רוצה לקבל טיפים חינם?
מאמרים חדשים
כל שבוע למייל שלך 
 

כל השאלות, כל מה שרצית לדעת, קטעי וידאו - ערוץ /, ערוץ 2, ערוץ 10. כתבות בעיתונים: "ידיעות אחרונות", "מעריב", "את", "לאשה", "בלייזר",..כולל תמונות.אולי תרצי לקרוא עוד -

מה ניתן לקבל מאימון אישי (קואוצ’ינג)?

הרצאות בנושא דייטים

הרצאות בנושא משיכה ותשוקה
בזוגיות קיימת


הרצאה בנושא נשיות -
איך להיות הפרינסס שגברים כל
כך רוצים? 


ייעוץ אישי לזוגיות ודייטיםזוגיות - גברים לא מנתחים

זוגיות - יש לך אקס שאת עדיין רוצה?

זוגיות - לנהל מריבות עם חוכמה נשית

אחרי הדייט - למה הוא לא מתקשר?

קואוצ’ינג לנשים המכורות לאהבה ממבט ראשון...

לצאת עם בחור שצעיר ממני?

למה אנחנו נפגעות אחרי סטוץ? 

האם את חשדנית? מה עושה חשדנות יתר לקשרים שלך...

זוגיות או לעשות ילד עם ידיד?!

זוגיות לא מספקת

למצוא את האחד שלך!

בוגרות -  נושאים
קישורים ולינקים

תאריכי סמינרים והשתלמויות

 איך לאתגר אותו? 

ביטחון והערכה עצמית

למה הוא בורח אחרי הסקס?

למצוא את האחד...

איך למשוך אותו? 

להחזיר את האקס

למה הוא נעלם?

הרווק המקצועי

מה גברים רוצים?

מה גברים צריכים?

איך להתחיל איתו?

 

פרינסס בתקשורת

איזה טיפוסים את מושכת אליך ולמה בעצם?  
יש לא מעט טיפוסים... בכתבה הבאה שרון מציגה כמה מהטיפוסים שאת עשויה לפגוש, אולי אפילו להתאהב.. מה זה אומר לגבייך?

בחירות גם בזוגיות: באילו טיפוסים את בוחרת ומה זה אומר עלייך? / שרוני רובינשטיין

 כל בחירה שלך בטיפוס גברי מסוים משליכה מיד גם עלייך ועל משאלות הלב הכי כמוסות שלך שלעיתים אפילו את לא מודעת להן עד הסוף. כך שאיבחון נכון של הטיפוסים הגבריים בהם את בוחרת יכול ללמד אותך המון על עצמך. תגידי לי מה בחרת ואגיד לך מי את? לא בהכרח, עדיין שווה להציץ על מי את בוחרת, גם אם זה רק מידי פעם...

 

המוחצן - את אוהבת שהגבר שלך בפרונט.
את אוהבת את השואו שהוא עושה, את נדלקת מתשומת הלב שהוא מושך אליו.  את כמהה לתשומת הלב הזאת והיית שמחה לקבל אותה אבל את מעדיפה רק להינות ממנה מבלי "לשלם את המחיר" שלה ורק להינות מהפירות או שאת בוחרת כאלו גברים כדי “לתקן" אותם ולהראות להם שאפשר להיות מאושרים גם בלי להתבלט כל הזמן.

 

 החנון - מרוב שהוא מרובע, מרוב שהוא לא מעיז,
מרוב שהבדיחות שלו תמימות עד לרמת הגיחוך את פשוט מתאהבת בו. את לא מאמינה שזה אמיתי, וזה מה שמושך אותך למעשה. הוא לא רואה את הפינות שאפשר לעגל, הוא לא "מזדהם" מכסף, הוא לא מושפע מגלאם או מפורסמים, הוא פשוט חנון. את רוצה אותו כי זה האיזון שלך, כי את חדה, קצת עוקצנית, מתוחכמת ומעט ערמומית, את לא סומכת על אף אחד אבל איתו קל לך. את מרגישה שיש עתיד. בגלל שהוא חנון, בגלל שהוא לא את.

