רוצה לקבל טיפים חינם?
מאמרים חדשים
כל שבוע למייל שלך 
 

כל השאלות, כל מה שרצית לדעת, קטעי וידאו - ערוץ /, ערוץ 2, ערוץ 10. כתבות בעיתונים: "ידיעות אחרונות", "מעריב", "את", "לאשה", "בלייזר",..כולל תמונות.אולי תרצי לקרוא עוד -

מה ניתן לקבל מאימון אישי (קואוצ’ינג)?

הרצאות בנושא דייטים

הרצאות בנושא משיכה ותשוקה
בזוגיות קיימת


הרצאה בנושא נשיות -
איך להיות הפרינסס שגברים כל
כך רוצים? 


ייעוץ אישי לזוגיות ודייטיםזוגיות - גברים לא מנתחים

זוגיות - יש לך אקס שאת עדיין רוצה?

זוגיות - לנהל מריבות עם חוכמה נשית

אחרי הדייט - למה הוא לא מתקשר?

קואוצ’ינג לנשים המכורות לאהבה ממבט ראשון...

לצאת עם בחור שצעיר ממני?

למה אנחנו נפגעות אחרי סטוץ? 

האם את חשדנית? מה עושה חשדנות יתר לקשרים שלך...

זוגיות או לעשות ילד עם ידיד?!

זוגיות לא מספקת

למצוא את האחד שלך!

בוגרות -  נושאים
קישורים ולינקים

תאריכי סמינרים והשתלמויות

 איך לאתגר אותו? 

ביטחון והערכה עצמית

למה הוא בורח אחרי הסקס?

למצוא את האחד...

איך למשוך אותו? 

להחזיר את האקס

למה הוא נעלם?

הרווק המקצועי

מה גברים רוצים?

מה גברים צריכים?

איך להתחיל איתו?

 

פורום פרינסס
ברוכה הבאה לפורום פריננס! זה המקום לשאול שאלות, להתייעץ ולדון בנושאים הקשורים למשיכה ותשוקה, בינו לבינה. ההודעות לא מפורסמות באופן אוט'. ההשתתפות מותרת לבנות 18 ומעלה בלבד.

מנהל פורום
חיפוש    
הודעות 15 - 1 מתוך 6299 הודעות ראשיות בפורום
 כותרת  שם  תאריך  
האם לספר?
שאלה 24/10/2014
היי, יצאתי לדייט אחד עם מישהו שמאוד מוצא חן בעיניי יום לאחר הדייט פיטרו אותי ממקום העבודה.. השאלה שלי האם לשתף אותו בזה(הבחור התקשר למחרת לקבוע דייט שני)? אני מתביישת במצב שלי כרגע אבל לא אוהבת לשקר וגם אני לא מספיקה מכירה אותו.. מה אתם חושבים?

 הוסף תגובה   סגור 
דחה לי דייט!
דניאל 23/10/2014
הייתי אמור להפגש עם בחור לפגישה ראשונה מהטינטרנט
ואז הוא כתב לי 4 שעות לפני "מאמי אני חולה נדחה את היום ואעדכן בהמשך"

עניתי לו בחזרה "טוב".

במידה והוא יוצר קשר להפגש איתו .
או שזה לא לענין כי הוא במינמום אם הוא באמת חולה
היה צריך להתקשר או לקבוע מועד חלופי.

או לא לדחות בכלל.

 הוסף תגובה   סגור 
צאי איתו
מישהי 24/10/2014
אבל תסכימי לתאם עם עמו רק בטלפון. בלי מסרונים. וקחי הכל בערבון מוגבל. והכל לפי הספר. שעה נורמלית, בית קפה וסיום לא יאוחר משעתיים אחר כך. בהצלחה :-)

 הוסף תגובה   סגור 
האקס המבולבל
חבצלת יפה 23/10/2014
היי לכולן ולאלון
היתי בקשר 4.5 עם בחור שמהתחלה התלהב ממני ואמר לו כן הצהיר הצהרות עד כמה שהוא רואה את העתיד שלנו ביחד במשך כל הזמן, אפילו יומיים לפני שנפרד ממני הוא דיבר על העתיד איתי וחתונה, שאולי גם ניסע לטייל בחו"ל בקרוב

ואז הגיעה המכה, רמזתי לו במשך השבועיים האחרונים שיהיה טיפה רומנטי, שיגיד לי שהוא אוהב אותי, שיציג אתי לחבריו ולמשפחתו ודברים כאלה שחסרים לי, והוא אמר שהוא לא בנאדם רומנטי.

ביום חמישי העלתי את הנושא הזה שוב ואז הוא סיפר לי שהוא מבולבל ושהוא לא בטוח בי, ושהוא כן היה רוצה לתת לנו הזדמנות כי יש בינינו חיבור טוב ואנחנו מאוד מסתדרים, בחיים לא רבנו. אז הוא הציע לתת לקשר כמה ימים שניתן לזה הזדמנות והוא הציע שנלך לטיול, הלכנו לטיול ביום שישי ושבת בטבע, היה נפלא ומדהים, נהנינו. היה גם סקס.

