ושתעברי אליה.
בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
עודף משקל
לירון 24/11/2018
יוצאים חודש, שנינו בני 30. יש לי עודף משקל של 6 ק"ג בסך הכל. אתמול בא לי ביציאה שאולי יש לי עודף במשקל?
כאילו מה, זה בא לו בהפתעה? הוא לא ראה אותי במשך החודש הזה?
מה כדאי לעשות עם יציאות כאלו?

 הוסף תגובה   סגור 
זה כנראה מפריע לו
מימי 25/11/2018
אחרת לא היה מעלה את זה.
השאלה היא אם זה מפריע לך.
אם לא, אז תסבירי לו שזה מה יש.

בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
תתעלמי ותפקחי עיניים
מישהי 25/11/2018
לראות אם הוא שומר על עקביות בפגישות שלכם, בטלפונים ובכללי בכלל. כדי לוודא שהוא לא מתחיל להתלבט/להתפייד.

ואם קורה ומגיעה היציאה הבאה בסגנון דומה, תגידי לו בשיא הביטחון, בנועם אבל בתקיפות: "אני אוהבת איך שאני נראית, תיארתי לי שגם אתה. היציאות האלה לא במקום ולא מתאימות לי". וקצת תתרחקי ממנו.

זכותו שיהיה לו טעם, אבל אם לא התאים לו בגלל זה, לא היה חייב לסגור אתך חודש. ואת לא אמורה ולא צריכה להיבהל וליישר קו עם כל העדפה שלו אחרי זמן כה קצר יחד. בטח שלא בגלל כמה קילו בודדים.

אם את רוצה להוריד משקל ע"י התעמלות/תזונה/שניהם, תעשי את זה עבור עצמך. לא בגלל אף אחד אחר.

בהצלחה.

 הוסף תגובה   סגור 
עמוד 1 מתוך 578 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  הבא  >> >>>

 "סמינר תשוקה"

שעות הסמינר:

יום חמישי - 17:00 - 22:30

יום שישי -   12:30 - 18:00

יום שבת -   17:00-  23:00

* שעות הקורס עשויות להשתנות
בהתאם להספק הסילבוס.

18-19-20
מאי2017
סמינר תשוקה

 

*כל הקורסים מתקיימים
במינימום 15 משתתפים
  **תאריכים, שעות ומיקום עשויים
להשתנות בהתאם לצורך.

 

 

סמינר מאי 2012

סמינר פברואר 2010

 

סמינר פברואר 2010

שרון רובינשטיין -
המרכז לאימון והכוונה זוגית


סמינר ינואר 2007


סמינר פברואר 2010
גם לך מגיעה אהבה אמיתית,
גם לך מגיעה היכולת לדעת לבחור
את הגבר הנכון ולחסוך מעצמך כאבי
לב וביזבוז של זמן!
אפשר ללמוד לבחור אותו נכון יותר!
אפשר ללמוד לתקשר נכון יותר!
אפשר ללמוד להצליח בזוגיות שלך.

תמונות מסמינרים קודמים


סמינר מאי 2008

סמינר נובמבר 2009
סמינר יוני 2006
סמינר יוני 2010


סמינר מרץ 2006


סמינרים מעורבים
  שרוני בפסטיבל מספרי סיפורים
19-10-11 בתיאטרון גבעתיים


 למצוא את האחד שלך!

 תאריכי הסמינר הקרוב:

4-5-6 לאוגוסט 2016

מחיר מוזל להרשמה מוקדמת!

 שעות סמינר תשוקה

יום חמישי - 17:00 - 22:00

יום שישי -   13:00 - 18:00

יום שבת -   17:00-  22:30

* שעות הסמינר
עשויות להשתנות
בהתאם לסילבוס.

 

 סמינרים ואימון אישי

   סמינר תשוקה
 
סמינר תשוקה
סמינר אבן היסוד לכל אישה מדהימה הרוצה
לפרטים מלאים 
   ייעוץ אישי
 
ייעוץ אישי
ייעוץ אישי להצלחה עם גברים, בכל שלב של הקשר. ייעוץ אישי עם שרוני או צוות היועצים המקצועי.
לפרטים מלאים 

   כל הזכויות שמורות לחברת אומרטה גלובל בע"מ ©
News Letter