 

המטרוסקסואל - הוא מחזיק את הקרמים שלו ליד המראה. לא מחביא אותם.
יש לו פדיקור פעם בחודש וזה קופץ לו בהתראה באייפון ממש לידך. הוא חושב שהשימלה שלך יפה  אבל ממש מפריע לו שאת הולכת עם עקבים שלא הכי נוחים לך. את אוהבת להיות לידו כי מותר לך להיות טום בוי לידו. הוא לא יגיד שאת "לא נשית מספיק" פשוט כי אין דבר כזה אצלו. אין באמת הגדרה כזאת. "אנחנו כולנו אותו דבר" הוא אומר, "עם נטייה כזאת או אחרת. לא צריך לחשוב על זה יותר מידי. זה פשוט..." .האם זה יצליח? תהיי לארג'ית עם הבודי לואושן שלך, תוציאי לו חצ'קונים כשהוא מבקש, תקשיבי לסיפורים החופרים שלו (כן, ממש כמו בחורה) ואין סיבה שלא תסתדרו. 

 

הביישן - הביישן מתקשר אליך אבל לא מציע לצאת, הוא מספר על מקום נחמד
שחבר שלו היה ומקווה שתגידי לו שיזמין מקומות. הוא מקשיב לך אבל ממעיט לספר על עצמו. הוא יאכל את האוכל שלא טעים לו ולא יעז לבקש להחליף את המנה.
את אוהבת אותו כי הוא לא מלחיץ אותך. כי הוא מאפשר לך להוביל. כי את אוהבת להוביל בעצמך. הוא נעים לך, הוא לא מאיים על המקום שלך אבל שימי לב, הוא גם לא בדיוק לוקח אחריות. האם זה יצליח? תנסי, יכולה לנהל ולהוביל? מוכנה להסתכן שהוא לא באמת מעוניין ופשוט מתבייש לסרב או לאכזב?

 

האבהי - הוא מחנך אותך אבל גם אוהב אותך. הוא יגביל אותך אבל יזכיר לך שזה מאהבה וזה חשוב. הוא רואה את עצמו מעלייך אבל גם לוקח אחריות. הוא לא חבר שלך אבל הוא בהחלט יהיה שם אם משהו יקרה. את מתאהבת בו בגלל שאת חולה על אבא שלך והוא הכי קרוב לזה שיש.האם זה יצליח? אם תזכרי שהוא צריך להיות "אבא" ואת צריכה להיות "צייתנית" או לקבל באהבה את הטיפול האבהי שגם כולל "נזיפות" ו"עונשים" למינהם אז אולי.

 

הטפיל – הוא מזוהה אצלך כ"קמצן" אבל משהו לא ממש מסתדר לך כי הוא כן מבזבז על עצמו והרבה. הוא גם אוהב לבלות במקומות לא זולים ונוסע לחו"ל לא מעט. איתך הוא מנחיל את גישת החצי-חצי שאת בסדר עם זה אבל נדמה שאם חסר לך שקל הוא כועס, בכל הזדמנות הוא ינסה להיג "חינאמים"  גם במחיר של פדיחה והעיקר שמישהו אחר ישא בהוצאות שלו או לפחות ישלם קצת יותר ממנו. הוא מקומבן על הרבה דברים בחיים שלו וזה עדיין לא מספיק.

את נשארת איתו כי בגלל המילים היפות שלו והחיים הנוחים שהוא מציג קשה לך להאמין שהוא טפיל אמיתי. את מסתכלת על הקומבינות שלו כסוג של "יצירתיות" וחושבת שאולי זה לא דבר שלילי. תשקלי שאולי המשקפיים הוורודים שלך הם סוג של חוסר רצון להתמודד עם מי שרוצה כמו כל טפיל למצוץ וכמה שיותר, ואת רק הספק שאותו טפיל טיפס עליו. האם זה יצליח? אם תדאגי לתת לו יותר, תמיד להיות זאת שמשלמת קצת יותר, זאת ש"משקיעה" יותר, זאת שיוצאת "קצת מופסדת" אז כן, תוכלי להיסתדר עם הטפיל.

 

הרגישי - קיבלת אותו בביתך אבל לא התנפלת עליו בנשיקות, הוא מתבאס "וצריך ללכת"..עם הבחור הריגשי צריך מאד להיזהר. הוא ממש "אבי נעלבי" מצד אחד הוא יכול להיות הבחור הכי מושלם בעולם אבל מצד שני הוא חסר ביטחון לחלוטין ושומר מכל משמר על האפשרות שהוא עשוי להיות דחוי או לא רצוי. כל דבר קטן עשוי להיות סיבה בשבילו להרגיש לא רצוי. מילה שלא במקום היא סוג של סירוב עבורו והוא מיד מפרש הכל נגדו.

מה עושים עם בחור כזה? התשובה במקרה כזה טמונה בך. האם את רוצה ללכת על קצות אצבעותיך ולפחד מכל מילה או צעד או שאת בוחרת שלא להתמודד. חיים עם מר ריגשי עשויים להיות סיוט מתמשך. מצד שני, אם את חובבת דרמות מושבעת, אין לי ספק שתמצאי איתו את הסיפוק שלך לפחות לפרק זמן מסוים.