הוא גם הציע לעשות לבוא איתי לחוג שלו ביום שלישי, ואז ביום שני הוא נעלם, לא שלח הודעה בבוקר כמו כל יום במשך 4.5 חודשים , לא יצר קשר עד 6 בערב , אז התקשרתי אליו הוא אמר שזה לא זה ושהקשר נגמר.
נפגשנו באותו היום והוא אמר לי ש"אני לא בשבילך ואת לא בשבילי, את רוצה להיות עם בנאדם שלא אוהב אותך"... ובכיתי והיה דרמה

בקיצור, לא הלאה בפרטים כי זה יהיה ארוך, יום למחרת גם נפגשנו הוא בא לשכונה שלי, אבל הפעם היה אוירה מצחיקה והחלטנו שזהו נפרדנו והשלמתי גם עם זה. הוא אמר שהוא לוקח זמן להיות עם עצמו לבד, שהוא ידבר איתי וניפגש אולי עוד שבועיים..והוא אמר: "רק אם אני יתחנן תסכימי לדבר איתי, בבקשה לא לפני"...כמובן שאני יודעת שזה משחק- הוא לא יתחנן כי הוא לא צריך להתחנן לדבר איתי, אני זאת שרוצה אותו. הוא גם נתן לי מחמאות לאורך כל פגישת הפרידה וכמה שהוא נמשך אליי ושעכשיו לא יהיה לו אותי יותר..ושהוא מרגיש גם טיפש..אבל בסוף תמיד דאג לציין שזהו זה נגמר בינינו...

לפני שהוא בא לפגישה האחרונה אמרתי לו במקרה שבא לי שוקלד , אז הוא הביא לי מלא שוקולדים בלי שאבקש..לפני שנפרדנו באותו הערב הוא אמר לי שהוא יקנה לי מחשב כמו שרציתי פעם מחשב..אבל עדיין לא קניתי...
אתמול הוא התקשר לשאול איזה סוג של מחשב אני מעדיפה X או Y...
אני לא מבינה מה האינטרס שלו איתי..למה הוא מתחיל לפצות אותי בקניית מתנות.. כשהיינו בקשר הוא לא קנה לי והרי אין מתנות בחינם.....

קצת קשה לי להאמין לו- ובצדק, איך אני אמורה להתנהג איתו?


 הוסף תגובה   סגור 
מכירה את השיר
מישהי 23/10/2014
"אמרת שדי, אז יאללה ביי!"??? זו הדרך להתנהג. לא מעוניין? אל תהיי איתו בשום קשר ואל תקחי ממנו שום דבר. פשוט תמשיכי הלאה בחייך. 4.5 זה לא הולך ברגל ותהיי בטוחה שהיה לו די זמן לחשוב, לעבד ולהחליט מה הוא רוצה בחיים ושההחלטה שלו לעבור הלאה, אמיתי מאוד (וד"א, לגבר מעוניין אין בעיה להיות רומנטי).

אני בטוחה שאת אחלה, אבל מבחינתו זה לא זה. מנגד, אין לו משהו אחר בסביבה. הוא רגיל אלייך ונמשך. יודע שאת מעוניינת וכואב לך שעזב. להישאר בסביבה ולזרוק לך מילים כמו כוס מים, עושה לו טוב. זה מפמפם אגו, ממלא חללים ואולי ייצא לו מזה מדי פעם גם סוכר, מה יש. משם המסרים הכפולים. אסור לך ליפול בזה. תודיעי לו שלא יפנה אלייך עוד. ותמשיכי הלאה. יכאב קצת, אבל יעבור בקרוב. בהצלחה.

 הוסף תגובה   סגור 
המשך
חבצלת יפה 24/10/2014
הינו ביחד ב4.5 חודשים , כאשר בשבועיים האחרונים אני רמזתי לו להתחיל במשהו רציני ולהכריז עלינו למשפחה חברים..אני בת 25 והוא 33 ושנינו רצינו מהתחלה קשר מאד רציני. בינתיים מחקתי אותו מהפייסבוק ואני לא יוצרת קשר בטלפון. הזמן יגיד מה יהיה. אם הוא יחזור לדבר איתי הוא יודע שהפעם זה יהיה מאד רציני ושצריך להזיז עניינים. כואב לי במיוחד שנפרדנו כי יומיים לפני הפרידה הינו בטיול שהוא יזם והוא דיבר איתי על העתיד ושהוא רוצה אותי. וכל יום היינו נפגשים אינטנסיבי ממש. אבל הבחור מבולבל ולא יודע מה הוא רוצה מהחיים. אמר שרוצה ספייס ושנדבר ניפגש עוד שבועיים. אין לי תקוה גדולה אני אמשיך הלאה.

 הוסף תגובה   סגור 
את בעצמך אמרת
מימי 23/10/2014
שהוא יודע שאת שם בשבילו ולכן יכול להרשות לעצמו להתנהג כך.
הדרך היחידה לברר אם הוא רציני הוא להסביר לו מה את רוצה ולנתק איתו כל מגע.
אם יחזור ויציע לך את מה שאת רוצה, זה יראה על כוונותיו הרציניות.
בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
לא מאוהב
גלי 23/10/2014
בחור אומר אוהב אך לא מאוהב:(((. הוא כזה לא מאבד את עצמו באהבה. זה חסר לי.
מה לעשות???

 הוסף תגובה   סגור 
ללכת
מימי 23/10/2014
האם את רוצה להיות עם בחור שהוא לא במאת האחוזים בעניין שלך?
כמה זמן את חושבת שזה יחזיק מעמד.

בקיצור - חבל על הזמן שלך. לא כל קשר נועד להתממש.

בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
חסר פרטים
מישהי 23/10/2014
בני כמה, כמה זמן יחד, איך הוא בקשר באופן כללי, במישורים אחרים, אם הוא מעניק לך וכו'.

 הוסף תגובה   סגור 
עזרה מאלון והבנות
מהממת 22/10/2014
היי לכולם...אני בת 30 הכרתי בחור בן 34 גרוש עם ילד בהתחלה אמרתי לו שקצת מפריע לי הקטע של הילד אבל נתתי לזה צאנס היה חיבור טוב והשיחות זרמו פגישה ראשונה הוא בא אליי והיתה פגישה מעולה הוא התלהב ממני וגם אני ממנו אחרי כמה ימים קבענו להיפגש שוב והוא רצה שאני יבוא אליו לחיפה אני גרה בחדרה קצת התבאסתי מזה שהוא נתן לי לבוא וגם אמר לי שהוא רוצה להכיר אותי לחברים שלו שאני באה אני לא הסכמתי אמרתי לו שאני רוצה קודם להכיר אותו ובסוף ישבנו באיזה מקום אבל כל הפגישה ההיתי מרוחקת כי כבר ההיתי מבואסת ונראה לי שהוא שם לב הוא ניסה להתקרב...רציתי לדעת מה זה אומר שהוא רצה להכיר אותי לחברים שלו בפגישה השנייה? וגם הקטע שאני באתי אליו...תודה מראש

 הוסף תגובה   סגור 
החברים לא אומר כלום
מישהי 23/10/2014
אותי הביא מישהו אחרי בקושי חודשיים לחתונה של אחיו ולכל האירועים הנלווים, ושבוע אחרי שהסתיים הכל, התחיל להתפייד לאט אבל בטוח.

יותר משמעותי בעיני, זו השטות הזו שאת תגיעי אליו בדייט שני. גבר מתאמץ ומחזר בהתחלה, אם הוא מעוניין מספיק. אבל גם את לא היית בסדר, כי הסכמת לדייט ראשון אצלך בבית במקום לדייט כמו שצריך ולפי הספר. ככה שידרת לו שהוא פטור מחיזור ואת בכיס שלו. וכפי שאת רואה, הוא מיהר לסמוך על זה.

טוב עשית שאמרת לו שאת רוצה דייט כמו שצריך. אל תסכימי להגיע אליו ואת הדייט הבא, אם יקבע אותו, תבטלי כדי לבחון כוונותיו. ובהתחלה דייטים רק בחוץ. בהצלחה :-)

 הוסף תגובה   סגור 
למישהי
מהממת 24/10/2014
בדייט הראשון נפגשנו בחוץ לא בבית שלי התכוונתי שהוא בא אליי לעיר שלי

 הוסף תגובה   סגור 
זה מעולה
מישהי 24/10/2014
אבל בהתחלה צריכה להיות עקביות. שלושה ארבעה דייטים ראשונים - זה הוא אלייך. והתירוץ שרוצה שתפגשי חבריו - זה לא יפה ומניפולטיבי מאוד. מחשב חשבונות. עזבי, מי שמעוניין לא עושה שטיקים כאלה.

 הוסף תגובה   סגור 
תגובה
אלון 23/10/2014
מה יהיה - רק ימים יגידו.
הייתי מאד ממליץ לך לקרוא את הספר של שרוני.
תעבירי אותו את כל המבחנים ותראי איך זה מתקדם.
אני מבין שהקטע שהוא רצה שתבואי ביאס אותך, אבל אם כבר החלטת לצאת איתו לדייט היית צריכה לשים את זה מאחורייך ולהיות איתו שם כל כולך.

לגבי החברים שלו - לדעתי זה סתם תירוץ שהוא השתמש בו כדי לחסוך מעצמו את הנסיעה אלייך.
כנראה שהמרחק וכל הנסיעות הלוך חזור מפריעים לו והוא מנסה "למזער נזקים" כמה שהוא יכולץ

 הוסף תגובה   סגור 
הריון-לאלון והבנות
אורטל 22/10/2014
היי,
אני ובן זוגי מתחתנים בעוד חודש וחצי כאשר עוד 4 חודשים בערך אני בת 34.
אנחנו מקיימים יחסי מין לא מוגנים כבר 4 חודשים ועדיין לא נכנסתי להריון.
חודש אחרי החתונה אנחנו מתכננים טיסה לחו"ל לתקופה של חודש וחצי.
החלטנו כרגע להקפיא את הנסיונות בגלל הטיסה (אנחנו לא רוצים לקחת סיכונים)

זה מאוד מטריד אותי
אני פוחדת שההפסקה הזו תהיה לא טובה לנסיונות שלנו, אני פוחדת שאני מבוגרת מדיי להריון ושזה לא יקלט
אני שומעת על בנות 30 שנכנסות להריון אחרי שנה של נסיונות אז מה לגבי הגיל שלי ?

מצד אחד אני רוצה לוותר על ירח הדבש בחו"ל ולהמשיך לנסות, מצד שני אני יודעת שלא יהיו לנו עוד הזדמנויות כאלה בעתיד ועדיף לנצל את זה עכשיו

אני בסטרס שאני לא אצליח להרות

מה לעשות ?

 הוסף תגובה   סגור 
את בהפסקה מגלולות 4 חודשים
מישהי 23/10/2014
ובטח בטיול תשתמשו באמצעי מניעה אחר, לא? ובנוסף, לקראת סוף הטיול שלכם, בשבועיים האחרונים, אפשר להתחיל שוב לנסות, לא? חודש הוא לא כזה מהותי והוא אפילו יעזור לך להשתחרר מהסטרס, כי זה בטח לא משהו שעוזר לכניסה להיריון וזה גם ישפיע רע על בעלך ועל הקשר שלכם.

נכון שיש כאלה שלוקח להן זמן, אבל את לא יכולה להתמקד בזה ולהיות שלילית. סה"כ, את די צעירה לי יש חברות בנות 37 שנקלטו די מהר. אני בגיל זהה. התחתנתי לפני שבועיים שלושה. יש מי שתאמר שאני חיה בסרט, אבל אני יודעת שלהילחץ מתי זה כבר יקרה, לא יעזור לי. אז אני פשוט נהנית מהתקופה הזו של נשואים טריים. גם התקופה לפני היא כיפית, תנסי ליהנות גם את. בהצלחה :-).

 הוסף תגובה   סגור 
תגובה
אלון 23/10/2014
איך אני יכול לענות לך על שאלה כזו?
דבר ראשון - תצאי מהסטרס ותנהלי את החיים שלך כרגיל.
סטרס זה אחד מהגורמים שמונעים כניסה להריון. תצאי לירח דבש, תיסעי לחו"ל תהני מהחיים ותמשיכי לקיים יחסי מין לא מוגנים. אין בזה שום סיכון. אם ההריון צריך להקלט אז הוא יקלט.

דבר שני - תקחי את בעלך ותלכו שניכם לבדיקת פוריות ואיכות הזרע. בהרבה פעמים הבעיה היא אצל הגברים ולא אצל הנשים. שם יטפלו בכם בצורה מקצועית, יסבירו לכם מה לעשות וכן בסופו של דבר תיכנסי להריון.

 הוסף תגובה   סגור 
זה לוקח זמן
מימי 23/10/2014
אם את מודאגת, לכי לרופא נשים ותבדקי אם יש בעיה.
בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
התייעצות
התעלמות 22/10/2014
היי חייבת עצה, בחור שהתחיל איתי באתר הכרויות ושהבאתי לו את המספר שלי, סימס לי בהודעה יום אחרי אם בא לי להיפגש , עניתי לו שידבר איתי בטלפון ובכל מקרה היום אני לא יכולה ושאפשר ביום אחר, ענה לי שכרגע הוא לא יכול להתקשר ושידבר איתי יותר מאוחר והציע שניפגש באמצע שבוע אבל לא קבע יום ספציפי. ולא דיבר איתי מאז.. לאחר כמה ימים הוא שוב התחיל להתכתב איתי ובפייסבוק ואחרי כמה תשובות לקוניות מצידי הוא שאל אותי " מתי אני מגיעה לאזור שלו?" (הוא גר כשעה מרחק ממני), התעצבנתי ולא עניתי לו בכלל והתעלמתי.. האם הייתי צריכה לנהוג אחרת? לא אוהבת ולא נוהגת בדר"כ להתעלם מאנשים, אבל מצד שני אין לי גם מה לענות לו על זה ובטח שאני לא אחזור כמו תוכי ואבקש ממנו שיתקשר אליי שוב אחרי שביקשתי כבר בפעם הקודמת..

 הוסף תגובה   סגור 
אל תשקיעי באפס שום אנרגיה
מישהי 22/10/2014
סתם פלרטטן מקלדת, שמחפש כפי הנראה סטוץ. כל הסימנים מראים שלא רציני. הבעיה של נשים, שהן חוששות לצאת ביץ' לא מנומסת כשהן מתעלמות מלא רציניים. אז רק שתדעי: מי שלא מנומס כאן זה הוא. אין לבזבז זמן של בחורה שרשומה באתר היכרויות, ומחפשת משהו רציני ואמיתי.

עברי הלאה ואל תעני לו יותר, כי הוא לא יוכיח את עצמו כמשהו אחר.

 הוסף תגובה   סגור 
נהגת נכון
מאמי 22/10/2014
גבר צריך לחזר ולבוא לאסוף אותך ואופן ההתנהלות שלו באסמסים ובפייסבוק מראה שהוא פלרטטן מקלדת. תמשיכי הלאה ואם הוא יוצר קשר והחלטת לתת צאנס עשי לו מבחנים בלי לוותר על כלום, בהצלחה!

 הוסף תגובה   סגור 
יום הולדת
שרון 21/10/2014
התחלתי לצאת עם מישהו, יצאנו בינתיים ל-5 דייטים שבהם ממש נהניתי והכל זרם מצויין.
בסוף הדייט האחרון הוא הזמין אותי ליומולדת שלו, וזו בעצם הפעם הבאה שניפגש...

השאלה שלי היא האם כדאי להביא לו משהו?
מצד אחד אני לא רוצה להראות "מתאמצת" מידי אבל הוא באמת מקסים ומוצא חן בעיניי וממש בא לי לעשות איזו מחווה קטנה.
עוד לא שכבנו, ואפילו לא הייתי אצלו בבית אז משהו "אינטימי" לא כ"כ בא בחשבון..

הצעות?


 הוסף תגובה   סגור 
משהו לא מוגזם וסולידי
מישהי 22/10/2014
נגיד איזה קיט לגבר מהסופר פארם, ספר או דיסק. בהצלחה ויום הולדת שמח :-)

 הוסף תגובה   סגור 
מה דעתך
נסיכה 22/10/2014
לדעתי כשאי משהו חמוד אבל שאת יכולה לתת תחושה שהיה לך קל ופשוט להביא, למשל לאפות עוגיות בצנצנת חמודה, בקבוק יין קשור בסרט...