אצל מר ריגשי אי אפשר לנצח, בגלל זה בדיוק אפשר למצוא בחורים כאלו שהם כביכול מאד מוצלחים, נאים ואפילו עצמאים ואסרטיביים אבל כמובן כמעט תמיד – פנויים.
האם זה יצליח? אם יש לך סבלנות של עובדת סוציאלית עם נסיון של 30 שנה אז אולי.

 הנרסיסט – לא, זה לא את זה הוא. והוא באמת מתכוון לזה. הוא לא נגדך, הוא פשוט הרבה יותר "בעדו" ממה שאת יכולה לדמיין. ואכן את נדהמת כל פעם מחדש. הדברים שמעניינים אותו הם רק אלו שקשורים אליו וכל דבר שאת מספרת הוא ישר משליך על מערכת היחסים שלך איתו ושוב, איך זה ישפיע – כן, ניחשת נכון - עליו.

 הוא שולף מילות אהבה במהירות מסחררת, הוא לא מתרגש מהפליאה שלך, שום דבר לא ידמה לאהבה שיש לו כלפי עצמו אז למה שלא יחלק מילות אהבה? זה לא עולה לו כלום, אחריות? לא... אחריות יש לו רק כלפי עצמו, אבל תודה ששאלת. למה את נמשכת אליו? כי הוא לא תלותי במיוחד, הוא לא מפריע, הוא לא מחטט לך בחיים, הוא כאילו "אדיש" אולי את חושבת שזה מגניב שהוא כזה "קול" אבל האמת היא, שוב, אם זה לא קשור אליו – זה לא מעניין. האם זה יצליח? זה יצליח רק אם תביני שזה לא נגדך. ככה הוא. זה לא אישי.

 

פרסום כמעט מלא של המאמר הנ"ל ב"ידיעות אחרונות" עמוד 11, מוסף "זמנים מודרניים" 15-2-15חזרה ל - פרינסס בתקשורת
שלח לחבר

 "סמינר תשוקה"

שעות הסמינר:

יום חמישי - 17:00 - 22:30

יום שישי -   12:30 - 18:00

יום שבת -   17:00-  23:00

* שעות הקורס עשויות להשתנות
בהתאם להספק הסילבוס.

18-19-20
מאי2017
סמינר תשוקה

 

*כל הקורסים מתקיימים
במינימום 15 משתתפים
  **תאריכים, שעות ומיקום עשויים
להשתנות בהתאם לצורך.

 

 

סמינר מאי 2012

סמינר פברואר 2010

 

סמינר פברואר 2010

שרון רובינשטיין -
המרכז לאימון והכוונה זוגית


סמינר ינואר 2007


סמינר פברואר 2010
גם לך מגיעה אהבה אמיתית,
גם לך מגיעה היכולת לדעת לבחור
את הגבר הנכון ולחסוך מעצמך כאבי
לב וביזבוז של זמן!
אפשר ללמוד לבחור אותו נכון יותר!
אפשר ללמוד לתקשר נכון יותר!
אפשר ללמוד להצליח בזוגיות שלך.

תמונות מסמינרים קודמים


סמינר מאי 2008

סמינר נובמבר 2009
סמינר יוני 2006
סמינר יוני 2010


סמינר מרץ 2006


סמינרים מעורבים
  שרוני בפסטיבל מספרי סיפורים
19-10-11 בתיאטרון גבעתיים


 למצוא את האחד שלך!

 תאריכי הסמינר הקרוב:

4-5-6 לאוגוסט 2016

מחיר מוזל להרשמה מוקדמת!

 שעות סמינר תשוקה

יום חמישי - 17:00 - 22:00

יום שישי -   13:00 - 18:00

יום שבת -   17:00-  22:30

* שעות הסמינר
עשויות להשתנות
בהתאם לסילבוס.

 

 סמינרים ואימון אישי

   סמינר תשוקה
 
סמינר תשוקה
סמינר אבן היסוד לכל אישה מדהימה הרוצה
לפרטים מלאים 
   ייעוץ אישי
 
ייעוץ אישי
ייעוץ אישי להצלחה עם גברים, בכל שלב של הקשר. ייעוץ אישי עם שרוני או צוות היועצים המקצועי.
לפרטים מלאים 

   כל הזכויות שמורות לחברת אומרטה גלובל בע"מ ©
News Letter