 הוסף תגובה   סגור 
לדעתי את לא צריכה להביא לו כלום
מאמי 21/10/2014


 הוסף תגובה   סגור 
כינויי חיבה - מתי להתחיל?
שלגונית 21/10/2014
בת 29, נסיון קודם של קשרים קצרים בלבד עם גברים (עד 6 חודשים, כשהייתי חיילת היה לי חבר 9 חודשים).

אולי השאלה תישמע קצת טכנית, אבל הנה זה בא:

מאיזה דייט אפשר להתחיל לקרוא לבחור בשמות חיבה? האם לחכות שהוא יתחיל עם זה קודם?

בכל הקשרים הקודמים שלי לא הרביתי לכנות את בני זוגי בשמות חיבה אלא רק בציניות, כי זה תמיד הביך אותי, הרגיש לי מוזר ומיותר ופשוט נמנעתי מזה - גם כשהם כן ניסו לקרוא לי. בשנה האחרונה נחשפתי לחומרים פה באתר, וקראתי את הספר והבנתי שבאופן כללי אני קצת לוקה בחסר בתחום הנשיות והרכות מבחינת ההתנהגות שלי (הסתבר לי שאני אמזונה), ושכינויי החיבה הם חלק מזה. הבנתי שלקרוא לגבר שלי מאמי או מותק או בכינוי פרטי זה לא דביק ודבילי, אלא מתוק וחמוד ונשי וזה מקרב ומגביר אינטימיות. זוהי הבנה אולי מובנת מאליה לרוב האנשים, אבל בשבילי זה היה גילוי מטורף... הבנתי שזה כנראה אחד מהמקומות שבהם טעיתי בהתנהגות שלי מול גברים.

בכל מקרה, יצאתי אתמול לדייט שני עם בחור חמוד שמוצא חן בעיני ונראה לי שגם אני בעיניו. התנשקנו והשיחה היתה ממש זורמת וכיפית כל הערב, ככה היה גם בדייט הראשון. אנחנו מדברים בטלפון פעם ביום ומתכתבים בהודעות פה ושם במהלך היום. אני מתלבטת אם אפשר כבר להתחיל לקרוא אחד לשנייה בשמות חיבה...

תודה מראש!

 הוסף תגובה   סגור 
חכי קצת
מישהי 22/10/2014
אל תחשבי כל כך הרבה, כי אתם רק בהתחלה והכל בערבון מוגבל. מדייט שלישי - רביעי והלאה כבר אפשר להראות ככה חום וחיבה, וגם אז - לא בצורה מוגזמת אלא במינונים נורמליים. בהצלחה :-)

 הוסף תגובה   סגור 
לדעתי שמות חיבה הם לקשר זוגי
מימי 22/10/2014
ולא לדייטים.


 הוסף תגובה   סגור 
תגובה
יולי 21/10/2014
תתחילי לקרוא לבחור שלך בשמות חיבה מתי שמרגיש לך נכון ... לדעתי קריאה לבן הזוג בשם חיבה זה סוג של הבעת רגשות
אצלי בקשר הכי משמעותי שלי זה היה מהדייט השלישי ... ומה שהכי חשוב זה שירגיש לך טבעי ... אחרת זה יראה מלאכותי .

בהצלחה :-)

 הוסף תגובה   סגור 
תהיות
יעל 20/10/2014
בנוגע למה שכבר כתבתי פה, מישהי, אני חושבת שאת זו שענית לי. אשמח שוב לשמוע את דעתך. כשדיברנו על למה הוא התרחק, הוא אמר לי שלא הרגיש שמכיר אותי. ושהקשר נשאר שטחי. שאל אותי פעם או פעמיים בתחילה שאלה (שהתשבוה אליה זה משהו עממוק יותר) ועניתי קצת בשטחיות כי לא הייתי מוכנה לענות עליה בשלב ממש מוקדם. אבל הוא לא אמר לי שזו הבעיה. הוא לא דיבר איתי על זה. מאיפה היה לי לדעת שהוא רוצה שאפתח יותר? ואז אמר לי "יש ליי בעיה לפעמים שאני לא אומר מה שאני חושב". ואז הוא בא ונפתחתי ונתן לי תחושה שהכל טוב, וכאמור, נעלם למחרת.

השאלה אם זה בגללי, ואם הייתי נפתחת יותר מוקדם הוא היה מתאהב בי, או מפתח יותר רגש מסתם "מחבב". כי מאיפה היה לי לדעת שזו בעיה, שהוא רוצה שאיפתח יותר, אם לא אמר לי את זה? :( אני אמורה לנחש כזה דבר?
ויום אחרי שאני כן נפתחת (אחרי חודשיים מההיכרות) הוא נעלם.

ומתי זה יעבור לי:(

 הוסף תגובה   סגור 
זה יעבור מהר ממה שאת חושבת
מישהי 21/10/2014
וזה תהליך טבעי, אל תדחקי בעצמך. כי סה"כ, הטבע של אדם זה להמשיך קדימה. ובגילאים מסוימים, את כבר יותר חסינה נפשית ואישיותית ממה שנדמה לך. ולגבי מחשבות "מה היה אילו" שלך, זה נורמלי בהחלט שאנחנו מלקות את עצמנו, שאם רק היינו כך וכך, הפרידה לא הייתה מתרחשת. אבל זה לא נכון.

האמת היא שאצל גבר מעוניין, אין סרטים ואין תהליכים נפשיים ואין התפלספויות כמו שאת מתארת. הוא מבין ומקבל כל קצב שיש לבחורה להיפתח בכל מובן, במידה והוא באמת רוצה אותה וסגור עליה. ומי שחסר לו משהו בקשר, טורח לסיים אותו בכבוד ולא להיעלם. כל השטויות שהוא מכר לך, זה סתם בבל"ת של מי שלא רוצה להיות שם, אבל גם לא רוצה לצאת המניאק ולהגיד שהוא חותך.

תהיי טובה לעצמך. את לא רוצה מישהו שאצלו זה כמעט או בערך.

 הוסף תגובה   סגור 
תודה
יעל 21/10/2014


 הוסף תגובה   סגור 
אז איך זה שאת עדיין לבד? - איך לענות על זה???
סטפני 19/10/2014
היי, קצת רקע עליי:
רווקה בת 33, חוויתי קשרים רציניים. הקשר האחרון כלל מגורים משותפים, נמשך כשנתיים והסתיים לפני כמעט שנה... אני זו שבחרתי להיפרד (הבחור היה אגואיסט, לא כיבד אותי, גרם לי לפחד וללכת על ביצים, שתלטן ואגרסיבי... עד היום הוא מבין שעשה טעויות איתי ועדיין רודף אחריי ומנסה לחזור...). בקיצור - ברחתי משם ואני לחלוטין שלמה עם ההחלטה. אפילו ההורים שלי מברכים על כך שעזבתי אותו (וזה בניגוד לאופי הפולני שלהם שצועק "תתחתני כבר!") כי הם זיהו עוד מהתחלה שהוא לא טוב עבורי... ואכן - יותר טוב לי בלעדיו.

הבעיה מתחילה, איך לא, בעולם הדייטים האכזר... אפילו טרם הדייט - כשאני רק פוגשת בחור חדש. כשמתחילים איתי במסיבה של חברים, או בפאב, או בכל סיטואציה... ואז מגיעה השאלה: בת כמה את?
ראשית, אני ממש לא נראית בת 33, לרוב נותנים לי 26-27... אז תמיד התגובה הראשונה היא: "וואו, את ממש לא נראית, בחיים לא הייתי אומר שאת מעל 30!" שזה ממש נחמד ומעלה את האגו... הבעיה מתחילה משפט-שניים אח"כ, כשהבחור שואל (ותמיד הם שואלים): "אז איך זה שאת בת 33 ועדיין רווקה?"
יש כמובן כל מיני וריאציות לשאלה הזו, כגון: "אז מה דפוק בך?" / "איך הגעת למצב הזה שאת מעל 30 ולבד?" / "אז מה הקטע, את בררנית מדי?" וכו'...

יש לציין שאני רשומה גם לאתר היכרויות (בו הגיל שלי מופיע) וגם שם, הרבה פעמים, לאחר התכתבות קצרה מגיעה שיחה טלפונית, ובשיחה כבר חופרים לי עם אותה שאלה - "אז איך זה שלא התחתנת עד היום?" / "מעורר תהייה העניין הזה שאת בת 33 ועדיין רווקה..."

אני מודה שאין לי שמץ של מושג איך לענות על השאלה הזו. אני פשוט נשארת חסרת אונים לנוכח הסיטואציה, ואז יוצאת לי מן הצטדקות כזאת... או גמגום, או משהו שאני לא גאה בו בכלל. זו שאלה מרגיזה ומכעיסה.
אציין שיש לי ביטחון עצמי ממוצע, אבל אני בהחלט יודעת שאני שווה. יש דברים (לגיטימיים) שאני פשוט לא אתפשר עליהם, כנראה לא מצאתי עדיין את הבחור הנכון עבורי. אני לא צריכה להגיד לכם כמה זבל יש בחוץ... אני ממש לא בררנית ואני דווקא נוטה לתת צ'אנסים מעבר למקובל... (הנה, יוצא שאני גם מצטדקת פה בפניכם... :-)).

בקיצור - אשמח לעזרה דחופה:
איך מתמודדים עם השאלות האלו בסגנון: "אז איך זה שאת בת 33 ועדיין לבד?"
איך אני עונה על זה בצורה שמשדרת ביטחון, בצורה שעדיין תגרום לצד השני לרצות להמשיך ולהכיר אותי ולהבין שהכל בסדר אצלי???

תודה רבה מראש לעונים!
סטפני

 הוסף תגובה   סגור 
קודם כל, תרגישי את הבטחון
מישהי 20/10/2014
כי לי נשמע שאת קצת נבוכה בעצמך, בלי קשר לשאלות. וזה משהו שאת צריכה להרגיש בתוכך. כן, את בת 33, כן הגיע הזמן ואת רוצה ולא פשוט שם בחוץ. אבל הכי כן, זה שאת thirty three, flirty & thriving. כשתרגישי ככה, גם תקריני את זה החוצה ותראי שהשאלה הזו אפילו לא תעלה וגם אם תעלה - את תעני עליה בשיא השלווה והחינניות כי באמת תהיי שלווה (וחיננית את בטח כבר :-).

בספר של שרוני, יש דרכים לענות לשאלות כאלה. אני נהגתי לקחת פאוז של כמה שניות ואז לענות: "לא יודעת, ככה יצא. אבל אם הייתי תפוסה, לא היינו יכולים לדבר עכשיו אני ואתה..." וצחקוק.

 הוסף תגובה   סגור 
"עוד לא מצאתי את האחד"
אלון 20/10/2014
שזו גם האמת לאמיתה.
ואין לך מה להרגיש רע בגלל זה.

 הוסף תגובה   סגור 
דייט שנגמר עם תחושת החמצה
גלי 19/10/2014
היי,
יצאתי לדייט עם בחור מקסים, הפגישה הראשונה הייתה מעולה, יש כימיה וגם שיחות מעניינות, לאחר כשבוע היינו צריכים להיפגש שוב אך לפני הפגישה הוא סימס: "דרינק ראשון בבר ושני אצלי"? - אני חייבת לציין שהוא ממש הוריד לי את החשק למפגש, אני יודעת שלגיטימי לרצות ואפילו במפגש ליזום שזה יקרה אבל לפני דייט שני להכין אותי מראש שאסיים את הערב אצלו בבית???? מאכזב...
ביטלתי את הפגישה ואיחלתי לו הצלחה, אני חייבת לציין שאני עדיין בתחושת החמצה לגביו, אולי מיהרתי לשפוט אותו, אשמח לשמוע חוות דעת...
תודה רבה,


 הוסף תגובה   סגור 
תראי
אלון 20/10/2014
אנחנו תמיד מנסים...
בתכלס אין לך מה להתרגש או להפגע מכזו הצעה, כי היא בסה"כ נאמרה לפרוטוקול.
מכירה את הקטע של "על כל 10 סטירות זיון"?
על כל 10 שיגידו לא, אולי יתמזל מזלנו ותהיה אחת ש"תזרום".

כל מה שהיית צריכה לעשות זה להגיד "כל דבר בזמן ובמקום שלו ואנחנו עדיין לא נמצאים שם" ולהשאיר את הכדור בידיים שלו.
 הוסף תגובה   סגור 
זה לא מבשר טובות ... אבל
דניאלה 19/10/2014
לא מבשר טובות
אבל אפשר לענות .
אני לא מרגישה בנוח להגיע הביתה .
מוקדם לי מדי
אני לא מכירה אותך מספיק.

אם בא לך נצא לבר/קפה/מסעדה
אם הוא מחפש רק סקס הוא לא יענה
ואם הוא לא תוכלו לצאת ולהכיר

ולפחות לא תצאי עם תחושת החמצה
למרות שמאיך שהוא העיז לכתוב את ההודעה רוב הסיכוים שהוא רצה רק סקס.

 הוסף תגובה   סגור 
לדעתי את בהחמצה
מישהי 19/10/2014
כי אין משהו טוב מזה בסביבה. אבל האמת שנהגת יפה מאוד. ראית שהוא לא רציני, הקשבת לאינטואיציות וחתכת בבת אחת ובלי סד"חים לבחור. מבינה שזה קשה, תמיד הנטייה זה לפקפק בעצמנו כשאנחנו לבד, אבל תאמיני לי שעדיף בלי שום דייטים מאשר לדון אחד כזה לכף זכות ואז להתאכזב כשהוא חותך אחרי המיטה. יש עוד אופציות שם בחוץ ותבדקי אותן. אל תתקבעי על הציפייה והפנטזיה, כי זה כל מה שזה ולא מעבר.

 הוסף תגובה   סגור 
הזמנה לדייט
בובה 18/10/2014
גבר שקיבל את הטלפון שלי מחברים , סימס לי כבר למחרת מוקדם על הבוקר אם בא לי להיפגש בערב השאלה אם זה נחשב שהוא מזמין על הדרך ושהוא לא רציני? חשוב לי לציין שאני מהצפון והבחור כרגע גר במרכז ובסופ"ש הוא היה בצפון אצל המשפחה ויום אחרי כבר היה צריך לנסוע.. כשאמרתי שאני לא יכולה אז הוא אמר שאפשר גם באמצע שבוע כשיהיה אבל לא קבע יום ספציפי.. השאלה שלי אם הוא אמור להתקשר לפחות פעם ביום עד אז או שזה לגיטימי שיתקשר אליי ברגע שיידע שהוא מגיע לאזור? חשוב לי לציין שהבחור עובד במשמרות ואין לו לו"ז קבוע

 הוסף תגובה   סגור 
תקשורת במסרונים - לא בריא
מישהי 19/10/2014
לכזו הודעה, יש לענות "הי, דבר איתי בפון!". אל תחפשי להקל עליו. הוא הגבר, הוא אמור לחזר ולהתאמץ. עם כל הקושי, כשיש אוטו צפון ומרכז זה לא מרחק עצום. לפני דייט ראשון, אתם לא אמורים לשוחח יום יום, אבל הוא כן אמור לקבוע איתך לפחות יום - יומיים מראש. ולא לצלצל בבוקר, כדי להיפגש על הדרך בערב. את לא איזה חור לסתום בלו"ז והוא עם כל הכבוד - לא איזה מנתח מוח עסוק. בהצלחה :-)

 הוסף תגובה   סגור 
הוא לא חייב כלום
מימי 19/10/2014
עוד לא יצאתם בכלל.
מה שהוא חייב זה לצלצל ולתאם פגישה ולא ברגע האחרון.
למרות המרחקים והקשיים. יש מקום לטיפת גמישות, אבל לא צריך להסחף. אני רואה שאת כבר אפולוגטית לגביו (הוא עובד במשמרות וכאלה... המרחק...)
בהצלחה

 הוסף תגובה   סגור 
שאלה
לי 18/10/2014
נתתי את הטלפון של לבחור שהכרתי דרך אתר הכרויות תוך כמה זמן זה לגיטימי שהוא יתקשר אליי? בהנחה שהוא עוד לא ראה אותי במציאות?

 הוסף תגובה   סגור 
תגובה
אלון 20/10/2014
אתר הכרויות זה שוק לכל דבר ועניין.
כמו שהוא פנה אליך, כך הוא גם פנה גם לאחרות.
בתכלס, זה לא נגמר עד שהגברת השמנה שרה.. אז אל תעצרי את עצמך.


 הוסף תגובה   סגור 
תמיד תבדקי במקביל
מישהי 19/10/2014
ותצאי מנקודת הנחה שגם הוא בודק במקביל. מי שמעוניין ולא סתם אוסף לו בחורות, מתקשר תוך יומיים גג. מי שלא - לקחת בערבון מוגבל ולשים אופציות אחרות לפניו בתור.

בהצלחה :-)

 הוסף תגובה   סגור 
יום-יומיים גג
מימי 19/10/2014
תראי את זה ככה: בזה שנתת לו את המספר, בעצם הבעת עניין לצאת איתו.
זה שהוא לא מתקשר מיד או ממד מיד, זה אומר שהוא לא לחוץ להפגש איתך.

 הוסף תגובה   סגור 
התקשר אליי
שיחה ראשונה 18/10/2014
ולא הספקתי לענות, לחזור אליו או לחכות שיתקשר שוב?

 הוסף תגובה   סגור 
תגובה
אלון 19/10/2014
כן תתקשרי, או לפחות תשלחי הודעת סמס.

 הוסף תגובה   סגור 
נימוס בסיסי קביל גם כאן
מימי 19/10/2014
פספסת, אז תתקשר בחזרה

 הוסף תגובה   סגור 
עמוד 1 מתוך 420 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  הבא  >> >>>

  

תאריכי הסמינר הקרוב:

23-24-25 לאוקטובר 2014

3 מקומות אחרונים

הסמינר הבא:

18-19-20 לדצמבר
מחיר מוזל להרשמה מוקדמת!

 שעות סמינר תשוקה

יום חמישי - 17:00 - 22:00

יום שישי -   12:30 - 18:00

יום שבת -   17:00-  22:30

* שעות הסמינר עשויות להשתנות
בהתאם לסילבוס.

השתלמויות וקורסים קרובים:   

20.10.14 
קורס "הקוד האימוציונלי יח' 2" 
(בוגרות מתקדם)*

29.10.14 קורס "בטחון והערכה"
(מעורב)

10.11.14
קורס "אשנב לקואוצ'ינג"
(מעורב)*

"הסמינר המתקדם"

20-21-22 לנוב' 

30.11.14
קורס "עקרונות המשיכה"
(מעורב)

25.11.14
קורס "הקוד יח' 3 "
(בוגרות מתקדם)*

 

* מתקיים במינימום 15 משתתפים
  **תאריכים, שעות ומיקום עשויים
   להשתנות בהתאם לצורך.

 

סמינר מאי 2012

סמינר פברואר 2010

 


לברור תאריכי סמינרים, קורסים
והשתלמויות לחצי כאןסמינר פברואר 2010

שרון רובינשטיין -
המרכז לאימון והכוונה זוגית


סמינר ינואר 2007


סמינר פברואר 2010
גם לך מגיעה אהבה אמיתית,
גם לך מגיעה היכולת לדעת לבחור
את הגבר הנכון ולחסוך מעצמך כאבי
לב וביזבוז של זמן!
אפשר ללמוד לבחור אותו נכון יותר!
אפשר ללמוד לתקשר נכון יותר!
אפשר ללמוד להצליח בזוגיות שלך.

תמונות מסמינרים קודמים


סמינר מאי 2008

סמינר נובמבר 2009
סמינר יוני 2006
סמינר יוני 2010


סמינר מרץ 2006


סמינרים מעורבים
 שרוני בפסטיבל מספרי סיפורים
19-10-11 בתיאטרון גבעתיים


 למצוא את האחד שלך!

 

תאריכי הסמינר הקרוב:

18-19-20 לדצמבר 2014

מחיר מוזל להרשמה מוקדמת!

 שעות סמינר תשוקה

יום חמישי - 17:00 - 22:00

יום שישי -   13:00 - 18:00

יום שבת -   17:00-  22:30

* שעות הסמינר עשויות להשתנות
בהתאם לסילבוס.

 

  **תאריכים, שעות ומיקום עשויים

להשתנות בהתאם לצורך.

 סמינרים ואימון אישי

   סמינר תשוקה
 
סמינר תשוקה
סמינר אבן היסוד לכל אישה מדהימה הרוצה
לפרטים מלאים 
   ייעוץ אישי
 
ייעוץ אישי
ייעוץ אישי להצלחה עם גברים, בכל שלב של הקשר. ייעוץ אישי עם שרוני או צוות היועצים המקצועי.
לפרטים מלאים 

   כל הזכויות שמורות לחברת אומרטה גלובל בע"מ ©